Ouha, stránka nebyla nalezena zkuste vyhledávání nebo zvolte kategorii.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Fotovoltaika reWATT s.r.o.

Firma: Fotovoltaika reWATT s.r.o.

Jsme projekční a realizační firma FVE dodávající komplexní fotovoltaická řešení té nejvyšší kvality. Naším cílem je pomoci vám s přechodem na udržitelný zdroj energie.

Fagor – spotřebiče, které znáte

Firma: Fagor – spotřebiče, které znáte

Fagor Electrodoméstico je španělská značka domácích spotřebičů, která se vrací na český trh. Fagor má dlouholetou tradici ve výrobě a díky tomu již ví, co zákazníci od produktů potřebují a požadují. Nyní se představuje na českém trhu s novými výrobky, jako je vrchem plněná pračka nebo parní trouba. . ....

Nanobala s.r.o.

Firma: Nanobala s.r.o.

Společnost Nanobala s.r.o. se zabývá výrobní a obchodní činností s ochrannými impregnacemi pro váš dům nebo byt proti negativním vlivům prostředí. Impregnace zušlechtují a ochraňují různé druhy materiálů, jako je kámen, beton, keramika, dřevo, papír, sklo a textil. Na těchto materiálech vytváří ochranné nanovrstvy - ...

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Komfort a bezpečí domova na dosah ruky

Článek: Komfort a bezpečí domova na dosah ruky

Pocit bezpečí a komfort pro svůj domov i rodinu chce každý z nás. Proto stojí za to věnovat pozornost prostředí okolo svého domu. Nezapomínejte, že i automatické brány a garážová vrata vám mohou ulehčit každý den a ušetřit vám čas. S produkty Somfy si můžete vybudovat vaši osobní chytrou domácnost podpořenou ...

Soutěžte o tepelné čerpadlo

Článek: Soutěžte o tepelné čerpadlo

Společnost IVT Tepelná čerpadla vyhlašuje soutěž Tepelné čerpadlo roku 2023 o nejlepší instalace tepelných čerpadel. Hlasujte i vy a vyberte nejzajímavější instalaci. Výherce získá tepelné čerpadlo IVT AERO.

Švestky dozrály. Vychutnejte si je s vínem

Článek: Švestky dozrály. Vychutnejte si je s vínem

Švestky si rozumí s masem, tvarohem, mákem a samozřejmě s alkoholem. Jejich chuť podtrhne výrazné koření jako skořice nebo kardamom. Vyzkoušejte lahodnou verzi džemu pro dospělé - ozvláštněnou o portské víno.

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

V pořadí již 26. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „Bonusy nad rámec běžných slev“.
Cena: 96 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Se začátkem stavební sezóny 2015 vydává Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. v pořadí 28. vydání katalogu NÁŠ DŮM. Katalog nese podtitul „Bungalovy 2015“.
Cena: 97 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Trendy ve výstavbě nových domů: Spojujeme přírodu s moderními technologiemi

Zpráva: Trendy ve výstavbě nových domů: Spojujeme přírodu s moderními technologiemi

V současné době přichází nová éra v oblasti výstavby domů, která reflektuje naše rostoucí pochopení udržitelnosti a technologického pokroku. Trendy ve výstavbě nových domů nyní zahrnují inovativní materiály, energetickou účinnost a moderní design. V tomto článku se podíváme na některé z těchto trendů, zejména na ...

Zabezpečte si dům před odjezdem na dovolenou

Zpráva: Zabezpečte si dům před odjezdem na dovolenou

Prázdniny jsou za námi, ale tím dovolené nekončí. Před odjezdem na dovolenou nezapomeňte na dobré zabezpečení svého domova před případnými hrozbami v době vaší nepřítomnosti. Pokud nyní podniknete aktivní kroky, můžete být na cestách mnohem klidnější.

Nová generace hybridní pěny

Zpráva: Nová generace hybridní pěny

Hledáte matraci, která by dokonale vyhovovala vašim potřebám a zároveň byla vyrobena z kvalitních materiálů? Představujeme vám novou kolekci matrací Una, která nabízí řešení pro každého.

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.

Pohádková Veveří

Blog: Pohádková Veveří

Druhá brněnská procházka s panem Sušenkou, který chce, abyste se „dívali po barácích“, začne jen pár kroků od místa, kde skončila ta první. Na samém počátku ulice Veveří jsou totiž moc zajímavé domy a dva z nich jsou přímo pohádkové.