Ouha, stránka nebyla nalezena zkuste vyhledávání nebo zvolte kategorii.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Concept – chytře vymyšleno pro život

Firma: Concept – chytře vymyšleno pro život

Concept je česká firma se sídlem ve východočeské Chocni s 33letou tradicí na trhu. Pod její značkou naleznete široké portfolio moderních domácích spotřebičů, které usnadňují každodenní život. S Conceptem vybavíte svou domácnost designově a do posledního detailu – od velkých spotřebičů po rychlovarnou konvici....

HANESTONE s.r.o.

Firma: HANESTONE s.r.o.

Společnost Hanestone s.r.o. se specializuje na prodej přírodního štípaného kamene, který nachází využití jako obkladový kámen, kamenné dlažby, chodníky, suché zídky, okrasné solitérní kameny nebo šlapáky. Mezi nejoblíbenějšími typy kamene patří pískovec, porfyr, balkánská rula, travertin, ale v nabídce najdete ...

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Firma: Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Majoritním akcionářem banky je Raiffeisenbank a.s.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Vyrobte si s dětmi bylinkové mýdlo

Článek: Vyrobte si s dětmi bylinkové mýdlo

Hledáte různé tipy na společné aktivity s dětmi? Vydejte se na procházku do přírody, poznávejte okolí a z nasbíraných bylinek si doma vyrobte vlastní voňavé mýdlo. Výroba mýdla je aktivita zábavná pro děti i pro dospělé, hotové mýdlo se pak dá použít jako hezký domácí dáreček ze zahrady. Tento a spoustu dalších ...

Zajímavé funkce chytré domácnosti

Článek: Zajímavé funkce chytré domácnosti

O chytrém bydlení toho bylo již napsáno hodně. Nicméně stále zůstává jedna otázka na pořadu dne. Co mi automatizace domu přinese? Když se dostaneme do fáze rozhodování a jsme připraveni přistoupit k realizaci, vyvstává klíčová otázka. Jakého dodavatele vybrat?

Popisovatelný květináč udělá dvojnásobnou radost

Článek: Popisovatelný květináč udělá dvojnásobnou radost

Jak nejlépe přivítat příchod jara? Přece dekorací v podobě květináče s čerstvými bylinkami! Když květináč navíc natřete tabulovou barvou Balakryl, můžete si ho vlastnoručně pomocí křídy ozdobit či popsat. Nebo na něj napište milý vzkaz a obdarujte jím své blízké.

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Sklepy v zahradě

Publikace: Sklepy v zahradě

Publikace vám pomůže získat ucelenou představu o plánování a stavbě sklepa, vyhodnotit pracnost a proveditelnost výstavby ještě před jejím zahájením.
Cena: 170 Kč
Rozměry: 144 x 207
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-3798-0

Tepelné čerpadlo pro váš dům

Publikace: Tepelné čerpadlo pro váš dům

Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace.
Cena: 142 Kč
Rozměry: 140 × 210 mm
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-2720-2

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Jak vybrat nejlepší slunečník pro vaši zahradu

Zpráva: Jak vybrat nejlepší slunečník pro vaši zahradu

Léto se nezadržitelně blíží a s ním čas strávený na zahradě u grilu nebo relaxace u bazénu. Aby byl váš odpočinek co nejpříjemnější, je důležité myslet na ochranu před sluncem. Správný zahradní slunečník nejenže ochrání vaši pokožku, ale také zvýší komfort a estetiku vašeho venkovního prostoru. V tomto ...

Výlety po česku? Turistická značka od Marka Šálka právě vychází

Zpráva: Výlety po česku? Turistická značka od Marka Šálka právě vychází

Výpravná kniha s krásnými fotografiemi nabízí nejen originální a neobvyklé tipy na výlety, ale i zábavné čtení o jednom českém unikátu.

Nerezové dřezy s NANO technologií

Zpráva: Nerezové dřezy s NANO technologií

Moderní kuchyně jsou centrem aktivit a společenského života v domácnosti. Proto je důležité mít vybavení, které nejenže dobře vypadá, ale také je funkční a odolné. V dnešním článku se zaměříme na nerezové dřezy, které v sobě kombinují eleganci, vysokou odolnost a inovativní technologie.

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.

Pohádková Veveří

Blog: Pohádková Veveří

Druhá brněnská procházka s panem Sušenkou, který chce, abyste se „dívali po barácích“, začne jen pár kroků od místa, kde skončila ta první. Na samém počátku ulice Veveří jsou totiž moc zajímavé domy a dva z nich jsou přímo pohádkové.