Ouha, stránka nebyla nalezena zkuste vyhledávání nebo zvolte kategorii.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Concept – chytře vymyšleno pro život

Firma: Concept – chytře vymyšleno pro život

Concept je česká firma se sídlem ve východočeské Chocni s 33letou tradicí na trhu. Pod její značkou naleznete široké portfolio moderních domácích spotřebičů, které usnadňují každodenní život. S Conceptem vybavíte svou domácnost designově a do posledního detailu – od velkých spotřebičů po rychlovarnou konvici....

HANESTONE s.r.o.

Firma: HANESTONE s.r.o.

Společnost Hanestone s.r.o. se specializuje na prodej přírodního štípaného kamene, který nachází využití jako obkladový kámen, kamenné dlažby, chodníky, suché zídky, okrasné solitérní kameny nebo šlapáky. Mezi nejoblíbenějšími typy kamene patří pískovec, porfyr, balkánská rula, travertin, ale v nabídce najdete ...

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Firma: Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Majoritním akcionářem banky je Raiffeisenbank a.s.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Vypěstujte si s dětmi rané brambory

Článek: Vypěstujte si s dětmi rané brambory

Kniha Zahrada žije – Zahradničíme s dětmi, která vyšla v nakladatelství Smart Press, srozumitelně a zábavně vysvětluje principy zahradničení (nejen) s dětmi, poskytuje kalendářní přehled pro celý rok a slouží jako praktický manuál pro jakoukoli zahradu. Z inspirativní publikace jsme pro vás vybrali návod, jak si ...

Jaro je tu. Pravý čas na Džungloidní zahrady od Nezkrotné zahradnice

Článek: Jaro je tu. Pravý čas na Džungloidní zahrady od Nezkrotné zahradnice

Džungloidní zahrada postavená na permakulturních základech je plná jídla, bylin a květin. Architektka permakulturních zahrad Radka Votavová alias Nezkrotná zahradnice dokáže poradit, jak takovou rozkvetlou a především soběstačnou zahradu vytvořit.

Královna severské krimi pokračuje v sérii knihou Hrob

Článek: Královna severské krimi pokračuje v sérii knihou Hrob

Její jméno vychází z islandského slova pro medvědici. Dalo by se říct, že při psaní thrillerů je Yrsa Sigurðardóttir stejně urputná. A možná i proto se řadí mezi celosvětově uznávané autory severské krimi. „Na dovolených přemýšlím hlavně o tom, kde by se mohla odehrát vražda a kam by se dala ukrýt mrtvola,...

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Sklepy v zahradě

Publikace: Sklepy v zahradě

Publikace vám pomůže získat ucelenou představu o plánování a stavbě sklepa, vyhodnotit pracnost a proveditelnost výstavby ještě před jejím zahájením.
Cena: 170 Kč
Rozměry: 144 x 207
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-3798-0

Tepelné čerpadlo pro váš dům

Publikace: Tepelné čerpadlo pro váš dům

Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace.
Cena: 142 Kč
Rozměry: 140 × 210 mm
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-2720-2

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Celoroční chata jako stálé bydliště: Realita nebo sen?

Zpráva: Celoroční chata jako stálé bydliště: Realita nebo sen?

Je bydlení v obklopení klidné přírody bez ruchů městského života i vaším snem? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Tento sen můžete přeměnit na realitu. Řešením jsou celoroční chaty. Jak lze celoroční chatu využívat k bydlení? To odhalíme v tomto článku.

WILD STONE zve na veletrh For Garden

Zpráva: WILD STONE zve na veletrh For Garden

Společnost WILD STONE, která se specializuje na výrobu a prodej kamenných obkladů, dlažeb a fasádních doplňků, zve všechny zájemce na veletrh For Garden.

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.

Pohádková Veveří

Blog: Pohádková Veveří

Druhá brněnská procházka s panem Sušenkou, který chce, abyste se „dívali po barácích“, začne jen pár kroků od místa, kde skončila ta první. Na samém počátku ulice Veveří jsou totiž moc zajímavé domy a dva z nich jsou přímo pohádkové.