Ouha, stránka nebyla nalezena zkuste vyhledávání nebo zvolte kategorii.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
PROFI-TERASY s.r.o.

Firma: PROFI-TERASY s.r.o.

Společnost PROFI TERASY je specialistou na venkovní terasy, pergoly a ploty s více než 20 lety zkušeností.

Atypy s.r.o.

Firma: Atypy s.r.o.

Specializujeme se na hliníkové a bioklimatické pergoly se stahovací střechou. Naše řešení zahrnují také markýzy, ideální pro zastínění teras a balkónů. Vše na míru s 5letou zárukou. Objevte způsob, jak proměnit terasu ve stylový obývák.

Nafoukana s.r.o. – foukaná izolace

Firma: Nafoukana s.r.o. – foukaná izolace

Firma Nafoukana s.r.o. – foukaná izolace je certifikovaným partnerem výrobce a dodavatele minerální foukané izolace SUPAFIL LOFT, společnosti Knauf Insulation.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradnické triky: jak se rychle a snadno zbavit plevele

Článek: Zahradnické triky: jak se rychle a snadno zbavit plevele

Většina zahrádkářů se shodne, že bojovat s plevelem je jako bojovat s větrnými mlýny. Než dojdete na konec zahrady, můžete zkraje začít nanovo. Možná to ale nemusí být taková dřina. Máme v rukávu pár triků, které vám tuhle nenáviděnou činnost zpříjemní.

Soutěž: Moje léto 2024

Článek: Soutěž: Moje léto 2024

Chystáte se v létě k moři, rybníku nebo třeba sjíždět vodu? Pojedou děti na tábor, těšíte se, až vyrazíte do lesa sbírat houby? Plánujete konečně přečíst všechny dlouho odkládané knihy, na které po zbytek roku nezbyl čas? Ať už se vydáte kamkoliv, nezapomeňte, že máte u sebe foťák. Pošlete nám fotku, jak ...

Soutěžte se Sunny Fruit, vyhrajte svačinky na výlet

Článek: Soutěžte se Sunny Fruit, vyhrajte svačinky na výlet

Tu situaci dobře znáte. Je léto, je teplo, vy zrovna výletíte, sportujete, jdete cestou z práce nebo ze školy, a najednou to přijde. Kdykoliv během dne vás může přepadnout chuť na něco sladkého. Co teď? Chtělo by to mlsání, které chutná a navíc dodá energii. Chtělo by to sluncem sušené* šťavnaté bio ovoce Sunny Fruit.

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Sklepy v zahradě

Publikace: Sklepy v zahradě

Publikace vám pomůže získat ucelenou představu o plánování a stavbě sklepa, vyhodnotit pracnost a proveditelnost výstavby ještě před jejím zahájením.
Cena: 170 Kč
Rozměry: 144 x 207
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-3798-0

Tepelné čerpadlo pro váš dům

Publikace: Tepelné čerpadlo pro váš dům

Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace.
Cena: 142 Kč
Rozměry: 140 × 210 mm
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-2720-2

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Travní koberec vás naprosto nadchne

Zpráva: Travní koberec vás naprosto nadchne

Sousedova tráva je vždycky zelenější? Pokud si pořídíte travní koberec, budete tím sousedem se zelenějším trávníkem vy. Travní koberce jsou ideální pro všechny, kdo mají na trávník vysoké nároky. Jsou odolné a krásné. Kromě toho i péče o trávník je snadnější.

Dubový nábytek z masivu je hitem moderních interiérů

Zpráva: Dubový nábytek z masivu je hitem moderních interiérů

Výběr kvalitního nábytku z masivního dřeva je rozhodnutím, které ovlivní estetiku a funkčnost našeho domova na mnoho let. Stejně tak, jako se oplatí sáhnout po dalších přírodních materiálech v top kvalitě. Příkladem je například kožené čalounění na sedacím nábytku.

Dřevorubecká elita v akci: Třetí kvalifikační závod Stihl Timbersports

Zpráva: Dřevorubecká elita v akci: Třetí kvalifikační závod Stihl Timbersports

Ve dnech 14. a 15. června se v areálu Skelná Huť Ralsko Mimoň uskuteční třetí a poslední kvalifikační závod prestižní mezinárodní soutěže STIHL TIMBERSPORTS®. Tato událost je již tradičně součástí lesnického dne, který se letos koná již po čtyřicáté šesté. Nenechte si ujít adrenalinovou podívanou a ...

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.

Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Pohádková Veveří

Blog: Pohádková Veveří

Druhá brněnská procházka s panem Sušenkou, který chce, abyste se „dívali po barácích“, začne jen pár kroků od místa, kde skončila ta první. Na samém počátku ulice Veveří jsou totiž moc zajímavé domy a dva z nich jsou přímo pohádkové.