Ouha, stránka nebyla nalezena zkuste vyhledávání nebo zvolte kategorii.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Concept – chytře vymyšleno pro život

Firma: Concept – chytře vymyšleno pro život

Concept je česká firma se sídlem ve východočeské Chocni s 33letou tradicí na trhu. Pod její značkou naleznete široké portfolio moderních domácích spotřebičů, které usnadňují každodenní život. S Conceptem vybavíte svou domácnost designově a do posledního detailu – od velkých spotřebičů po rychlovarnou konvici....

HANESTONE s.r.o.

Firma: HANESTONE s.r.o.

Společnost Hanestone s.r.o. se specializuje na prodej přírodního štípaného kamene, který nachází využití jako obkladový kámen, kamenné dlažby, chodníky, suché zídky, okrasné solitérní kameny nebo šlapáky. Mezi nejoblíbenějšími typy kamene patří pískovec, porfyr, balkánská rula, travertin, ale v nabídce najdete ...

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Firma: Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Majoritním akcionářem banky je Raiffeisenbank a.s.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Dnes pečeme: Mrkvánky

Článek: Dnes pečeme: Mrkvánky

Staré české recepty často pracují s několika málo surovinami a výsledek je přitom ohromující. Takové jsou mrkvánky plněné povidly, cukroví, které možná znáte od babičky. Podávat je můžete k odpolednímu čaji či kávě. Výborně se hodí i jako malá svačinka či mlska pro děti do školy.

Cesty za oceán: Dobrodružství rodiny Záhrobských v Latinské Americe

Článek: Cesty za oceán: Dobrodružství rodiny Záhrobských v Latinské Americe

Cestování do Latinské Ameriky může být dobrodružstvím pro jednotlivce a velkou výzvou pro rodinu se dvěma malými dětmi. Zkušená cestovatelka Eva Záhrobská se však žádných výzev nezalekne. S manželem a oběma kluky se rozhodla objevovat krásy Střední Ameriky a již několikrát vyrazili na měsíční dobrodružství. Jejich ...

Dvě sestry. Tradiční chaloupka s moderními prvky

Článek: Dvě sestry. Tradiční chaloupka s moderními prvky

Utéct z města, z hektického světa, od každodenních starostí. Splynout s pomalu ubíhajícím časem, vnímat krásy přírody, trávit čas s těmi nejbližšími. To nyní mohou zažívat majitelé chaloupky "Dvě sestry", která vyrostla na pomezí Jizerských hor a Krkonoš.

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Sklepy v zahradě

Publikace: Sklepy v zahradě

Publikace vám pomůže získat ucelenou představu o plánování a stavbě sklepa, vyhodnotit pracnost a proveditelnost výstavby ještě před jejím zahájením.
Cena: 170 Kč
Rozměry: 144 x 207
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-3798-0

Tepelné čerpadlo pro váš dům

Publikace: Tepelné čerpadlo pro váš dům

Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace.
Cena: 142 Kč
Rozměry: 140 × 210 mm
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-2720-2

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Pokládka přírodního kamene do štěrkového lože

Zpráva: Pokládka přírodního kamene do štěrkového lože

Přemýšlíte, jak zvelebit či obzvláštnit Vaši zahradu, terasu nebo přístupovou cestu? Jak za pomoci přírodních materiálů vykouzlit vlastní osobitý prostor?

Víte, jak se správně starat o nápojové lahve?

Zpráva: Víte, jak se správně starat o nápojové lahve?

Rozhodli jste se zlepšit svůj pitný režim a bez zásoby tekutin už neopouštíte domov? Poradíme, do jaké lahve je nalít a jak se o ni starat, tak aby vám vydržela co nejdéle.

S tímto průvodcem spolehlivě vyberete dokonalou houpací síť

Zpráva: S tímto průvodcem spolehlivě vyberete dokonalou houpací síť

Každý z nás někdy toužil po místě, kde by mohl uniknout od shonu každodenního života a najít klidný, relaxační úkryt. Takový koutek můžete mít doma i vy. Vše, co k tomu budete potřebovat, je houpací síť. Ať už máte zahradu, terasu nebo balkon, dnes už nic nebrání tomu, umístit ji prakticky kdekoliv. Jak ale vybrat tu, ...

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.

Pohádková Veveří

Blog: Pohádková Veveří

Druhá brněnská procházka s panem Sušenkou, který chce, abyste se „dívali po barácích“, začne jen pár kroků od místa, kde skončila ta první. Na samém počátku ulice Veveří jsou totiž moc zajímavé domy a dva z nich jsou přímo pohádkové.