Ouha, stránka nebyla nalezena zkuste vyhledávání nebo zvolte kategorii.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
PROFI-TERASY s.r.o.

Firma: PROFI-TERASY s.r.o.

Společnost PROFI TERASY je specialistou na venkovní terasy, pergoly a ploty s více než 20 lety zkušeností.

Atypy s.r.o.

Firma: Atypy s.r.o.

Specializujeme se na hliníkové a bioklimatické pergoly se stahovací střechou. Naše řešení zahrnují také markýzy, ideální pro zastínění teras a balkónů. Vše na míru s 5letou zárukou. Objevte způsob, jak proměnit terasu ve stylový obývák.

Nafoukana s.r.o. – foukaná izolace

Firma: Nafoukana s.r.o. – foukaná izolace

Firma Nafoukana s.r.o. – foukaná izolace je certifikovaným partnerem výrobce a dodavatele minerální foukané izolace SUPAFIL LOFT, společnosti Knauf Insulation.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Popisovatelný květináč udělá dvojnásobnou radost

Článek: Popisovatelný květináč udělá dvojnásobnou radost

Jak nejlépe přivítat příchod jara? Přece dekorací v podobě květináče s čerstvými bylinkami! Když květináč navíc natřete tabulovou barvou Balakryl, můžete si ho vlastnoručně pomocí křídy ozdobit či popsat. Nebo na něj napište milý vzkaz a obdarujte jím své blízké.

Cenu Interiér roku získala rekonstrukce domu v Kutné Hoře

Článek: Cenu Interiér roku získala rekonstrukce domu v Kutné Hoře

V Kutné Hoře se architektům podařilo vrátit tvář historickému domu, který necitlivou rekonstrukcí v sedmdesátých letech 20. století ztratil vše ze své původní identity. Nyní byl tento projekt oceněn jako Interiér roku 2023.

Bioklimatická pergola: Užívejte si pobyt na zahradě bez omezení

Článek: Bioklimatická pergola: Užívejte si pobyt na zahradě bez omezení

Mít místo, kde můžeme trávit čas na čerstvém vzduchu. Ať už je to rozlehlá zahrada, anebo jen menší terasa, každý je vděčný za prostor, který se stane venkovním domovem. Pro klidné posezení s oblíbenou knihou, rodinné obědy nebo velké narozeninové oslavy je skvělým řešením bioklimatická pergola, která vás nikdy ...

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Sklepy v zahradě

Publikace: Sklepy v zahradě

Publikace vám pomůže získat ucelenou představu o plánování a stavbě sklepa, vyhodnotit pracnost a proveditelnost výstavby ještě před jejím zahájením.
Cena: 170 Kč
Rozměry: 144 x 207
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-3798-0

Tepelné čerpadlo pro váš dům

Publikace: Tepelné čerpadlo pro váš dům

Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace.
Cena: 142 Kč
Rozměry: 140 × 210 mm
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-2720-2

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Viessmann slaví 30 let na českém trhu

Zpráva: Viessmann slaví 30 let na českém trhu

Na začátku 90. let lákala Česká republika ke vstupu na její trh řadu společností, protože nabízela výrazný potenciál pro růst podnikání napříč různými odvětvími včetně vytápění. V dubnu 1994 se tak pro vstup na trh rozhodla i společnost Viessmann, která se záhy stala synonymem experta na vytápěcí systémy. ...

Jak vybavit chatu? Užitečné spotřebiče pro váš bezstarostný pobyt v přírodě

Zpráva: Jak vybavit chatu? Užitečné spotřebiče pro váš bezstarostný pobyt v přírodě

Chatařská sezóna začíná. Užijte si ji letos pohodlněji a naplno s praktickými pomocníky. Přinášíme tipy na domácí spotřebiče, které jsou díky svým rozměrům, designu a multifunkčnosti ideální pro každého chataře a chalupáře.

Nová terasa? Dopřejte si krásný přírodní materiál a nechte stromy růst

Zpráva: Nová terasa? Dopřejte si krásný přírodní materiál a nechte stromy růst

Chystáte se ještě před nástupem léta postavit terasu, ale stále váháte s volbou materiálu? Společnost ALBIXON rozšiřuje svůj sortiment prken pro stavbu teras o nový čistě přírodní materiál. Jak napovídá jejich název, terasy renomované španělské značky EXTERPARK BAMBOO jsou vyrobeny z lisovaného bambusu a díky tomu ...

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.

Pohádková Veveří

Blog: Pohádková Veveří

Druhá brněnská procházka s panem Sušenkou, který chce, abyste se „dívali po barácích“, začne jen pár kroků od místa, kde skončila ta první. Na samém počátku ulice Veveří jsou totiž moc zajímavé domy a dva z nich jsou přímo pohádkové.