Ouha, stránka nebyla nalezena zkuste vyhledávání nebo zvolte kategorii.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy Reality

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
ETD elektro – elektrospotřebiče pro vaši domácnost

Firma: ETD elektro – elektrospotřebiče pro vaši domácnost

Elektro Trhové Dušníky je rodinnou firmou s nabídkou kompletního sortimentu domácích volně stojících a vestavných spotřebičů. Klademe důraz na poskytování kvalitních výrobků a poskytujeme nejen odborný servis a poradenství, ale také kompletní služby zákazníkům.

CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Firma: CLUB MARK BARVY, s.r.o.

Vaše výrobky jsou to, co vás nejlépe reprezentuje. Vyvolat dobrý dojem můžete díky odolným a trvanlivým základním a vrchním nátěrům, které najdete v nabídce CLUB MARK BARVY, s.r.o. Špičková kvalita nátěrových systémů zaručí, že vaše výrobky budou mluvit za vás.

Exclusive Heim - kvalita na prvním místě

Firma: Exclusive Heim - kvalita na prvním místě

Jsme výrobci mobilních domů na jižní Moravě. Navštivte naši prodejnu v Ostrovačicích u Brna, která se nachází v areálu JEREX v Ostrovačicích, 12 km od Brna. Rádi vás seznámíme s naší výrobou.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Dřevoplastové terasy – jsou bezpečné?

Článek: Dřevoplastové terasy – jsou bezpečné?

Pořizujete-li si terasu z kompozitního materiálu, která bude součástí vašeho domova, určitě chcete, aby byla ve všech ohledech bezpečná. Prkna nesmí klouzat, měla by mít protiskluzový povrch, aby byla bezpečná i v blízkosti bazénu nebo vířivky. Určitě také nechcete, aby si vaše děti zadřely třísku nebo se zranily o ...

Tipy pro montáž interiérových dveří

Článek: Tipy pro montáž interiérových dveří

Při rekonstrukci bytu nebo domu, ať už kompletní nebo jen částečné, se většinou stavební práce dotknou i interiérových dveří. Změny dispozic, nové příčky, úprava bytového jádra nebo jen oprava stěn a estetické změny přinesou stavebníkovi nové otázky týkající se i dveří. Pojďme se na některé body zaměřit.

Střecha, poklad našeho domova

Článek: Střecha, poklad našeho domova

Jako malé děti jsme si všichni rádi kreslili domečky. Nakreslili jsme zdi, dveře, okna a nakonec krásnou střechu pokrytou taškami doplněnou kouřícím komínem. Střecha je takový ochranný klobouk pro náš dům. Chrání nás před deštěm, sněhem a hlavně nám pomáhá udržet teplo domova. Ale aby nám to teplo vydrželo co ...

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

V pořadí již 26. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „Bonusy nad rámec běžných slev“.
Cena: 96 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Se začátkem stavební sezóny 2015 vydává Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. v pořadí 28. vydání katalogu NÁŠ DŮM. Katalog nese podtitul „Bungalovy 2015“.
Cena: 97 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Tepelná čerpadla – od radosti z laciného tepla až po sekeru v omítce

Zpráva: Tepelná čerpadla – od radosti z laciného tepla až po sekeru v omítce

Úsporné vytápění je významným tématem dnešní doby. Společně s ním se do popředí derou i takové „správňácké“ názory a postoje, jakými jsou ekologie, energetická soběstačnost a udržitelnost zdrojů.

Kuchyňské trendy v roce 2021 podle designéra

Zpráva: Kuchyňské trendy v roce 2021 podle designéra

Budete si pořizovat novou kuchyni nebo modernizovat tu stávající? Co je trendy a co naopak odvál čas? Máme pro vás pět tipů designéra. Poradí, jaké barvy a materiály zvolit, jaká pracovní deska je ta pravá a na co si dát pozor, aby se každodenní pobyt ve vašem vytouženém srdci domova nestal po pár týdnech noční můrou.

Rámové sprchové zástěny SanSwiss TOP-LINE

Zpráva: Rámové sprchové zástěny SanSwiss TOP-LINE

Sprchové kouty řady TOP-LINE jsou produkty, které nabízejí velmi dobrou kvalitu materiálů, konstrukce i zpracování za příznivou cenu.

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.

Zahradníkův blog: Březen

Blog: Zahradníkův blog: Březen

Díky mírné zimě a příznivým teplotám v prvních březnových týdnech se už leckde objevily květy nejrůznějších barev, na jihu Moravy rozkvetly i ovocné stromy, které jsou teď ohrožené náhlými mrazy.

Reality:

Zobrazeny 3 nejnovější