Ouha, stránka nebyla nalezena zkuste vyhledávání nebo zvolte kategorii.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Dřevostavby WOOD SYSTEM

Firma: Dřevostavby WOOD SYSTEM

Prioritním zájmem společnosti WOOD SYSTEM s.r.o. je kvalitní provedení montované dřevostavby, rychlost provedení a dodržení smluvního termínu. Firma specializující se na dřevostavby s téměř 20letou tradicí se zabývá výstavbou domů, které vycházejí z individuální projektové dokumentace. Realizuje je v různém stupni ...

Dreambeds: Spánek, o kterém jste vždy snili

Firma: Dreambeds: Spánek, o kterém jste vždy snili

Místo vyplněné pohodlím, luxusem a elegancí. Místo koncipované tak, aby vám pomohlo vyřešit všechny vaše potřeby spojené s odpočinkem. Nový obchod Dreambeds, který vymyslel český spánkový specialista Karel Vágner, vám nabízí dosud nepoznaný rozměr kvalitního spánku.

ETD elektro – elektrospotřebiče pro vaši domácnost

Firma: ETD elektro – elektrospotřebiče pro vaši domácnost

Elektro Trhové Dušníky je rodinnou firmou s nabídkou kompletního sortimentu domácích volně stojících a vestavných spotřebičů. Klademe důraz na poskytování kvalitních výrobků a poskytujeme nejen odborný servis a poradenství, ale také kompletní služby zákazníkům.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Mlsejte zdravě: RAW dezerty

Článek: Mlsejte zdravě: RAW dezerty

Co všichni na té RAW stravě mají? Vyzkoušejte recepty plné ovoce, ořechů, semínek a dalších čerstvých surovin a možná i vás tento styl života nadchne. Jitky Adamová, autorka kuchařky Raw pro zdraví a krásu představuje tři recepty na dezerty.

Renovujeme zahradní gril

Článek: Renovujeme zahradní gril

Připravujete se na společné grilování s rodinou nebo přáteli? Dříve než naložíte maso, zkontrolujte, v jaké stavu je váš gril nebo krb. Možná vás překvapí, kolik rzi se na něm od loňské sezóny objevilo. Nemusíte ale hned kupovat nový gril. Stačí tomu starému dopřát nový ochranný nátěr.

Stěny bez šmouh za pár minut

Článek: Stěny bez šmouh za pár minut

Nečistoty kolem vypínačů zná úplně každý. Stejně tak v předsíni. Viditelné šmouhy od bot, kterým se dá jen opravdu těžko zabránit. A co teprve odřené rohy? Nezoufejte, pokud vás trápí jen pár šmouh a nátěry jsou jinak čisté, není potřeba hned vytahovat kbelík s barvou a váleček a malovat celou stěnu znovu. Na ...

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

V pořadí již 26. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „Bonusy nad rámec běžných slev“.
Cena: 96 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Se začátkem stavební sezóny 2015 vydává Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. v pořadí 28. vydání katalogu NÁŠ DŮM. Katalog nese podtitul „Bungalovy 2015“.
Cena: 97 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Dokonale a efektivní balení? Základem jsou správné lepicí pásky

Zpráva: Dokonale a efektivní balení? Základem jsou správné lepicí pásky

Potřebujete vyladit balení zásilek, nebo hledáte lepicí pásky pro jiné využití? V obou případech vám může pomoci následující článek, kde najdete doporučení na často využívané druhy. Dozvíte se, co dalšího si můžete vybrat. Díky kvalitním lepicím páskám tak jsou možnosti téměř nekonečné.

Jak nakoupit na internetu zboží a služby levněji?

Zpráva: Jak nakoupit na internetu zboží a služby levněji?

Existuje nespočet možností jak zakoupit oblečení, kosmetiku či knihy za lepší ceny. Někdo využije studování akčních letáků, jiný je o něco chytřejší a mrkne se na skvělé nabídky serveru Slevovykupon.net.

Kancelářská sestava je inteligentní řešení

Zpráva: Kancelářská sestava je inteligentní řešení

Sestavte si nábytek do kanceláře podle vlastních představ! V současnosti je velmi oblíbenou volbou pro kancelářské interiéry vybírat z celých nábytkových řad. Jedná se o praktické řešení, kdy Vám dodavatel, bez zásahu interiérového architekta, nabídne komplexní vybavení kancelářských a obchodních prostor na míru. ...

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Čas třešní

Blog: Čas třešní

Jestli náhodou nevíte, podle čeho můžete poznat blížící se konec školního roku a začátek letních prázdnin, tak vězte, že jedna ze spolehlivých odpovědí je „podle třešní“. To ale platí jen pro jižní Moravu, protože v chladnějších oblastech naší republiky dozrávají třešně o něco později.

Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.