Ouha, stránka nebyla nalezena zkuste vyhledávání nebo zvolte kategorii.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Dřevodiskont s.r.o. - prodej dřeva pro stavebnictví i domácí využití

Firma: Dřevodiskont s.r.o. - prodej dřeva pro stavebnictví i domácí využití

Společnost Dřevodiskont s.r.o. se zaměřuje na prodej dřeva a dřevařských výrobků pro široké spektrum využití, včetně stavebnictví, truhlářství, nábytkářství a zahradní architektury. V oblasti dřevoprodeje působí od roku 1999, nabízí kvalitní materiály (obdrželi certifikát kvality) a profesionální služby.

H & D Czech Republic s.r.o.

Firma: H & D Czech Republic s.r.o.

 .Představujeme specialistu na dřevěné sauny a koupací sudy s více než 20letou tradicí - společnost H & D Czech Republic s.r.o. Vyberte si koupací sud nebo saunu, která bude vyhovovat vašim požadavkům, a užívejte si chvíle relaxace přímo na terase nebo zahradě před vaším domem.

PROFI-TERASY s.r.o.

Firma: PROFI-TERASY s.r.o.

Společnost PROFI TERASY je specialistou na venkovní terasy, pergoly a ploty s více než 20 lety zkušeností.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Vyhrajte vitaminy nabitý balíček Yuzu

Článek: Vyhrajte vitaminy nabitý balíček Yuzu

Yuzu, často označovaný jako super citrus, je exotické ovoce, které vyniká svým vysokým obsahem vitamínu C a antioxidantů. Tento unikátní citrus obsahuje třikrát více vitamínu C než klasický citron a je známý pro své výjimečné zdravotní benefity. Yuzu má zajímavou exotickou chuť, která skvěle vynikne v teplých i ...

Soutěž o bazénový vysavač Aiper Scuba SE

Článek: Soutěž o bazénový vysavač Aiper Scuba SE

Máme pro vás skvělou příležitost vyhrát efektivní a ekonomický robotický vysavač Aiper Scuba SE! Tento revoluční pomocník je ideální pro majitele menších a středních bazénů do 80 m². Zapojte se do soutěže ještě dnes.

Jak vybrat bazénový vysavač

Článek: Jak vybrat bazénový vysavač

Při výběru bazénového vysavače je důležité zvážit velikost a tvar vašeho bazénu, typ nečistot, které chcete odstranit, a úroveň automatizace, kterou preferujete. Aiper nabízí různé typy akumulátorových vysavačů, které pokrývají širokou škálu potřeb a situací.

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Sklepy v zahradě

Publikace: Sklepy v zahradě

Publikace vám pomůže získat ucelenou představu o plánování a stavbě sklepa, vyhodnotit pracnost a proveditelnost výstavby ještě před jejím zahájením.
Cena: 170 Kč
Rozměry: 144 x 207
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-3798-0

Tepelné čerpadlo pro váš dům

Publikace: Tepelné čerpadlo pro váš dům

Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace.
Cena: 142 Kč
Rozměry: 140 × 210 mm
Rozsah: 112
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-247-2720-2

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahrada do posledního detailu? S designovým řešením od společnosti ALBIXON to půjde snadno

Zpráva: Zahrada do posledního detailu? S designovým řešením od společnosti ALBIXON to půjde snadno

Pro mnoho lidí už zahrada není jen místem pro pěstování zeleniny a květin, ale spíše příjemným útočištěm pro trávení volného času s rodinou a přáteli. S kreativními a designovými prvky od společnosti ALBIXON dokážete i malou zahradu proměnit v multifunkční ráj, kde si každý člen rodiny najde svůj oblíbený ...

Nejčastější chyby při výběru matrace

Zpráva: Nejčastější chyby při výběru matrace

Výběr matrace může být složitý proces a mnoho lidí při něm dělá stejné chyby. Pojďme se podívat na ty nejčastější, abyste se jim mohli vyhnout a vybrat si skutečně tu nejlepší matraci pro sebe.

Parní a hydromasážní boxy od Glass 1989: Inovace a luxus v koupelnovém wellness

Zpráva: Parní a hydromasážní boxy od Glass 1989: Inovace a luxus v koupelnovém wellness

Glass 1989, člen skupiny RONAL Bathrooms, se zaměřuje na výrobu špičkových wellness řešení s důrazem na italský design a kvalitu. Skupina RONAL Bathrooms spojuje čtyři značky, které sdílejí vášeň pro technologie, řemeslné zpracování, inovace a design.

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.

Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Pohádková Veveří

Blog: Pohádková Veveří

Druhá brněnská procházka s panem Sušenkou, který chce, abyste se „dívali po barácích“, začne jen pár kroků od místa, kde skončila ta první. Na samém počátku ulice Veveří jsou totiž moc zajímavé domy a dva z nich jsou přímo pohádkové.