Zprávy

Zobrazeno 1 - 30 výsledků z 1000+ nalezených.
Čistitelný nátěr Primalex Ceramic nově s vylepšenou recepturou

Zpráva: Čistitelný nátěr Primalex Ceramic nově s vylepšenou recepturou

Moderní interiérový nátěr Primalex Ceramic získal vylepšenou recepturu, díky níž je skutečně čistitelný, a ještě odolnější vůči skvrnám. Barva navíc vyniká svou vysokou paropropustností, je hypoalergenní a výborně kryje. Krásných čistých stěn tak dosáhnete i bez profesionálního malíře. Nový Ceramic ...

Značky Balakryl a Primalex představily vlastní vzorník barev. Barvou roku 2022 je olivově šedá

Zpráva: Značky Balakryl a Primalex představily vlastní vzorník barev. Barvou roku 2022 je olivově šedá

Značky Primalex a Balakryl představily nový systém barev Voice of Colour. Skládá se z více než 2 000 pečlivě vybraných odstínů. Přehledný barevný systém vám pomůže při hledání vhodných barev i jejich kombinací. Společně s novým vzorníkem pak vyhlásily také barvu roku 2022, kterou je olivově šedá.

Klimatizaci si domů můžete pořídit i bez složité montáže

Zpráva: Klimatizaci si domů můžete pořídit i bez složité montáže

V českých domácnostech nejsou klimatizace zatím tak rozšířené, jako třeba na jihu Evropy. A to i přesto, že letní teploty v Česku se těm jihoevropským často přibližují.

Moka konvička - domácí příprava kávy

Zpráva: Moka konvička - domácí příprava kávy

Každý milovník kávy si dnes může vybírat mezi velkým množstvím různých postupů pro přípravu svého oblíbeného nápoje v závislosti na různých preferencích, kterými může být rychlost či chuť. Jedním z těchto typů přípravy je za pomocí moka konvičky. A stejně, jako je pro takového milovníka důležité vědět,...

Jak zařídit obývací pokoj

Zpráva: Jak zařídit obývací pokoj

V mnoha domácnostech je obývací pokoj srdcem domova -.prostorem, kde se rodina schází, aby společně trávila čas a relaxovala.

Víte, jak správně vybrat obojek pro psa?

Zpráva: Víte, jak správně vybrat obojek pro psa?

Čím více druhů existuje, tím snaze se v nich můžete ztratit. Psí obojky mohou být důležitou výcvikovou pomůckou, ale také módním doplňkem. Víte, co je při výběru důležité a jak zvolit správnou velikost?

Zahradní oslava v létě? Důležité je správné osvětlení

Zpráva: Zahradní oslava v létě? Důležité je správné osvětlení

Léto už je za dveřmi. Slunečné počasí a teplé večery lákají k tomu, pozvat si přátele na terasu nebo zahradu domu a uspořádat pořádnou grilovačku nebo oslavu. Jak hostům navodit tu správnou náladu? S tím pomůžou chytrá světýlka Twinkly.

Parádu na stěně nemusíte dělat jen obrazem

Zpráva: Parádu na stěně nemusíte dělat jen obrazem

Slyšeli jste někdy o značce Nanoleaf? Pokud ne, tak je právě teď čas to změnit. Výrobky této kanadské společnosti jsou posledním hitem v interiérovém designu.

Správně zvolené jídelní židle umí podtrhnout design kuchyně

Zpráva: Správně zvolené jídelní židle umí podtrhnout design kuchyně

Módní trendy v interiérovém designu se sice proměňují pomalu, ale stále více odbočují od původních módních masivních kuchyní s reliéfním zdobením. Již několik let jsou módním hitem kuchyně, které mají jednoduchou linii i údržbu a zcela se vyvarují zbytečných doplňků. Jak ale tomuto trendu přizpůsobit i jídelní ...

Jak postavit betonový plot? Není to nic těžkého

Zpráva: Jak postavit betonový plot? Není to nic těžkého

Plot patří mezi nejdůležitější části domu. V ideálním případě by měl být postaven ve stejnou dobu jako dům. A jaký zvolit? Jedním z nejpevnějších a nejstabilnějších je plot betonový. Ve dvou jej při troše zručnosti postavíte svépomocí.

Bolí vás od sezení u počítače záda? Máte svou pracovnu nebo herní doupě zařízené ergonomicky?

Zpráva: Bolí vás od sezení u počítače záda? Máte svou pracovnu nebo herní doupě zařízené ergonomicky?

Ať už se jedná o zábavu, práci nebo správu osobních financí, u počítače tráví lidé i několik hodin denně. To se samozřejmě odráží na jejich zdraví, nejčastěji ve formě bolesti zad a dalších problémů s pohybovým aparátem. Přitom každý může svému zdraví pomoci, a to celkem jednoduše. Stačí když se bude ...

Luxusní byty v centru Prahy. Nahlédněte dovnitř

Zpráva: Luxusní byty v centru Prahy. Nahlédněte dovnitř

Historické jádro Prahy má neopakovatelnou atmosféru a nedozírnou hodnotu, kterou potvrzuje i zapsání na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Jenom prestižní lokalita činí byty v centru Prahy luxusními, navíc je jich již z podstaty urbanismu omezený počet. Jen vzácně se naskytne příležitost ...

Vybíráme venkovní žaluzie: Jaký tvar lamely bude pro vás ten pravý?

Zpráva: Vybíráme venkovní žaluzie: Jaký tvar lamely bude pro vás ten pravý?

Při výběru venkovních žaluzií je potřeba zvolit také správný tvar lamely. Venkovní žaluzie mívají nejčastěji lamely typu C, Z nebo S. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Demoliční práce a likvidace suti bez starostí

Zpráva: Demoliční práce a likvidace suti bez starostí

S bouracími pracemi a demolicí je spojena řada starostí. Jedněmi z nich jsou likvidace suti a zajištění potřebného povolení. Nechcete-li se těmito záležitostmi trápit, nechte demoliční práce na odbornících. Zajistí nejen veškerou administrativu, ale též stavební odpad efektivně zrecyklují.

Stavba a rekonstrukce rodinného domu bez starostí

Zpráva: Stavba a rekonstrukce rodinného domu bez starostí

Uvažujete-li nad tím, že byste si postavili vlastní dům či zrekonstruovali stávající bydlení, ovšem nemáte dostatek zkušeností a času, svěřte se do rukou odborníků. Ušetří vám nejen starosti, ale též čas a finance.

Jaký je rozdíl mezi povodní a záplavou a jaký vliv má na pojištění?

Zpráva: Jaký je rozdíl mezi povodní a záplavou a jaký vliv má na pojištění?

Zničující povodeň nebo záplava přichází z ničeho nic a jen těžko se dá předvídat. Víte, jaký je rozdíl mezi oběma pojmy? Máte pro takové případy správné pojištění?

Moderní montované dřevostavby od Martinice Group jako vaše cesta za vysněným bydlením

Zpráva: Moderní montované dřevostavby od Martinice Group jako vaše cesta za vysněným bydlením

Stojíte-li před otázkou, pro jaký stavební systém se rozhodnout, vaši volbu vám usnadní seznámení se s výhodami dřevostavby.

Zdravé a chutné osvěžení jedním stiskem

Zpráva: Zdravé a chutné osvěžení jedním stiskem

Zachování chuti při zpracování jakékoliv potraviny je alfou i omegou každého kulinářského počinu. Jedním z inovativních přístupů, jak zachovat co nejvíce chuti je potravinu zpracovávat ve vakuu.

Zdravá svačina do práce

Zpráva: Zdravá svačina do práce

Neexistuje téměř žádný jednodušší způsob, jak zachovat trvanlivost potravin než jejich vysušením. Od nepaměti známý postup pomáhá potravinám vydržet bez chladu a nám nosit zdravé a kompaktní svačiny do práce.

„Třicítky" na obzoru

Zpráva: „Třicítky" na obzoru

Zatím co léto v dětství znamenalo konec školy, tábory a bezstarostné poflakování, pro většinu pracujících dospělých znamená pouze to, že v kanceláři bude větší horko. Jak si toto období aspoň trochu zpříjemnit?

Přechod na DAB stále pokračuje, je spolehlivější než analog

Zpráva: Přechod na DAB stále pokračuje, je spolehlivější než analog

Zatímco televizní vysílání se už svého přechodu na digitální přenos dávno dočkalo, rozhlasové stanice na tom postupně pracují. Digitalizované vysílání je kvalitnější a stává se novým standardem pro stanice i výrobce přijímačů.

Okna se brzy promění v kamna. Jak ochránit domov před letním sluncem?

Zpráva: Okna se brzy promění v kamna. Jak ochránit domov před letním sluncem?

Domácnost zalitá sluncem je přirozeným přáním každého z nás, ale tato radost má i své stinné stránky. Přímé letní slunce velmi často způsobuje nadměrné vyhřívání místnosti a při práci na home office i nepříjemně oslňuje. Jak se vysokým letním teplotám a invazivním slunečním paprskům doma účinně bránit? ...

Ochrana před potenciálně nebezpečnými drony je dnes silnější než kdy dřív

Zpráva: Ochrana před potenciálně nebezpečnými drony je dnes silnější než kdy dřív

Drony jsou stále častější součástí nejen českého nebe a je proto potřeba na to pamatovat. Většinou se jedná o užitečné a nikterak škodící pomocníky, nicméně se dají i poměrně snadno zneužít. A také se tak děje. Je proto potřeba se před nimi chránit. Na tohle myslí nejen naše legislativa, ale také i letiště, ...

HELUZ GROUP obhájila pozici mezi nejlépe řízenými firmami

Zpráva: HELUZ GROUP obhájila pozici mezi nejlépe řízenými firmami

HELUZ GROUP obhájila pozici mezi nejlépe řízenými firmami Česka. Na slavnostním vyhlášení v Martinickém paláci v Praze převzalo vedení společnosti HELUZ GROUP ocenění Czech Best Managed Companies 2022 již potřetí po sobě. Program organizuje společnost Deloitte celosvětově od roku 1993, v České republice se konal třetí ...

Je lepší dřevostavba nebo zděný dům?

Zpráva: Je lepší dřevostavba nebo zděný dům?

Stojíte před rozhodnutím, zda se pustit do dřevostavby nebo postavit tradiční zděný dům? Správná volba je v tomto případě zásadní, v jednou postaveném domě už přece budete chtít žít vy a vaše děti stále. A využívat tak všechny výhody, které vám dobře postavený dům může poskytnout. Vybrat tedy dřevostavbu nebo ...

Jak na dokonalou zahradní party?

Zpráva: Jak na dokonalou zahradní party?

Léto už přímo bouchá na dveře, nejvyšší čas zamyslet se nad tím, zda by ta vaše zahrádka nepotřebovala nějak vylepšit. Pestrobarevné květiny už určitě máte vysazené, trávu zasetou. K tomu, abyste na ní ale mohli pořádat zahradní party, na kterou nikdo jen tak nezapomene, budete potřebovat i další věci.

Dejte si mezi pracovními schůzkami pauzu a relaxujte ve svém vlastním zahradním bazénu

Zpráva: Dejte si mezi pracovními schůzkami pauzu a relaxujte ve svém vlastním zahradním bazénu

Pracujete z domova? Váš zahradní bazén může být vaším parťákem nejen o víkendech, ale také během pracovních dnů. Udělejte si mezi schůzkami nebo jinými pracovními povinnostmi chvíli pauzu, skočte si zaplavat do svého bazénu a užívejte si pool office!

Vytěžte ze šatníku maximum

Zpráva: Vytěžte ze šatníku maximum

Do šatníku se vám už nic nevejde, ale stále máte pocit, že si nemáte co obléct? Tuto situaci zažívá denně snad každá žena. Možná si myslíte, že vaše oblečení je už příliš obnošené, a tak nevhodné do práce nebo na jinou příležitost. Avšak se správnou péčí vám mohou vaše oblíbené kousky posloužit i dlouhé ...

Elegantní rámové sprchové kouty DIVERA od SanSwiss pro moderní atmosféru Vaší koupelny

Zpráva: Elegantní rámové sprchové kouty DIVERA od SanSwiss pro moderní atmosféru Vaší koupelny

Sprchový kout je dominantním prvkem každé koupelny. Ať už si vyberete rohový vstup, sprchové dveře v nice nebo sprchové dveře s boční stěnou, SanSwiss je vždy správná volba. SanSwiss vyrábí bezrámové sprchové zástěny, částečně rámové sprchové zástěny i rámové sprchové zástěny.

Renovace koupelny - jak si vybrat správný sprchový kout od SanSwiss?

Zpráva: Renovace koupelny - jak si vybrat správný sprchový kout od SanSwiss?

Za dveřmi je oblíbená část roku - léto. Plánujete renovaci koupelny, ale nevíte, jaký sprchový kout si vybrat? Právě proto tu je tradiční český výrobce SanSwiss!