Zprávy

Zobrazeno 1 - 30 výsledků z 1000+ nalezených.
Wüstenrot snižuje úrokové sazby u hypoték

Zpráva: Wüstenrot snižuje úrokové sazby u hypoték

Wüstenrot hypoteční banka snižuje od pondělí 17. června úrokové sazby o jednu desetinu procentního bodu u hypoték v pásmu 80 – 90 % zástavní hodnoty nemovitosti (LTV). Zlevnění se týká všech fixací u Hypotéky pro vlastní bydlení a Hypotéky Refin.

Češi jsou voyeuři a nebojí se to přiznat

Zpráva: Češi jsou voyeuři a nebojí se to přiznat

Téměř polovině obyvatel naší republiky je vidět do oken a 80 % z nich to vadí. Své sousedy rád šmíruje každý třetí Čech. Nejčastěji pozorují běžný chod cizích domácností (32 %), ale i převlekání sousedů (19 %), jejich hádky (18 %) a v 6 % případů dokonce i sex.

Akce s přáteli u vás na zahradě - 3 snadné tipy, jak na to

Zpráva: Akce s přáteli u vás na zahradě - 3 snadné tipy, jak na to

Venkovní oslavy – nejkrásnější a nejpříjemnější akce, které vůbec existují. Souhlasíte? Také plánujete léto plné grilovaček a prima setkání s přáteli? Máme pro vás několik tipů, co by na takové akci rozhodně, kromě vás a vašich nejbližších, nemělo chybět.

Jak přežít léto v paneláku? Pomoct může správně vybavený balkon a venkovní úpravy

Zpráva: Jak přežít léto v paneláku? Pomoct může správně vybavený balkon a venkovní úpravy

Byty v panelových domech představují téměř třetinu veškerého bytového fondu v České republice. S létem a rostoucími teplotami přichází pro obyvatele těchto bytů období neúnosných veder v přehřátých panelech. Jak si ho zpříjemnit? Pomůže krytí zvenku, které dokáže pohltit přímé sluneční paprsky. Pokud ...

Aby nás nezmáhalo horko nebo prach

Zpráva: Aby nás nezmáhalo horko nebo prach

Nastává léto a my budeme řešit nejen to, jak se doma co nejlépe ochladit, ale spolu s horkem přichází ruku v ruce sucho a s ním také prašnost prostředí. Obojímu se však dá účinně čelit.

U Tří věžiček toho bylo k vidění mnoho aneb veletrh spotřební elektroniky Fast day - jaro 2019

Zpráva: U Tří věžiček toho bylo k vidění mnoho aneb veletrh spotřební elektroniky Fast day - jaro 2019

Ve čtvrtek 6.6.2019 proběhl na jihlavském předměstí v obci Střítěž další ročník již tradičního veletrhu spotřební elektroniky FAST DAY 2019. Na ploše skoro 2000 m2 po celý den proudily davy obchodníků, nákupčích, managerů, novinářů i spotřebitelů, kteří byli zvědaví na nové trendy v oblasti spotřební ...

Okna ve skandinávském stylu - to nejlepší z přírody v moderním pojetí

Zpráva: Okna ve skandinávském stylu - to nejlepší z přírody v moderním pojetí

Současná moderní architektura, to zdaleka nemusí být jen minimalistický design, světlé fasády a tmavé barvy oken. Lidé stále více touží po užším kontaktu s přírodou a snaží se svůj život a svůj domov tomuto přání přizpůsobit.

Z přírody zmizelo během jara 17 700 pneumatik

Zpráva: Z přírody zmizelo během jara 17 700 pneumatik

U příležitosti Světového dne životního prostředí to oznámili organizátoři akce Ukliďme svět, ukliďme Česko z Českého svazu ochránců přírody a spolku Ukliďme Česko. A nejen to, při letošním rekordním ročníku akce sesbírali dobrovolníci celkem přes 2 400 tun odpadů z našich měst, obcí a především přírody....

Spokojený spánek i během horkých nocí

Zpráva: Spokojený spánek i během horkých nocí

Můžeme se klidně a příjemně vyspat, i když venkovní teploty dosahují maxima naší snesitelnosti? Je pohlazením vědět, že ano. Poradíme Vám jak na tyto parné noci vyzrát a užít si chladivého pocitu.

Limitovaná edice SodaStream lahví pro Pražské Quadriennale

Zpráva: Limitovaná edice SodaStream lahví pro Pražské Quadriennale

SodaStream, přední světový výrobce domácí perlivé vody, připravil pro Pražské Quadriennale 2019 (PQ 2019) limitovanou edici litrových lahví SodaStream. Jejich koupí získáte slevu na vstupné a navíc "bezednou" lahev.

Stolní mixér Explore 7 oceněn prestižní cenou Red Dot Design Award 2019

Zpráva: Stolní mixér Explore 7 oceněn prestižní cenou Red Dot Design Award 2019

Stolní mixér Electrolux Explore 7 (model E7TB1-8SSM a E7TB1-4GB) byl oceněn prestižní mezinárodní cenou Red Dot Design Award 2019. Porotu zaujal jak originální vzhled mixéru a jeho elegantně řešené detaily, tak velmi snadné intuitivní ovládání a vysoká kvalita zpracovávání potravin.

Dětský pokoj s kouzelníkem Balakrylem – 3 proměny interiérů

Zpráva: Dětský pokoj s kouzelníkem Balakrylem – 3 proměny interiérů

Blíží se prázdniny, ideální doba naplánovat proměnu dětského pokoje. Ať už potřebujete vytvořit pokoj pro mimčo, školáka, staršího studenta nebo jen zázemí pro děti na chalupě, často není potřeba nic vyhazovat (samozřejmě s výjimkou pořízení velikostně vhodnějšího nábytku). Barvy, štětec a nové doplňky ...

ASSA ABLOY uvádí na trh novou řadu trezorů Yale s vestavěnou sirénou

Zpráva: ASSA ABLOY uvádí na trh novou řadu trezorů Yale s vestavěnou sirénou

Novou řadu sejfů Yale s vestavěnou 130 dB sirénou začal v Česku prodávat koncern ASSA ABLOY. Trezory jsou k dispozici v několika velikostech a jejich bezpečnostní systém se spustí v případě neoprávněné manipulace s číselným kódovým zámkem nebo po trojím zadání nesprávné číselné kombinace kódového zámku.

5 tipů pro efektivní výběr sedací soupravy

Zpráva: 5 tipů pro efektivní výběr sedací soupravy

Základem každého obývacího pokoje je bezesporu posezení. Aby ne! Kam byste také usadili návštěvu, která si má užívat maximálního možného komfortu a pozornosti z vaší strany? Nákup sedací soupravy dnes nepředstavuje nijak jednoduchou záležitost. Doby, kdy byly na trhu k dispozici pouze tři či čtyři variace, jsou už ...

Letní relax na lehátku

Zpráva: Letní relax na lehátku

Léto se blíží a my konečně budeme moci trávit čas venku na zahradě a vystavovat se slunečním paprskům. Aby se nám dobře odpočívalo, měli bychom mít kvalitní a pohodlný zahradní nábytek, na kterém se budeme cítit dobře. Jaký vybrat a po jakých materiálech sáhnout vám rádi poradíme.

Nízkoenergetický dům postavíte z cihel HELUZ FAMILY 44, bez nutnosti dodatečného zateplení

Zpráva: Nízkoenergetický dům postavíte z cihel HELUZ FAMILY 44, bez nutnosti dodatečného zateplení

„Za stejnou cenu můžeme mít rychleji postavenou trvanlivější jednovrstvou konstrukci,“ říká Ing. Filip Bosák ze společnosti HELUZ. Půl století uplynulo od doby, kdy se v důsledku světové energetické krize začala řešit energetická náročnost budov. Jedním z řešení bylo dodatečné zateplení domů. Souběžně s ...

Astma trápí 800 tisíc Čechů. Příčinou je i zanedbané větrání

Zpráva: Astma trápí 800 tisíc Čechů. Příčinou je i zanedbané větrání

Kašel, tlak na hrudi, únava a dušnost. To jsou příznaky, se kterými se musí potýkat zhruba 800 tisíc dětí i dospělých Čechů, kteří trpí astmatem, tedy chronickým alergickým zánětem průduškové sliznice. Podle odborníků navíc počet nemocných neustále stoupá. Celosvětově už s nemocí bojuje víc než 300 milionů ...

Michal Kavalčík je novým ambasadorem Nábytek ALDO

Zpráva: Michal Kavalčík je novým ambasadorem Nábytek ALDO

Nábytek ALDO, specialista v oblasti dětského nábytku navázal spolupráci se známým moderátorem, hercem a zpěvákem Michalem Kavalčíkem.

Novinka: Veranda HRV80-ZIP

Zpráva: Novinka: Veranda HRV80-ZIP

Ochrana před sluncem se stala nedílnou součástí našich domovů. Díky novince – verandové roletě HRV08-ZIP od firmy Isotra – získáte nyní ještě více komfortu z vaší zimní zahrady nebo střešního okna. Užijte si relax ve stínu pod tímto systémem s nadčasovým designem.

Ergorapido PowerPro: Specialista na tvrdé podlahy, který si poradí s každým smítkem

Zpráva: Ergorapido PowerPro: Specialista na tvrdé podlahy, který si poradí s každým smítkem

Každý to známe: drobečky padající z úst syna, shozený květináč a hlína, která se sype na zem, domácí mazlíček trhající svou hračku uprostřed místnosti. Zdánlivě běžné situace, se kterými si však ne každý vysavač umí poradit. Společnost Electrolux proto vyvinula nový tyčový vysavač Ergorapido PowerPro, který ...

Co stavebníkům přinesla novela protipožární ochrany?

Zpráva: Co stavebníkům přinesla novela protipožární ochrany?

Jsou to již tři roky, co vstoupila v platnost novela normy ČSN 73 0810 o požární bezpečnosti staveb. Přepracování pravidel pro zateplování budov přineslo vítanou změnu v podobě sjednocení protipožárních požadavků pro novostavby i rekonstrukce, ale také výrazné zpřísnění podmínek pro požární bariéry bytových domů. ...

Zlatá koruna: Wüstenrot má nejlepší stavební spoření

Zpráva: Zlatá koruna: Wüstenrot má nejlepší stavební spoření

Nejlepší stavební spoření má Wüstenrot. Kamarád+, stavebko určené pro děti a mladé do 24 let, zvítězilo v kategorii stavební spoření v prestižní soutěži finančních produktů Zlatá koruna. Jedná se už o šesté prvenství speciálního stavebního spoření pro mladé od Wüstenrotu.

Vyřešte přípravu teplé vody elegantně pomocí elektrických ohřívačů vody

Zpráva: Vyřešte přípravu teplé vody elegantně pomocí elektrických ohřívačů vody

Pokud si lámete hlavu s tím, jak efektivně a úsporně vyřešit ohřev teplé vody pro dům, chatu, dílnu nebo kancelář, řešením může být volba elektrických ohřívačů vody. Na trhu najdete hned několik typů ohřívačů.

Webinář: zřízení dodatečného protihlukového obkladu u stávajících konstrukcí

Zpráva: Webinář: zřízení dodatečného protihlukového obkladu u stávajících konstrukcí

Lias Vintířov pořádá ve spolupráci se společností AZPromo webinář o možnosti zřízení dodatečného protihlukového obkladu u stávajících konstrukcí pomocí akustických tvárnic LA BLOK z lehkého betonu.

„Pět Pé“ k detoxikaci těla před létem

Zpráva: „Pět Pé“ k detoxikaci těla před létem

Sezóna plavek už se nezadržitelně blíží a tak si mnoho z nás naordinuje nějakou dietu, přidá cvičení a těší se na lepší postavu. Pokud jste ale unavení, větších efektů nedosáhnete. Pár jednoduchých kroků k odlehčení a detoxikaci těla vám pomůže k lepším výsledkům i celkové kondici. Není nutné držet ...

Malý pomocník v kuchyni ušetří spoustu práce

Zpráva: Malý pomocník v kuchyni ušetří spoustu práce

Vyjmenovat všechny činnosti, které jsou k uvaření oběda nebo přípravě snídaně potřebné, zní jako dobrý úkol pro děti ve škole na procvičování sloves. Mezi mícháním a krájením a strouháním by nechybělo ani rozmixování. Činnost, kterou za nás dělá mixér.

Jaro a zahrada – na co nezapomenout

Zpráva: Jaro a zahrada – na co nezapomenout

Jaro je v plném proudu a již byste měli mít porytou zahradu a těšit se na sázení. Víte, co všechno je potřeba udělat na jaře, aby vaše zahrada prospívala, a v co nejbližší době jste sklízeli první úrodu?

Druhy elektroměrů – znáte je všechny?

Zpráva: Druhy elektroměrů – znáte je všechny?

Elektroměrypatří do skupiny měřících přístrojů a jak již název napovídá, jedná se o přístroje měřící elektrický proud.