Zprávy

Zobrazeno 1 - 30 výsledků z 1000+ nalezených.
Sprchové zástěny CADURA Black Line – trend pro vaši koupelnu nebo fitness

Zpráva: Sprchové zástěny CADURA Black Line – trend pro vaši koupelnu nebo fitness

Chcete, aby sprchový kout ve Vašem interiéru budil pozornost? Pak je jednoznačnou volbou kolekce CADURA Black Line od SanSwiss.

Osvěžující letní drink podle Michaely Hávové

Zpráva: Osvěžující letní drink podle Michaely Hávové

Letošní léto je poněkud jiné, než na které jsme byli zvyklí. Cestování do zahradničí letos většinou měníme za toulky po Česku a domácí party se stává žhavým trendem. Na žádné party, a domácí už vůbec ne, nemůžou chybět drinky! Míša Hávová si toho je plně vědoma a vzala si tvorbu nealkoholického potěšení na ...

Chcete dokonalou zahradu? Svěřte návrh i realizaci do rukou Zahradnímu specialistovi

Zpráva: Chcete dokonalou zahradu? Svěřte návrh i realizaci do rukou Zahradnímu specialistovi

Stojíte před otázkou, jak se vypořádat se zahradou? Stavíte dům a čeká vás vytvoření nové zahrady nebo chcete předělat stávající zahradu? Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás. Jsme specialisty na návrhy i realizace zahrad všeho druhu.

Walk-in zástěny CADURA od SanSwiss – do menší a stylové koupelny

Zpráva: Walk-in zástěny CADURA od SanSwiss – do menší a stylové koupelny

Walk-in zástěna má dvě hlavní přednosti – díky minimalistické konstrukci zabírá v prostoru jen minimum místa a také vypadá velmi trendově. SanSwiss rožšiřuje sprchové kouty designové řady CADURA i o walk-in zástěny.

CADURA White Line od SanSwiss – designové a variabilní sprchové zástěny

Zpráva: CADURA White Line od SanSwiss – designové a variabilní sprchové zástěny

Představujeme sprchové zástěny s originálním designem v jemné matně bílé, díky které budete mít naprostou svobodu při plánování koupelny.

Nové nájemní bydlení v nabídce projektu Byty U Dubu v Modřanech

Zpráva: Nové nájemní bydlení v nabídce projektu Byty U Dubu v Modřanech

Právě dokončenou třetí etapou projektu Byty U Dubu, byla v pražských Modřanech dovršena výstavba rezidenčního projektu, v němž bylo postaveno 352 jednotek. Developerské duo Jan Kuchař a Jiří Thein vystihlo potřebu trhu v daném časovém horizontu a vyhovělo požadavkům na dostupné bydlení v Praze. První byty se v roce 2013 ...

CADURA Gold Line – koupelna s dotykem zlata do domi i hotelu

Zpráva: CADURA Gold Line – koupelna s dotykem zlata do domi i hotelu

Dopřejte Vaší koupelně dotek zlata s novou exkluzivní řadou CADURA Gold Line od SanSwiss. Úchvatné profily v zářivé zlaté se stanou v koupelně tím nejobdivovanějším prvkem. Zlatá dodá prakticky jakémukoli stylu koupelny punc luxusu a šmrnc, navíc Vaši koupelnu oslnivě rozzáří.

Mladí stavaři ve středoškolské soutěži dokázali, že se praktické vzdělávání dá realizovat i online

Zpráva: Mladí stavaři ve středoškolské soutěži dokázali, že se praktické vzdělávání dá realizovat i online

Výrobce stavebního materiálu Xella CZ už 14 let pořádá pro studenty středních škol stavebního zaměření soutěž. Zadání je vždy stejné – v souladu s učivem 3. a 4. ročníku mají budoucí stavaři zpracovat svůj vlastní projekt rodinného nebo bytového domu ze systému Ytong. Motivací je nejen finanční odměna, ale ...

Kde se inspirovat při zařizování interiéru? Navštivte brněnský showroom HANÁK

Zpráva: Kde se inspirovat při zařizování interiéru? Navštivte brněnský showroom HANÁK

Uvažujete o koupi nové kuchyně nebo toužíte po novém obývacím pokoji? Potom přijďte načerpat inspiraci do brněnského showroomu HANÁK na ulici Křenová, kde si můžete prohlédnout náš designový nábytek opravdu zblízka.

Sprchové boxy MODUL 1400 od SanSwiss pro snadnou a rychlou instalaci do Vaší koupelny

Zpráva: Sprchové boxy MODUL 1400 od SanSwiss pro snadnou a rychlou instalaci do Vaší koupelny

Alternativa sprchové zástěny či sprchového koutu, která nabízí jen samé výhody!

Kde se inspirovat při zařizování interiéru? Navštivte brněnský showroom HANÁK

Zpráva: Kde se inspirovat při zařizování interiéru? Navštivte brněnský showroom HANÁK

Uvažujete o koupi nové kuchyně nebo toužíte po novém obývacím pokoji? Potom přijďte načerpat inspiraci do brněnského showroomu HANÁK na ulici Křenová, kde si můžete prohlédnout náš designový nábytek opravdu zblízka.

Navštivte nové kontaktní místo Ytong v Prostějově

Zpráva: Navštivte nové kontaktní místo Ytong v Prostějově

Kromě příjemného prostředí pro setkání a konzultaci Vašich projektů u dobré kávy je hlavní účelem kontaktního místa názorně ukázat použití stavebních prvků Ytong, Silka a Multipor v praxi přímo na skutečném fragmentu domu.

Sprchové kouty do dřevostaveb. Dřevostavby na klíč: vynikající spolupráce tria GUZMAN & HAAS FERTIGBAU & SANSWISS

Zpráva: Sprchové kouty do dřevostaveb. Dřevostavby na klíč: vynikající spolupráce tria GUZMAN & HAAS FERTIGBAU & SANSWISS

Dřevostavba dle Vašich představ. S rychlou realizací díky firmě GUZMAN. V prvotřídní kvalitě – garantované tradičním výrobcem rodinných domů, výrobních a průmyslových staveb, HAAS FERTIGBAU.A v neposlední řadě s atraktivní koupelnou se sprchovým koutem SANSWISS.

MORA je plná života – už 195 let!

Zpráva: MORA je plná života – už 195 let!

Letos je to už 195 let, kdy byly v Mariánském Údolí v Hlubočkách u Olomouce položeny základy jednoho z nejstarších podniků na výrobu domácích potřeb, přístrojů a spotřebičů na světě. Značka MORA má, bezmála po dvou stech letech, v českých i slovenských domácnostech stále výsadní postavení. I proto, že ...

Jak si užít léto v pohodlí domova

Zpráva: Jak si užít léto v pohodlí domova

Přemýšlíte, jak si užít léto naplno a přitom nemuset příliš cestovat nebo utrácet peníze? Naplánujte si léto v pohodlí domova a věnujte se aktivitám, které vás baví a dobíjí pozitivní energií. Inspirujte se a vyberte si to pravé, čemu se chcete věnovat.

Navštivte s námi některé z našich realizovaných zakázek

Zpráva: Navštivte s námi některé z našich realizovaných zakázek

Spokojený zákazník je pro nás alfou a omegou našeho podnikání. Naším dlouhodobým cílem je snažit se vyhovět každému přání. Sledujeme aktuální trendy v oblasti výroby a prodeje oken, dveří a dalšího příslušenství a stále se snažíme, aby naše výrobky patřily svou kvalitou ke špičkovým produktům.

Vanové zástěny od SanSwiss – radost ze sprchování i pro malé koupelny

Zpráva: Vanové zástěny od SanSwiss – radost ze sprchování i pro malé koupelny

I v malé koupelně můžete zajistit ideální prostor pro sprchování, aniž byste se vzdali vany. Řešením jsou vanové zástěny. SanSwiss nabízí kvalitní a stylové vanové zástěny v nejrůznějších variantách – přesně dle Vašich potřeb a přání.

Průvodce moukami Kateřiny Winterové: na co používat a v čem se liší

Zpráva: Průvodce moukami Kateřiny Winterové: na co používat a v čem se liší

Dnes jíme obilovin zhruba stejné množství jako před sto lety. Semínka, ze kterých meleme mouku, ztělesňují život – a ta obilná nejsou výjimkou. Veškerou vaši životní energii vám poskytnout nesvedou. Zvolíte-li však ta správná semínka, propůjčí vám to nejlepší z té své.

Proč se vyplatí mít na zahradě zahradní domek, altán či dřevěnou chatu?

Zpráva: Proč se vyplatí mít na zahradě zahradní domek, altán či dřevěnou chatu?

Přemýšlíte nad tím, že byste si rádi oživili svou zahradu? Nebo potřebujete více prostoru či místo na odkládání vašeho zahradního nářadí? Zahradní domky, altány a dřevěné chaty jsou oblíbenými zahradními stavbami, které můžete využívat hned na několik účelů najednou. Přečtěte si proč se vyplatí pořídit si ...

On-line nástroj RoomViewer od Quick-Step

Zpráva: On-line nástroj RoomViewer od Quick-Step

On-line nástroj RoomViewer od Quick-Step vám ukáže, jak budou nové podlahy vypadat u vás doma.

Primalex Ceramic: I jemné pastelové stěny mohou zůstat dokonale čisté

Zpráva: Primalex Ceramic: I jemné pastelové stěny mohou zůstat dokonale čisté

Nejen omyvatelný, ale i čistitelný nátěr Primalex Ceramic představuje moderní generaci interiérových barev. Barevná paleta 23 vysoce matných odstínů byla inspirována těmi nejkrásnějšími nerosty a přírodními úkazy převážně v jemných pastelových odstínech. Nátěr Primalex Ceramic byl testován těmi nejhoršími ...

Primalex Ceramic: Testován těmi největšími nepřáteli vašich stěn

Zpráva: Primalex Ceramic: Testován těmi největšími nepřáteli vašich stěn

Primalex představuje svou největší letošní novinku – nátěr Ceramic, který byl testován těmi nejhoršími nepřáteli stěn, jakými jsou například kečup, hořčice, káva, červené víno nebo vodou ředitelné fixy. Omyvatelná, ale i čistitelná interiérová barva Primalex CERAMIC tak představuje moderní generaci ...

Moderní vily v náručí přírody. Prodej rezidenčního projektu Vily Horoušánky byl zahájen

Zpráva: Moderní vily v náručí přírody. Prodej rezidenčního projektu Vily Horoušánky byl zahájen

Realitní kancelář LEXXUS NORTON exkluzivně nabízí moderní vily ve středočeských Horoušánkách, okres Praha-východ. Jedná se o architektonicky výjimečný projekt, svou kvalitou provedení a perfektní dostupností do Prahy nabízí budoucím majitelům vysoký nadstandard bydlení.

Je chytrý dům ideální?

Zpráva: Je chytrý dům ideální?

Představa ideálního domu se liší člověk od člověka. Důležité je vhodně sladit požadavky na jedinečnost, komfort a design s praktickým chodem domácnosti. A to je příležitost pro systémovou elektroinstalaci, díky níž se dům stává tzv. chytrým a řadu věcí dělá sám automaticky.

STUDENTSKÉ PROJEKTY 2019/2020

Zpráva: STUDENTSKÉ PROJEKTY 2019/2020

Veřejná soutěž studentských prací v programu TurboCAD pro Českou a Slovenskou republikupořádaná společností ŠPINAR – software.

Sprchové kouty TOP-LINE S od SanSwiss – neomezený komfort ve Vaší koupelně

Zpráva: Sprchové kouty TOP-LINE S od SanSwiss – neomezený komfort ve Vaší koupelně

Pokud se při budování či renovaci Vaší koupelny rozhodujete pro sprchový kout, určitě zvažujete, jaký tvar a velikost zvolit. Velice důležité jsou prostorové možnosti koupelny a také její dispoziční řešení.

Byty v Nových Chabrech bez rezervačního poplatku

Zpráva: Byty v Nových Chabrech bez rezervačního poplatku

Renomovaný developer Star Group přichází na český trh s jedinečnou nabídkou pro zájemce o bydlení v Nových Chabrech. Kdo si rezervuje nový byt v tomto unikátním projektu, který vyrůstá v Praze 8, nemusí platit rezervační poplatek. Nabídka má podpořit budoucí majitele bytů v Nových Chabrech, kteří nejsou ještě 100% ...