Výraz: mailtoo nebyl nalezen.
Nemysleli jste náhodou: maltou

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy Reality

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
FLOMAT s.r.o.

Firma: FLOMAT s.r.o.

Společnost FLOMAT s.r.o. se specializuje na prodej rohoží, podlah a podlahoviny. Na svém e-shopu vedle bohatého sortimentu nabízí také zajímavé blogové příspěvky a poradenství.

Zahradní specialista s.r.o.

Firma: Zahradní specialista s.r.o.

Vložte svou zahradu do rukou odborníků. Zahradní specialista je tvořen týmem lidí, kteří si návrhy a realizace zahrad berou k srdci.

HappyZoo.cz - zverimex

Firma: HappyZoo.cz - zverimex

Jsme rodinná firma, která se zabývá chovatelstvím již 25 let. Jsme odborníky v oboru a rádi vám odpovíme na všechny otázky týkající se vašich mazlíčků. Naše kamenné prodejny slouží zároveň jako výdejní místa internetového obchodu.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Překvapivě všestranná toaleta GEBERIT AQUACLEAN TUMA

Článek: Překvapivě všestranná toaleta GEBERIT AQUACLEAN TUMA

Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru nebo že místo sprchování se jen otřete? Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda se stala nepostradatelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti. To jsou důvody, proč se stále více ...

Podzimní recept: Jablečný koláč s tvarohem a drobenkou

Článek: Podzimní recept: Jablečný koláč s tvarohem a drobenkou

Když se řekne jablečný koláč, tak si každý představí onu nezapomenutelnou vůni a chvilku pohody, když ho ještě trochu teplý přikusujete k ranní kávě, u babičky na prázdninách nebo doma po nedělním obědě. A známe jen málo lidí, kterým by nechutnal. V následujícím receptu si tuto osvědčenou klasiku představíme.

Dům plně otevřený zahradě

Článek: Dům plně otevřený zahradě

Majitelé tohoto rodinného domu nezapřou už na první pohled svou profesi – zahradnictví. Láska k tomuto oboru podstatně určila i podobu jejich domu. Bungalov, který je díky své bezbariérovosti výhodným řešením i do budoucích let, je postaven do atypického tvaru U. Poměrně rozhlehlá obytná plocha se člení do tří ...

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

V pořadí již 26. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „Bonusy nad rámec běžných slev“.
Cena: 96 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Se začátkem stavební sezóny 2015 vydává Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. v pořadí 28. vydání katalogu NÁŠ DŮM. Katalog nese podtitul „Bungalovy 2015“.
Cena: 97 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Pergola či markýza prodlouží léto

Zpráva: Pergola či markýza prodlouží léto

Babí léto nás zatím překvapuje krásným počasím a nadprůměrnými teplotami. Ale patří k němu i chladná rána a večery a občasné přeháňky, které nás mohou vyhnat ze zahrady domů. Když ale budeme pod střechou, déšť nám vadit nebude.

Chladné večery otvírají topnou sezónu

Zpráva: Chladné večery otvírají topnou sezónu

To, o čem majitelé domů nechtějí v létě slyšet ani o tom přemýšlet, už za pár týdnů bude každodenní realitou. Topná sezóna se blíží, a je potřeba se na ni připravit.

Osvětlete zahradu podle nejnovějších trendů!

Zpráva: Osvětlete zahradu podle nejnovějších trendů!

Světlo na zahradě dnes plní hned několik funkcí. V první řadě tu praktickou – na cestičky, chodníčky a schody, po kterých se tady pohybujeme, svítíme kvůli naší bezpečnosti. Stačí totiž malé zaškobrtnutí a úraz je na světě. Na druhou stranu ale sehrává venkovní osvětlení také nezbytnou dekorační úlohu. Jak ...

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Červenec

Blog: Zahradníkův blog: Červenec

Ostružiny ještě zdaleka nedozrály, ale i tak je v červenci co sklízet. Pochutnávat si můžeme například třešních, višních, rybízu nebo na sladkých meruňkách.Podle mne je červenec především měsíc meruněk, kterým se u nás nejlépe daří na jižní Moravě. Pro tuto oblast jsou stejně tak typickým ovocem jako vinná ...

Zahradníkův blog: Červen

Blog: Zahradníkův blog: Červen

Červen je především měsíc růží. Pravda, letos leckteré druhy rozkvetly už v květnu a v plném květu zazáří i řada jiných květin, ale v tomto měsíci začínají radostné chvíle právě milovníkům růží. Na rostlinách se objevují poupata a jednotlivé odrůdy postupně rozkvétají.

Zahradníkův blog: Březen

Blog: Zahradníkův blog: Březen

Díky mírné zimě a příznivým teplotám v prvních březnových týdnech se už leckde objevily květy nejrůznějších barev, na jihu Moravy rozkvetly i ovocné stromy, které jsou teď ohrožené náhlými mrazy.

Reality:

Zobrazeny 3 nejnovější