Zvolte kategorii nebo zadejte výraz k vyhledávání.

Vyhledávání

Vyhledávání realit

  • Novinky za:

Nejnovější:

Firmy Články Publikace Zprávy Autoři Blogy

Firmy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Alumix s.r.o. - hliníkové systémy

Firma: Alumix s.r.o. - hliníkové systémy

Žaluzie a rolety jsou ozdobou každého okna. Firma Alumix nabízí široký výběr žaluzií, rolet, bioklimatických pergol, markýz a veškerých produktů, jenž vám pomohou zastínit či zasklít požadovanou plochu. Společnost má desetiletou praxi v oboru stínicí a zasklívací techniky v České republice. Velký důraz klademe na ...

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. - Divize Weber

Firma: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. - Divize Weber

Společnost Weber vyrábí a dodává vysoce kvalitní řešení pro fasády, zateplování, podlahy, obklady a dlažby. V České republice patří k jedněm z nejvýznamnějších dodavatelů v oboru. Kromě výroby materiálů se Weber věnuje i vzdělávání: pořádá různorodé semináře, zveřejňuje montážní návody a poskytuje ...

OPTIMTOP s.r.o.

Firma: OPTIMTOP s.r.o.

Společnost OPTIMTOP s.r.o. se specializuje na internetový prodej a zejména na distribuci pevných paliv a okrasných kamenů k zákazníkům domů, a to i přesto, že jednotlivé zásilky mohou vážit téměř tunu.

Články:

Zobrazeny 3 nejnovější
Léto ve vile Tugendhat

Článek: Léto ve vile Tugendhat

Návštěvníci vily Tugendhat v Brně budou mít v létě možnost poznat tuto památku UNESCO prostřednictvím nových prohlídkových okruhů. Pravidelnou nabídku doplní večerní prohlídky interiérů nebo nově vytvořená trasa po terasách vily.

Mnoho variant - mnoho možností

Článek: Mnoho variant - mnoho možností

Vzhled každého interiéru určuje řada důležitých prvků, mezi něž nepochybně patří i interiérové dveře. Někdo dává přednost jednoduchosti, jiný má zase rád klasiku nebo rustikální nádech.

Svůj byt již pod cenou neprodáte

Článek: Svůj byt již pod cenou neprodáte

Nesprávným nastavením ceny mohou prodávající ztratit až 24 % z prodejní ceny. I proto přichází Reado s novým řešením pro realitní trh. Nabízí nejen ocenění nemovitostí, ale s Reado můžete svůj byt dokonce prodat a zůstat v něm, dokud nenajdete nový. Nebo s jistotou prodat nemovitost již do 48 hodin.

Publikace:

Zobrazeny 3 nejnovější
Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - dům bez závad

V pořadí již 25. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“.
Cena: 90 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVI - bonusy nad rámec běžných slev

V pořadí již 26. vydání katalogu NÁŠ DŮM nese podtitul „Bonusy nad rámec běžných slev“.
Cena: 96 Kč

Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Publikace: Katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XXVIII - Bungalovy 2015

Se začátkem stavební sezóny 2015 vydává Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. v pořadí 28. vydání katalogu NÁŠ DŮM. Katalog nese podtitul „Bungalovy 2015“.
Cena: 97 Kč

Zprávy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Beton je nestárnoucí klasikou našich domovů, pozemků i zahrad. Jak z něj udělat nejen jistotu, ale i ozdobu?

Zpráva: Beton je nestárnoucí klasikou našich domovů, pozemků i zahrad. Jak z něj udělat nejen jistotu, ale i ozdobu?

Ne nadarmo je tento materiál jedním z nejpoužívanějších stavebních prostředků pro vytvoření ohromného množství staveb, doplňků i ozdob. Jeho snadnou realizaci doplňuje ohromná odolnost, pevnost a bezúdržbová životnost. Není se proto čemu divit, že se od svého vynálezu rychle stal jedničkou v oblasti staveb. Jak z něj ...

Díky černému uhlí ušetříte

Zpráva: Díky černému uhlí ušetříte

Černé uhlí je levný zdroj energie. Význam jeho těžby v ČR byl vždy velký. Čeká uhlí velký návrat? Na to a na pytlované černé uhlí a jeho druhy se podíváme v článku.

Virtuální učebna společnosti URSA pomůže s naplánováním izolace šikmých střech a půdy

Zpráva: Virtuální učebna společnosti URSA pomůže s naplánováním izolace šikmých střech a půdy

Rostoucí ceny energií přiměly nejednoho majitele domu či bytu seriózně se zabývat možnostmi zateplení své nemovitosti. S přípravami na vhodné zateplení šikmých střech a půdy pomůže virtuální učebna, kterou pro odborníky i laiky připravil přední výrobce a dodavatel minerálních izolací URSA. Virtuální učebna se ...

Autoři:

Zobrazeny 3 nejnovější

Blogy:

Zobrazeny 3 nejnovější
Zahradníkův blog: Říjen

Blog: Zahradníkův blog: Říjen

„Rve vítr listí z akátů…,“ a mně začalo téměř nekonečné shrabování listí; z trávníku, cestiček… Čerstvě spadané listí trávníku neprospívá.  Nepropouští ani světlo, ani vzduch. Jiné je to na záhonech, kde je nechávám, tam se časem rozloží.

Čas elegantních mečíků

Blog: Čas elegantních mečíků

Až ten pokoj uklidím, postavím na stůl vázu s kyticí a budu se radovat z dobře vykonané práce a kochat se pohledem na květinovou nádheru.  Ale s jakou kyticí? Přemýšlím, které květiny teď kvetou. Samozřejmě kromě růží, ty nikdy nezklamou, ale sáhnu po nich, když nic (nebo skoro nic, co by naplnilo mou ...

Čas třešní

Blog: Čas třešní

Jestli náhodou nevíte, podle čeho můžete poznat blížící se konec školního roku a začátek letních prázdnin, tak vězte, že jedna ze spolehlivých odpovědí je „podle třešní“. To ale platí jen pro jižní Moravu, protože v chladnějších oblastech naší republiky dozrávají třešně o něco později.