Firmy vyhledané na "Kuchyne":

Zobrazeno 5 firem z 18 nalezených | všechny firmy
Gorenje - spotřebiče a kuchyně

Firma: Gorenje - spotřebiče a kuchyně

Značka gorenje má tradici více než 60 let. Vyrábí domácí spotřebiče, které v sobě spojují vyspělé technologie, výjimečný design a šetrnost k životnímu prostředí, a značka KUCHYNĚ gorenje pak zajišťuje návrhy a realizace kuchyní na míru. U jedné značky si tak můžete pořídit kuchyně a spotřebiče, kterým to ...

Bazar kuchyní OTD KUCHYNĚ Beroun – Levné a krásné použité kuchyně z Německa

Firma: Bazar kuchyní OTD KUCHYNĚ Beroun – Levné a krásné použité kuchyně z Německa

Chcete si pořídit kuchyni a hledáte levnou, ale přitom kvalitní variantu? V OTD KUCHYNĚ se specializujeme na prodej použitých kuchyní renomovaných značek původem z Německa. V našem bazaru kuchyní naleznete vždy více než 40 kuchyňských linek různých stylů a velikostí.

BARKOTEX, s.r.o. – podlahy, tapety, kuchyně a nábytek

Firma: BARKOTEX, s.r.o. – podlahy, tapety, kuchyně a nábytek

 .Domov je místem, kde se chceme cítit dobře. Proto se snažíme nabízet jen takové produkty, které bychom si sami vybrali a na kterých je na první pohled patrné, že jsou kvalitní.

PROMETOD - odborné montáže kuchyní Ikea

Firma: PROMETOD - odborné montáže kuchyní Ikea

Krásná a praktická kuchyně je ozdobou domácnosti. Když svěříte montáž kuchyně těm, kteří jsou specialisté v tomto oboru, máte jistotu dokonale odvedené práce.

Nejlepší výsledky na hledaný výraz "Kuchyne":

Kuchyně v rustikálním a Provence stylu

Článek: Kuchyně v rustikálním a Provence stylu

Když se řekne rustikální, mnohým se vybaví velká kuchyně s praktickým ostrůvkem, velkou digestoří, která připomíná široké ústí komína, a výrazným keramickým dřezem. Rustikální kuchyně působí živým dojmem, kde se dennodenně vaří a žije, kde se lidé scházejí.

Rekonstrukce bytu - co je nejlepší do vaší kuchyně?

Článek: Rekonstrukce bytu - co je nejlepší do vaší kuchyně?

Rekonstrukce kuchyně není věc, kterou byste chtěli dělat každý druhý rok. Když ale nastane doba a je potřeba vyměnit opotřebovanou, dispozičně nebo designově nevyhovující kuchyň, měli byste mít na paměti pár užitečných rad a promyslet několik základních kroků.

Výjimečný design anglické kuchyně se hodí nejen na venkovské sídlo

Článek: Výjimečný design anglické kuchyně se hodí nejen na venkovské sídlo

Že nejste starosvětský dandy ani anglická hospodyňka popíjející čaj, a přesto se vám líbí styl kuchyní v anglickém stylu? Nejste jediní. Originální anglické kuchyně nabízejí design, který se bude vyjímat nejen na letním sídle, ale i v pražském bytě nebo moderní vile.

5 vychytávek do kuchyně: V nové kuchyni je musíte mít!

Článek: 5 vychytávek do kuchyně: V nové kuchyni je musíte mít!

V kuchyni člověk tráví mnoho času, a proto se vyplatí při zařizování důkladně přemýšlet. Připravili jsme pro vás pět kuchyňských vychytávek, které oceníte. Nečekejte žádné designové a často nepraktické vymoženosti. Těchto pět věcí vám práci v kuchyni usnadní. 

Spotřebiče Hotpoint pro moderní kuchyně v RETRO stylu

Článek: Spotřebiče Hotpoint pro moderní kuchyně v RETRO stylu

Kdo neholduje modernímu designu kuchyní a domácích spotřebičů, kterým dominují vysoký lesk, nerezová ocel, sklo a jednoduché hladké linie, může si svou domácnost zařídit v retro nebo rustikálním stylu. Výrobci se inspirují v první polovině minulého století a právě návrat do této doby je patrný nejen v bytovém designu,...

Články vyhledané na "Kuchyne":

Zobrazeno 5 článků z 201 nalezených
Nový trend ze světa podlahových krytin: Rigid vinylová podlaha

Článek: Nový trend ze světa podlahových krytin: Rigid vinylová podlaha

Přemýšlíte nad pořízením nové podlahy, ale zatím nemáte jasno, jaký materiál zvolit? Není divu. Možností je nespočet a výrobci neustále přicházejí s dalšími inovacemi. Zorientovat se v nabídce na trhu tak může být pěkný oříšek. 

5 důvodů, proč stavět dům svépomocí

Článek: 5 důvodů, proč stavět dům svépomocí

Ať už se chystáte na velkou rekonstrukci nebo rovnou na stavbu nového domu, možná právě stojíte před zásadní otázkou: „Nechat si dům postavit nebo se do toho pustit sami?“ Kdo se na to cítí a má alespoň trošku šikovné ruce, může se do stavby domu pustit sám. Stavba svépomocí vám dává v mnoha směrech volnost,...

Wineo Selection - Nové vinylové podlahy, jež si získají vaše srdce

Článek: Wineo Selection - Nové vinylové podlahy, jež si získají vaše srdce

Ačkoliv jsou dřevěné podlahy nadčasovou klasikou, tak mají celou řadu nevýhod - například špatně odolávají vlhkosti či se velice obtížně pokládají. Není se tedy vůbec čemu divit, že trendem poslední doby jsou podlahy připomínající ty dřevěné, avšak vyráběné z jiných, mnohem odolnějších a komfortnějších ...

Ze staré pískovcové stodoly vytvořili osobitý domov

Článek: Ze staré pískovcové stodoly vytvořili osobitý domov

Celá rekonstrukce respektuje nejen původní charakter stodoly, ale je naprosto v souladu s okolní přírodou uprostřed Českého ráje. Při stavbě byla použita celá řada přírodních materiálů včetně sádrokartonu a majitelé domu měli od samého začátku jasnou představu o výsledku. Výrazně však přispěla i výhra materiálu ...

Velkoformátová dlažba: originální řešení pro každý interiér

Článek: Velkoformátová dlažba: originální řešení pro každý interiér

Keramická dlažba už dávno nepatří jen do koupelny nebo kuchyně. Trendem je využít dlaždice i v prostorách, kde byste je před pár lety zřejmě vůbec nečekali. Můžete je dát třeba do obývacího pokoje, ložnice nebo je instalovat v komerčních interiérech, přičemž se rozhodně nemusíte omezovat jen na umístění na zem. ...

Publikace vyhledané na "Kuchyne":

Zobrazeno 5 publikací z 31 nalezených

Zprávy vyhledané na "Kuchyne":

Zobrazeno 5 zpráv z 134 nalezených
Nábytek na míru je nejlepší řešení, jak zařídit byt co nejvíce funkčně a prakticky

Zpráva: Nábytek na míru je nejlepší řešení, jak zařídit byt co nejvíce funkčně a prakticky

Rozhodně nelze říct, že by dnes byl nábytek nedostatkovým, či jsme se potýkali s problémem najít takový, který se nám líbí. Ani to však nemusí stačit.

Designová novinka – úchytky ELITE v nekonečném množství barev

Zpráva: Designová novinka – úchytky ELITE v nekonečném množství barev

HANÁK stále přichází s něčím novým. Z našich novinek bychom vám nyní rádi představili jedinečný designový prvek, který je sice minimalistický, ale o to větší efekt udělá v celém kontextu. Jedná se o úchytky ELITE, které si nyní u nás můžete vybrat z neomezeného množství barev. Tím získá kuchyň skutečně ...

Zahradní slunečník, který vás ochrání po celý rok

Zpráva: Zahradní slunečník, který vás ochrání po celý rok

I když se po zimě moc těšíte na slunečné dny, tak nejen v horkých letních dnech se před ním občas prostě potřebujete schovat. Samozřejmě, sluneční paprsky jsou na kůži velmi příjemné, ale podrážděná pokožka na sebe nenechá dlouho čekat. Poohlédněte se tedy po dokonalém slunečníku.

Proč si do kuchyně pořídit vestavné spotřebiče?

Zpráva: Proč si do kuchyně pořídit vestavné spotřebiče?

Toužíte po moderní kompaktní kuchyni? Bojujete doma s prostorem? Potom vás určitě nadchnou vestavné spotřebiče, které umožní všechny linie dokonale sladit, nikde nevyčnívají a zbytečně nezabírají prostor.

Jaký styl kuchyně zvolit – moderní, rustikální nebo třeba Provence?

Zpráva: Jaký styl kuchyně zvolit – moderní, rustikální nebo třeba Provence?

Kuchyně je zpravidla srdcem domácnosti. Protože v ní trávíme hodně času, měli bychom se v ní cítit příjemně. Tomu se dá dopomoci výběrem správného stylu kuchyně.

Autoři vyhledaní na "Kuchyne":

Zobrazeno 1 autorů z 1 nalezených
Claudiu Ionescu

Autor: Claudiu Ionescu

Claudiu na portálu BYDLENÍ.CZ pracuje od února 2012. Je důležitou součástí IT sekce. Působí jako programátor, zaměřuje se obzvláště na Javascript.

Blogy vyhledané na "Kuchyne":

Zobrazeno 5 blogů z 5 nalezených
Kuchyně = důležité místo se zbytečně naběhanými kilometry

Blog: Kuchyně = důležité místo se zbytečně naběhanými kilometry

Na zařizování nového bytu či rekonstrukci staršího se většina z nás opravdu těší. Sice jsou to hodiny tvrdé práce, prachu, špíny, pak se však najednou vyloupne nová dispozice, začistí se nerovnosti a nečistoty a v ten moment začíná to krásné a zábavné - zařizování bytu podle našich představ. První, co budete v ...

Staňte se zastáncem luxusu

Blog: Staňte se zastáncem luxusu

Podle zásad Feng Shui je třeba směřovat k rovnováze. Jsme neustále v proudu dění, ale ani hledání harmonie neznamená zřeknutí se života, zakonzervování se v postoji, který nelze měnit. Spíš představuje dynamickou cestu poznání. Než začnete doma nebo v kanceláři přesunovat a kupovat nový nábytek, ještě než uděláte ...

Případ zpívající pyromanky

Blog: Případ zpívající pyromanky

Chata na Českomoravské vysočině, uprostřed lesa a z dosahu civilizace, je pro někoho,  jako jsem já, obrovským přínosem. Žijíc v zahraniční, kde se chatařský syndrom nevyskytuje, je pro mne tato možnost prchnout před e-maily, telefonáty a stupidními televizními pořady přímo nedocenitelná.

Jak se na mlýně žilo a žije dnes

Blog: Jak se na mlýně žilo a žije dnes

Hledáte-li tip na výlet, zavítejte do Dašova, zapadlé vesničky nedaleko Štěměch na Vysočině. Po cestě do Dašova se sotva vejde jedno auto a vy budete mít pocit, že jedete na konec světa. Litovat však nebudete. Dašovský mlýn vás okouzlí a tamější lidé stejně tak.

Co si pohlídat při stavbě koupelny

Blog: Co si pohlídat při stavbě koupelny

V poslední době jsem pomáhala několika mladým párům s rekonstrukcí nového bydlení, ať už se jednalo o byty v paneláku či ve starší zástavbě. Hlavním tématem vždy byla kuchyň s koupelnou. Zatímco u kuchyně si všichni byli jistí, co od ní požadují, nebyl tedy problém s jejím návrhem, s koupelnou si většina nechala ...