Firmy vyhledané na "Kuchyně":

Zobrazeno 5 firem z 11 nalezených | všechny firmy
www.orava.cz

Orava

Již několik let společnost Orava dosahuje významných úspěchů v oblasti prodeje široké škály elektrospotřebičů pro celou domácnost a do obchodních řetězců dodává téměř milion kusů produktů z oblasti televizní techniky, audio, video nebo také stále oblíbenějších pomocníků v oblasti zdravé výživy, jako jsou různé typy mixérů a odšťavňovačů. Elektroničtí pomocníci nás v dnešní době provázejí na každém kroku a usnadňují nám každodenní úkony a proto je třeba pružně reagovat na aktuální potřeby zákazníků. záznam na Bydlení.cz

Gorenje - spotřebiče a kuchyně

Firma: Gorenje - spotřebiče a kuchyně

Značka gorenje má tradici více než 60 let. Vyrábí domácí spotřebiče, které v sobě spojují vyspělé technologie, výjimečný design a šetrnost k životnímu prostředí, a značka KUCHYNĚ gorenje pak zajišťuje návrhy a realizace kuchyní na míru. U jedné značky si tak můžete pořídit kuchyně a spotřebiče, kterým to ...

LUVR s.r.o. - Koupelna snů

Firma: LUVR s.r.o. - Koupelna snů

Široká nabídka sanitárního vybavení do koupelny - vany, umyvadla, sprchové kouty a sprchové vaničky, koupelnový nábytek a koupelnové doplňky NIMCO, vodovodní baterie GROHE. Do vaší kuchyně nabízíme dřezy, dřezové baterie či sortery na třídění odpadu.

Blum, s.r.o.

Firma: Blum, s.r.o.

Kupujete novou kuchyň? Víte, jak by měla být uspořádána a vybavena, aby byla dlouho moderní, funkční a ergonomická? Přijďte a zkuste si novou kuchyň postavit v životní velikosti přímo u nás. Proveďte "Zkušební jízdu" v budoucí kuchyni. Informace na www nebo 281 090 161.

Hanhart Morkovice s.r.o.

Firma: Hanhart Morkovice s.r.o.

Společnost Hanhart Morkovice s.r.o. působí na trhu přes 50 let, po celé toto období nabízí svým zákazníkům velmi kvalitní produkty a široký zákaznický servis.

Nejlepší výsledky na hledaný výraz "Kuchyně":

Kuchyně v rustikálním a Provence stylu

Článek: Kuchyně v rustikálním a Provence stylu

Když se řekne rustikální, mnohým se vybaví velká kuchyně s praktickým ostrůvkem, velkou digestoří, která připomíná široké ústí komína, a výrazným keramickým dřezem. Rustikální kuchyně působí živým dojmem, kde se dennodenně vaří a žije, kde se lidé scházejí.

Rekonstrukce bytu - co je nejlepší do vaší kuchyně?

Článek: Rekonstrukce bytu - co je nejlepší do vaší kuchyně?

Rekonstrukce kuchyně není věc, kterou byste chtěli dělat každý druhý rok. Když ale nastane doba a je potřeba vyměnit opotřebovanou, dispozičně nebo designově nevyhovující kuchyň, měli byste mít na paměti pár užitečných rad a promyslet několik základních kroků.

Výjimečný design anglické kuchyně se hodí nejen na venkovské sídlo

Článek: Výjimečný design anglické kuchyně se hodí nejen na venkovské sídlo

Že nejste starosvětský dandy ani anglická hospodyňka popíjející čaj, a přesto se vám líbí styl kuchyní v anglickém stylu? Nejste jediní. Originální anglické kuchyně nabízejí design, který se bude vyjímat nejen na letním sídle, ale i v pražském bytě nebo moderní vile.

5 vychytávek do kuchyně: V nové kuchyni je musíte mít!

Článek: 5 vychytávek do kuchyně: V nové kuchyni je musíte mít!

V kuchyni člověk tráví mnoho času, a proto se vyplatí při zařizování důkladně přemýšlet. Připravili jsme pro vás pět kuchyňských vychytávek, které oceníte. Nečekejte žádné designové a často nepraktické vymoženosti. Těchto pět věcí vám práci v kuchyni usnadní. 

Spotřebiče Hotpoint pro moderní kuchyně v RETRO stylu

Článek: Spotřebiče Hotpoint pro moderní kuchyně v RETRO stylu

Kdo neholduje modernímu designu kuchyní a domácích spotřebičů, kterým dominují vysoký lesk, nerezová ocel, sklo a jednoduché hladké linie, může si svou domácnost zařídit v retro nebo rustikálním stylu. Výrobci se inspirují v první polovině minulého století a právě návrat do této doby je patrný nejen v bytovém designu,...

Rustikální kuchyně svépomocí

Blog: Rustikální kuchyně svépomocí

Kdykoliv k nám zavítají hosté, pozveme je do kuchyně. Vzhledem k jejímu strategickému umístění v přízemí rodinného domu a propojení s jídelnou časem přebrala veškeré funkce obývacího pokoje. S přáteli a rodinou se nejraději a nejčastěji scházíme právě zde. Kuchyně pro nás vždy platila za srdce domova. Není divu, ...

Články vyhledané na "Kuchyně":

Zobrazeno 5 článků z 199 nalezených
Kapr vánoční i nevánoční

Článek: Kapr vánoční i nevánoční

I když se v posledních letech na štědrovečerních stolech stále častěji objevují jiné druhy ryb než tradiční kapr, mnohé rodiny u klasické kombinace smažený kapr + salát s potěšením setrvávají. A i když se ledacos mění k lepšímu, pro mnohé jsou Vánoce jedinou příležitostí v roce, kdy se v jejich jídelníčku ...

Podle čeho vybírat vypínače, zásuvky nebo elektroinstalaci?

Článek: Podle čeho vybírat vypínače, zásuvky nebo elektroinstalaci?

Každá stavba, byt a dům obsahují věci, bez kterých se neobejdeme. Používáme je denně, považujeme je za samozřejmost a žijeme pospolu poměrně dlouho. A právě to je důvod, proč takovým věcem, jako jsou vypínače a zásuvky, věnovat zvýšenou pozornost.

Celovinylová plovoucí podlaha WELL-click - jako stvořená do vlhka

Článek: Celovinylová plovoucí podlaha WELL-click - jako stvořená do vlhka

Společnost Fatra, a.s. nabízela až doposud plovoucí vinylové podlahy v provedení řady FatraClick a RS-click. Ty jsou oblíbené hlavně díky výborným akustickým vlastnostem a dokonalému designu. Díky spodní korkové vrstvě zajišťující tepelnou a zvukovou izolaci a HDF nosiči se zvýšenou odolností proti vlhkosti patří mezi ...

Poznejte sílu myček Whirlpool

Článek: Poznejte sílu myček Whirlpool

Známe to všichni. Umýt skleničku jde snadno, ale třeba s hrncem či zapékací mísou se člověk pořádně potrápí. Ve Whirlpoolu jsou si toho dobře vědomi, a proto vyvinuli technologie, které vám usnadní práci v domácnosti.

Nová řada barev materiálu HI-MACS®

Článek: Nová řada barev materiálu HI-MACS®

Společnost Polytrade CE představuje úplně novou řadu barev materiálu HI-MACS® od lídra v oblasti solid surface LG Hausys. Společnost je výhradní dovozce a distributor materiálu HI-MACS® pro střední Evropu. HI-MACS® je kompozitní materiál nové generace - tzv. "umělý kámen" vyrobený z přírodních surovin.

Publikace vyhledané na "Kuchyně":

Zobrazeno 5 publikací z 31 nalezených

Zprávy vyhledané na "Kuchyně":

Zobrazeno 5 zpráv z 117 nalezených
Užijte si během vaření více svobody  s novým odsavačem ve varné desce Gorenje Omniflex

Zpráva: Užijte si během vaření více svobody s novým odsavačem ve varné desce Gorenje Omniflex

Už žádné kompromisy, žádné boule. Jen spoustu místa nad hlavou a velkorysý prostor pro hrnce, pánve, suroviny a zábavu v kuchyni.

Užijte si svoje retro s novou kolekcí malých kuchyňských spotřebičů Gorenje!

Zpráva: Užijte si svoje retro s novou kolekcí malých kuchyňských spotřebičů Gorenje!

Vášeň pro design a vášeň pro kulinaření. Pokud jedete na těchto dvou vlnách, pak jsou noví nepřehlédnutelní pomocníci do kuchyně ve vintage stylu přesně pro vás. Tím spíš, že jsou vedle jedinečného designu.obdařeni funkcemi, které nechají vaši kreativitu v kuchyni naplno.vyniknout.

Kuchyňský robot – 3 důvody, proč byste si ho měli pořídit

Zpráva: Kuchyňský robot – 3 důvody, proč byste si ho měli pořídit

Kuchyňský robot je velice šikovný pomocník, který každé hospodyňce ušetří spoustu práce. Zatímco naše babičky musely v kuchyni všechno oddřít samy vlastníma rukama a o takovém vynálezu jenom snily, my si bez něj dnes život ani neumíme představit. Přinášíme hned několik důvodů, proč by neměl chybět ani vám.

Pro rodinnou pohodu v centru domácnosti

Zpráva: Pro rodinnou pohodu v centru domácnosti

Je všeobecně známo, že ohniskem domova je obývací pokoj a kuchyně. Právě zde se scházíme ať už za účelem společného oběda tak zde například trávíme příjemný večer při sledování oblíbeného filmu. Proč nevyužít slevy až 40 % a nezařídit si společné prostory nově? Sleva platí i na novinky!

Autoři vyhledaní na "Kuchyně":

Zobrazeno 1 autorů z 1 nalezených
Claudiu Ionescu

Autor: Claudiu Ionescu

Claudiu na portálu BYDLENÍ.CZ pracuje od února 2012. Je důležitou součástí IT sekce. Působí jako programátor, zaměřuje se obzvláště na Javascript.

Blogy vyhledané na "Kuchyně":

Zobrazeno 5 blogů z 6 nalezených
Kuchyně = důležité místo se zbytečně naběhanými kilometry

Blog: Kuchyně = důležité místo se zbytečně naběhanými kilometry

Na zařizování nového bytu či rekonstrukci staršího se většina z nás opravdu těší. Sice jsou to hodiny tvrdé práce, prachu, špíny, pak se však najednou vyloupne nová dispozice, začistí se nerovnosti a nečistoty a v ten moment začíná to krásné a zábavné - zařizování bytu podle našich představ. První, co budete v ...

Rustikální kuchyně svépomocí

Blog: Rustikální kuchyně svépomocí

Kdykoliv k nám zavítají hosté, pozveme je do kuchyně. Vzhledem k jejímu strategickému umístění v přízemí rodinného domu a propojení s jídelnou časem přebrala veškeré funkce obývacího pokoje. S přáteli a rodinou se nejraději a nejčastěji scházíme právě zde. Kuchyně pro nás vždy platila za srdce domova. Není divu, ...

Staňte se zastáncem luxusu

Blog: Staňte se zastáncem luxusu

Podle zásad Feng Shui je třeba směřovat k rovnováze. Jsme neustále v proudu dění, ale ani hledání harmonie neznamená zřeknutí se života, zakonzervování se v postoji, který nelze měnit. Spíš představuje dynamickou cestu poznání. Než začnete doma nebo v kanceláři přesunovat a kupovat nový nábytek, ještě než uděláte ...

Případ zpívající pyromanky

Blog: Případ zpívající pyromanky

Chata na Českomoravské vysočině, uprostřed lesa a z dosahu civilizace, je pro někoho,  jako jsem já, obrovským přínosem. Žijíc v zahraniční, kde se chatařský syndrom nevyskytuje, je pro mne tato možnost prchnout před e-maily, telefonáty a stupidními televizními pořady přímo nedocenitelná.

Jak se na mlýně žilo a žije dnes

Blog: Jak se na mlýně žilo a žije dnes

Hledáte-li tip na výlet, zavítejte do Dašova, zapadlé vesničky nedaleko Štěměch na Vysočině. Po cestě do Dašova se sotva vejde jedno auto a vy budete mít pocit, že jedete na konec světa. Litovat však nebudete. Dašovský mlýn vás okouzlí a tamější lidé stejně tak.