Objevte sílu přírody s novou kolekcí Lenor

Téměř 88 % Evropanů zvažuje změnu svého životního stylu a 74 % sní o tom, že bude trávit více času v přírodě. Máte i vy takové nutkání? Než se rozhodnete pro zásadní změny, začněte s jednou malou - novou kolekcí aviváží Lenor Inspired By Nature. Stačí jen trochu změnit svou rutinu a pocítit svěžest přírody na svém oblečení. Nechejte Lenor obklopit vaše smysly dlouhotrvajícími svěžími vůněmi - Shea Butter, Deep Sea Minerals nebo Silk Tree Blossom inspirovanými přírodou.

Moderní vyhoření

Podle průzkumu značky Lenor je právě rychlé tempo našeho každodenního života a naše neustálá snaha o dokonalost tím, co z nás dělá unavené a frustrované jedince. 52 % lidí v Evropě připouští, že se cítí vystresovaní opravdu každý den a u téměř stejného počtu lidí je pracovní doba delší než 8 hodin denně. Dokonce, každý pátý Evropan pracuje více než 10 hodin denně a to při průměrné 8hodinové pracovní době znamená, že odpracuje v roce 90 dní navíc. 64 % připouští, že díky stresu a životu ve městě postrádá čas strávený v přírodě a pro 68 % představuje i jen rychlý útěk do parku nebo krátká procházka zelení cestou na oběd způsob, jak se alespoň trochu zrelaxovat.
 

Pusťte k sobě přírodu

Pokud si nemůžete dovolit pravidelnou krátkou procházku do přírody, pozvěte přírodu k sobě domů, do své kanceláře, zkrátka do svých životů. Obklopte se rostlinami pro zachování rovnováhy, jejich přítomnost je totiž uklidňující. A co víc, zapojte všechny vaše smysly, to je totiž skvělý způsob, jak se zrelaxovat a přispět ke zlepšení nálady. Velkou roli v tomto hrají vůně, nejen ty, které potkáváte cestou, ale i ty, které vás obklopují doma a které vás provázejí na každém kroku díky vašemu oblečení.  
 
Kde se pro zajímavost vám vždy zaručeně zlepší nálada? Evropané nejvíce hovoří o mořském pobřeží (70 %), o zahradě (62 %) a městském parku (55 %).

Nové aviváže Lenor Inspired By Nature jsou k dispozici ve třech jedinečných vůních, které se inspirovaly právě těmito třemi místy. 

  • Lenor Inspired by Nature – Shea Butter – pečující vůně inspirovaná výtažkem ze semen Máslovníku afrického – bambuckého másla. Bílé pižmo a jantar vytvářejí sametový dotek na vašem oblečení.
  • Lenor Inspired by Nature – Deep Sea Minerals – svěží a uklidňující vůně s mořskými elementy inspirovaná ostrovy ve Středozemním moři.
  • Lenor Inspired by Nature – Silk Tree Blossom – strhující vůně inspirovaná okrasnou květinou Albízií růžovou. Příjemné dřevité elementy poskytují jemný pocit na vašem oblečení. 
Doporučená maloobchodní cena aviváží Lenor Inspired by Nature je 69,9 Kč (750 ml), 119,9 Kč (1380 ml). Cena se může u jednotlivých prodejců lišit.

Tržiště zpráv | 12.12.2017

Tweet

Související témata

  • Úklid, odvoz, čištění
  • Koupelny
  • Vybavujeme moderní koupelnu
  • Domácí spotřebiče a elektronika

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o.

    STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o.

    Už více než 10 let provádíme profesionální stěhování bytů a rodinných domů, firem i státních institucí po celé České republice. Díky kvalitě a komplexnosti našich stěhovacích služeb patříme v ČR k předním hráčům v oboru. V roce 2008 jsme získali prestižní certifikát kvality ISO.

  • Los Kachlos s.r.o.

    Los Kachlos s.r.o.

    Los Kachlos je od roku 1996 významný český prodejce obkladů a dlažeb a výhradní dodavatel předních španělských i italských výrobců. Ve značkových showroomech v Praze, Brně, Zlíně, Uherském Hradišti a Bratislavě jsou k vidění obklady do koupelny , obklady do kuchyně , dlažby do interiéru i venkovní dlažby v nejrůznějších stylech a formátech a zejména té nejvyšší kvalitě.

  • MORA

    MORA

    Značka MORA patří už od roku 1825 k neodmyslitelným součástem českých domácností a po dvě století provází každodenní život v kuchyni. Stala se symbolem spolehlivosti, kvality a poctivého řemesla, na kterém staví i dnes, kdy tradiční hodnoty přirozeně propojuje s moderními technologiemi, nadčasovým designem a důrazem na úspornost.

  • KORADO a.s.

    KORADO a.s.

    Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

Odebírat
newsletter

Úklid, odvoz, čištění

  • Nová koupelna bez vodního kamene: Na co myslet už při rekonstrukci

    04.05.2026 - Rekonstrukce koupelny je investice na mnoho let. Pečlivě vybíráme...

  • 5 jarních pastí, které vám ničí uklizený domov (a jak je letos konečně přelstít)

  • Ekologický úklid domácnosti: Čistý domov bez zbytečné chemie

  • Soutěž o 6× teleskopickou prachovku Vileda Flex & Catch

  • Revoluce v úklidu: Robotický vysavač se speciální funkcí vytírání horkou vodou

  • >> všechny články

Koupelny

  • Domov s rukopisem profesionála: Proč je interiérový designér investicí, nikoliv nákladem

    24.04.2026 - Většina lidí začíná rekonstrukci s nadšením a končí v naprostém...

  • Vaflový len: Ozdoba koupelny i parťák k vodě a na cesty

  • Revoluce v praní: Candy MultiWash: Pračka se třemi bubny

  • Může být úklid účinný a zároveň šetrný? EcoHaus ukazuje, že ano

  • Chytře na jarní úklid: Materiály, které pracují za vás

  • >> všechny články

Vybavujeme moderní koupelnu

  • Zrcadlo s LED osvětlením - co je dobré vědět a jak vybírat vzhled i parametry?

    07.05.2026 - Od chvíle, kdy se LED zrcadla objevila na trhu, jejich obliba postupně...

  • Domácí wellness: Zaměřili jsme se na parní sprchový box a hydromasážní vanu

  • První automatická pračka v Evropě? Candy! A letos slaví 80 let

  • Vaflový len: neodolatelná kombinace stylu a funkčnosti pro vaši koupelnu

  • Z obyčejné koupelny oáza klidu. S českou značkou, která rozumí prostoru

  • >> všechny články

Tržiště zpráv

  • Signify spustí na mistrovství světa ve fotbale novou funkci Sports Live

    Světoznámé značky chytrého osvětlení Philips Hue app a Philips Smart Lighting (propojené přes WiZ), které spadají pod společnost...

  • Pustíte na jaře vodu - a nic? Jak mít na chalupě vodu bez starostí
  • Robotický vysavač Electrolux 800 s All-in-1 vysýpací stanicí: Úklid bez námahy od začátku do konce
  • Maximálně tiché, úsporné a prostorné: seznamte se s novou generací myček Electrolux, které vyhrály ocenění za design
  • NOARK Electric uvádí novinky pro bezpečnější a jednodušší elektroinstalace
  • Nový LIVE DESIGNÉR LiaStone usnadní výběr betonové dlažby
  • Saloos představuje novinky pro revoluční péči o oční okolí: Liftingové oční sérum a Oční krém proti vráskám
  • Zahradní kuchyně: Komfortní vaření na zahradě po celý rok
  • Jarní alergeny v domácnosti: co je způsobuje a jak si doma ulevit
  • Květnové wienerberger fórum se zaměří na hrubou stavbu
  • Slimáci na zahradě? Zastavte je včas a šetrně bez chemie
  • Získejte poukaz na nákup potravin zdarma k horkovzdušné fritéze Concept FR9000
  • Realitní kancelář LEXXUS NORTON vyprodala rodinné domy v projektu Bydlení Kbeličky
  • Sladké díky pro maminku: Připravte dezert, na který jen tak nezapomene
  • Čisticí kartáček k IPL epilátoru IL5020 zdarma
  • Získej "Megadárek" k nákupu velkých spotřebičů
  • Z českých polí až na váš stůl: Kaufland letos odebere více než 63 milionů kilogramů a balení čerstvého ovoce a zeleniny od lokálních pěstitelů
  • >> všechny zprávy

https://www.bydleni.cz

Menu

  • BYDLENI.CZ
    • Homepage
    • Kontakty
    • Reklama na BYDLENÍ.CZ
    • Redakce
    • O nás
    • ABSTRACT.CZ
  • INTERIÉR
    • Koupelny
    • Kuchyně
    • Ložnice
    • Dětský pokoj
    • Nábytek
    • Osvětlení
    • Stínicí technika
    • Design
    • Domácí spotřebiče
    • Vybavujeme interiér
    • Rady kutilům
    • Poradna
  • STAVBA
    • Rodinné domy
    • Bytové domy
    • Dřevostavby
    • Vytápění
    • Inteligentní domy
    • Architektura
    • Stavební materiály
    • Střechy
    • Okna
    • Dveře
    • Podlahy
    • Elektroinstalace
    • Zateplování
    • Zdravé bydlení
  • NOVÉ BYDLENÍ
    • Nové byty
    • Rodinné domy
    • Financování bydlení
    • Hypoteční úvěry
    • Inteligentní domy
    • seriál: Bydlení v novém
    • Poradna: Na reality s rozumem
  • HOBBY A ZAHRADA
    • Wellness a relaxace
    • Bazény
    • Bydlení v zahradě
    • Květiny
    • Zahradní nábytek
    • Zahradní technika
    • Rady kutilům
    • Vaření
  • SOUTĚŽE
  • SERIÁLY
    • Investiční bydlení
    • Jarní inspirace
    • Teplo v domě
    • Světy světla
    • Vybavujeme interiér
    • Realizace
    • Bydlení v novém
    • Bydlení v zahradě
    • Vybavujeme moderní koupelnu
    • Vybavujeme kuchyň
    • Další seriály
  • RECEPTY
  • BLOG
  • PORADNA
  • Bydlení.cz
  • Tržiště zpráv

Stavebnictví

  • Rodinné domy
  • Dřevostavby
  • Stavební materiály
  • Zateplování
  • Podlahy
  • Dveře
  • Okna
  • Realizace

Interiér

  • Kuchyně
  • Koupelny
  • Ložnice
  • Dětský pokoj
  • Nábytek
  • Bytové doplňky
  • Domácí spotřebiče a elektronika
  • Zdravé bydlení

Financování bydlení

  • Investiční bydlení
  • Hypoteční úvěry
  • Stavební spoření

Nové bydlení

  • Developerské projekty
  • Na reality s rozumem
  • Inteligentní domy

Hobby a zahrada

  • Bazény a zastřešení
  • Zahradní architektura
  • Rady kutilům

Architektura, design, styl

Cykly a seriály

  • Vybavujeme interiér
  • Praktická moderní kuchyně
  • Teplo v domě

Bydlínkova kuchařka

Blog

Soutěže

Tržiště zpráv

ABSTRACT.CZ


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444

www.bydleni.cz
  • INTERIÉR
  • STAVBA
  • REALITY
  • HOBBY A ZAHRADA
  • SOUTĚŽE
  • SERIÁLY
  • RECEPTY
  • BLOG
  • PORADNA
  • KONTAKT

© 1999 - 2019 ABSTRACT, s.r.o. a dodavatelé obsahu. ISSN 1214 - 5548
Internetový portál BYDLENÍ.CZ je zdrojem registrovaným pod mezinárodním standardním seriálovým číslem ISSN 1214 - 5548 dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Publikování nebo šíření obsahu serveru nebo jakékoliv části zveřejněného materiálu jakoukoliv formou je bez předchozího písemného souhlasu vydavatele zakázáno.