Zprávy vyhledané na "dřevostavby":

Zobrazeno 1 - 30 výsledků z 69 nalezených.
Nepropásněte příležitost navštívit dřevostavby a vyhrát ceny za 270 000 Kč

Zpráva: Nepropásněte příležitost navštívit dřevostavby a vyhrát ceny za 270 000 Kč

ADMD zve na 6. ročník akce Den otevřených dřevostaveb, který se bude konat v sobotu 5. 10. 2019. Po celé České republice budou dřevostavby ZDARMA zpřístupněny od 10:00 do 17:00 za přítomnosti odborníků z realizačních firem.

Den otevřených dřevostaveb 2019

Zpráva: Den otevřených dřevostaveb 2019

ADMD zve na 6. ročník akce Den otevřených dřevostaveb, který se bude konat v sobotu 5. 10. 2019.

FOR ARCH 2019 zaostří na chytrá města i na bezpečnost, důležitý prvek kvality života

Zpráva: FOR ARCH 2019 zaostří na chytrá města i na bezpečnost, důležitý prvek kvality života

Objevte novou, chytřejší a bezpečnější budoucnost na 30. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Od vystavovatelů, v poradenských centrech a během doprovodných programů se dozvíte, jak změnit dům nebo byt na chytrý domov. S trendy pro větší pohodlí, bezpečnost a úspory ve spotřebě energie je možné ...

Izolace vhodná pro dřevostavby

Zpráva: Izolace vhodná pro dřevostavby

Najít vhodný materiál pro zateplení dřevostavby nemusí být vždy lehké. Dobré je proto obrátit se na odbornou firmu, která má v této oblasti řadu zkušeností.

Zahradní domek, plot i pergola: Jak správně ochránit zahradní dřevostavby

Zpráva: Zahradní domek, plot i pergola: Jak správně ochránit zahradní dřevostavby

Pokud toužíte po krásném dřevě, je zcela na místě ho správně ošetřit proti UV záření, zamodrání dřeva, dřevokazným houbám, hmyzu i povětrnostním vlivům. Základem je zamyslet se nad tím, jakého výsledného efektu chceme docílit. Každý nátěr Primalex určený na dřevo jej ochrání, výsledek však může vypadat ...

Je lepší dřevostavba nebo zděný dům

Zpráva: Je lepší dřevostavba nebo zděný dům

Rozhodli jste se pro bydlení ve vlastním a vybrali jste si dům? Nyní se nabízí otázka, zda si nechat postavit zděný dům nebo si vybrat raději dřevostavbu. Zvažte všechna pro a proti a rozhodněte se podle výhod jednotlivých typů domů.

Dřevostavby jsou v kurzu. Ve Velkých Chvalovicích bylo postaveno 11 nových domů ze dřeva

Zpráva: Dřevostavby jsou v kurzu. Ve Velkých Chvalovicích bylo postaveno 11 nových domů ze dřeva

Přemýšlíte o vlastním bydlení? Slyšeli jste o dřevostavbách, ale bojíte se riskovat? Možná za to může některý z mýtů, které o dřevostavbách kolují. Společnost Rigips, dodavatel materiálu na výstavbu nových dřevostaveb ve Velkých Chvalovicích, ukázala, že obavy nejsou na místě.

Moderní dřevostavby na horách: rozumí si s krásnou přírodou i drsnými podmínkami

Zpráva: Moderní dřevostavby na horách: rozumí si s krásnou přírodou i drsnými podmínkami

I když se dnes všechno tradiční zase vrací do módy, neznamená to, že budou české hory obsypané pouze roubenkami. Naopak. Na českých horách se můžeme stále častěji setkávat s moderními dřevostavbami, které do zdejšího prostředí krásně zapadnou. A nejen to. Poskytnou vám i vysoký komfort. Jen si to představte – ...

Ještě větší FOR PASIV a FOR WOOD 2019

Zpráva: Ještě větší FOR PASIV a FOR WOOD 2019

Sedmý veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV, který proběhne v PVA EXPO PRAHA ve dnech 7. až 9. února 2019 v souběhu s veletrhem FOR WOOD zaměřeným na dřevěné stavby, konstrukce a materiály, bude největší ve své historii. Organizátoři akce podali pomocnou ruku vystavovatelům zrušených veletrhů ...

Možnosti komfortního a úsporného vytápění v dřevostavbě

Zpráva: Možnosti komfortního a úsporného vytápění v dřevostavbě

Rodí se vám v hlavě obraz vašeho budoucího domu? Jistě už vidíte, jakou bude mít střechu, kolik v něm bude místností, jestli bude mít patro, nebo to bude bungalov. Asi zatím nepřemýšlíte, jestli bude v pokoji radiátor, v obýváku kamna nebo v ložnici podlahové topení.

Jak vybrat vhodná okna do dřevostavby

Zpráva: Jak vybrat vhodná okna do dřevostavby

Ať již stavíte roubenku, montovanou dřevostavbu nebo jinou dřevostavbu, určitě se budete zamýšlet nad výběrem oken. V praxi se budoucí majitelé dřevostavby rozhodují mezi plastovými, dřevěnými nebo hliníkovými okny, ovšem záleží na prioritách investora (cena, požadavek přírodního materiálu, údržba...).

Úskalí dřevostavby svépomocí

Zpráva: Úskalí dřevostavby svépomocí

Rozhodli jste se stavět dřevostavbu svépomocí? Možná si nejdříve přečtěte, jaká to může mít úskalí. Ať víte, do čeho jdete.

3 typy nemovitostí, se kterými zvýšíte vaše šance na získání hypotéky

Zpráva: 3 typy nemovitostí, se kterými zvýšíte vaše šance na získání hypotéky

Zpřísnění pravidel pro poskytování hypoték je strašákem, který děsí nejednoho zájemce o vlastní dům či byt. Jak na toto omezení vyzrát?

Zájem o dřevostavby roste. Suchá výstavba je rychlá a levná

Zpráva: Zájem o dřevostavby roste. Suchá výstavba je rychlá a levná

Zájem Čechů o stavby ze dřeva roste a dodavatelé materiálu zažívají rostoucí zájem o své produkty. Podle Českého statistického úřadu jejich podíl co do počtu dokončených rodinných domů dosáhl v loňském roce 14,8 % a v tom letošním by měl být podle odhadů ještě vyšší. Jsou za rostoucím podílem nových ...

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 – více dřeva pro všechny

Zpráva: Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 – více dřeva pro všechny

14. Veletrh DŘEVOSTAVBY 2019 nabídne vše, co lze ze dřeva vyrobit, moderní technologie, inspiraci i atraktivní informace pro širokou veřejnost a odborníky.

Nejvyšší dřevostavbu na světě představí v Praze

Zpráva: Nejvyšší dřevostavbu na světě představí v Praze

14.ročník veletrhu DŘEVOSTAVBY 2019 proběhne na Výstavišti Praha – Holešovice v termínu 7. – 10.2.2019 a nabídne atraktivní exponáty nejlepších firem v oboru i exklusivní informace a výjimečná setkání.

ADMD má nové moderní webové stránky

Zpráva: ADMD má nové moderní webové stránky

Asociace dodavatelů montovaných domů představila své nové webové stránky, které jsou optimalizovány pro mobilní telefony a tablety. Web má také novou přehlednější strukturu a větší vypovídací schopnost.

Fasáda jako hlavní designový prvek dřevostavby

Zpráva: Fasáda jako hlavní designový prvek dřevostavby

Co nás na domě zaujme jako první? Pro většinu lidí je to bezpochyby fasáda. Jedná se o prvek, který zabírá nejvíce plochy domu, a proto bychom jí ještě před samotnou stavbou domu měli věnovat náležitou pozornost. Fasáda domu by měla přirozeně splývat s okolím. Není ideální, pokud působí příliš výrazně ...

Bydlete bezpečně i levně v chytré domácnosti

Zpráva: Bydlete bezpečně i levně v chytré domácnosti

Dnešní doba je chytrých zařízení plná. Smartphone vám najde nejbližší kavárnu se sójovým caffè latte, děti se ve škole učí počítat jablka v aplikaci na tabletu… je toho mnohem víc. Moderní technologie zkrátka usnadňují život. Je to přirozený vývoj, který působí po celou historii lidstva. Pravěcí lidé ...

Terasa jako ideální prostor pro relaxaci v zahradě

Zpráva: Terasa jako ideální prostor pro relaxaci v zahradě

Celé dobrodružství začíná pořízením pozemku, kdy už si představujete a plánujete své vysněné bydlení. Když konečně dostavíte a zařídíte si veškeré vybavení nového domu, začnete přemýšlet o zahradě, o sázení ovocných stromů, keříků a kde umístíte záhony se zeleninou. Když máte hotovou zahradu přesně ...

Dřevostavba na klíč nabízí moderní technologie za příjemnou cenu

Zpráva: Dřevostavba na klíč nabízí moderní technologie za příjemnou cenu

Chcete nový dům, ale vyhlídka na roky stavění vás od úmyslu zrazuje? A co takhle postavit za měsíc? Jde to! RD Rýmařov nabízí kompletní stavbu rodinné dřevostavby na klíč již za 30 dní. Kromě rychlosti vás potěší i možnost realizace během celého roku. A navíc ani nemusíte čekat na standardní vymrznutí základové ...

Co obnáší cesta k vysněnému domu

Zpráva: Co obnáší cesta k vysněnému domu

Sníte o bydlení v rodinném domě, ale neumíte si představit, jak probíhá jeho stavba? Základním krokem je výběr ideálního pozemku podle vašich představ, na kterém bude dům stát. Pozemek by měl být tak akorát velký, aby se na něj pohodlně vešel dům a aby zbyl ještě dostatek prostoru pro zahradu.

FOR ARCH 2018: Připravme se na průmyslovou revoluci 4.0

Zpráva: FOR ARCH 2018: Připravme se na průmyslovou revoluci 4.0

Revoluce číslo čtyři se blíží. Oblast stavebnictví bude jednou z těch, kterých se digitalizace dotkne nejvíc. A právě toto téma bude vlajkovou lodí mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2018. Ve dnech 18.–22. září se v PVA EXPO PRAHA budou odborníci i politici věnovat diskuzi k tématu Stavebnictví 4.0. ...

Podkrovní bydlení nabízí víc než jen romantiku

Zpráva: Podkrovní bydlení nabízí víc než jen romantiku

Půdy, které známe z domů našich babiček, v moderních domech nahradily obytné podkrovní místnosti. Nesálá z nich sice nostalgický duch minulosti, který na Vás ze zaprášené půdičky plné starých fotografií zaručeně dýchne, nabízejí však spoustu jiných výhod.

Zájem o úsporné bydlení je veliký, dokazuje to  návštěvnost veletrhů FOR PASIV  a CESTY DŘEVA

Zpráva: Zájem o úsporné bydlení je veliký, dokazuje to návštěvnost veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA

Stále více lidí se zajímá o úsporné stavby. Dokazuje to každoročně rostoucí.návštěvnost veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Letos navštívilo výstaviště PVA.EXPO PRAHA v Letňanech téměř 22 tisíc lidí. Představilo se jim 129 vystavovatelů.a lákavý doprovodný program.

Počet dřevostaveb u nás roste. Zatočíme s mýty, kterými jsou opředené

Zpráva: Počet dřevostaveb u nás roste. Zatočíme s mýty, kterými jsou opředené

I když se počet postavených dřevostaveb v České republice rok od roku zvyšuje, stále se často setkáváme s tvrzeními, které mohou budoucího stavitele od dřevostavby odradit. Tyto mýty je potřeba neustále vyvracet, protože většinou nejsou pravdivé. Pojďme si tři nejčastější uvést na pravou míru.

Pasivní domy zděné i dřevostavby v hlavní roli na veletrzích FOR PASIV a CESTY DŘEVA

Zpráva: Pasivní domy zděné i dřevostavby v hlavní roli na veletrzích FOR PASIV a CESTY DŘEVA

Nabitý program a stovky renomovaných společností, to je každoroční synonymum veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Poradenská centra, zajímavé přednášky, konference, Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO a naučná stezka pro děti – to vše a ještě víc najdou návštěvníci v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech v ...

Vyberte si tepelné čerpadlo na veletrhu Moderní vytápění 2018

Zpráva: Vyberte si tepelné čerpadlo na veletrhu Moderní vytápění 2018

Přijďte nás navštívit na veletrh Moderní vytápění a Dřevostavby 2018, který se koná v termínu od 1. do 4. 2. 2018 v areálu výstaviště Holešovice v Praze. Naši expozici najdete hale M, číslo stánku M86.