Nejlepší výsledky na hledaný výraz "trigema":

Trigema zahajuje předprodej bytů nového projektu

Článek: Trigema zahajuje předprodej bytů nového projektu

Developerská společnost Trigema zahajuje předprodej bytů nového projektu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy. Projekt, který vyroste v Praze 15, nabídne celkem 66 bytů, které budou ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Ceny se budou pohybovat od 54.000,- korun za m2. Během léta současně Trigema představí další své projekty.

Trigema spouští nový projekt

Článek: Trigema spouští nový projekt

Společnost Trigema zahájila v květnu prodej nového rezidenčního projektu, který vyroste v oblíbené lokalitě v pražských Letňanech.

Firmy vyhledané na "trigema":

Zobrazeno 1 firem z 1 nalezených
Trigema a.s.

Firma: Trigema a.s.

Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit. Výsledkem developerské práce jsou bytové domy Chytrého bydlení, které jsou v současnosti nabízeny už ve třech kvalitativních úrovních. Vedle té základní je to Plus a Premium.

Články vyhledané na "trigema":

Zobrazeno 3 článků z 3 nalezených
V pražském Braníku vzniká bytový projekt Chytrého bydlení

Článek: V pražském Braníku vzniká bytový projekt Chytrého bydlení

Novým rezidenčním komplexem, z jehož nabídky bytů a rodinných domů si lze již nyní vybírat, je Bydlení Braník. Je to jedna z nejnovějších příležitostí pro vaše nové bydlení v Praze.

Chytré bydlení již brzy také v Nuslích

Článek: Chytré bydlení již brzy také v Nuslích

Chytré bydlení je prověřený koncept zavedené developerské společnosti Trigema, který vychází ze souhrnu hned několika benefitů najednou. Jedním z aktuálních bytových projektů, jenž se o tyto výhody může opřít, je Nová „Nuselská“.

Z Nuslí se stává další pražská "cool" čtvrť

Článek: Z Nuslí se stává další pražská "cool" čtvrť

Jednou z pražských čtvrtí, která začíná být pro bydlení čím dál více „trendy“, jsou Nusle. Zájem o nové byty, jak aktuálně dokládá rezidenční projekt Nová „Nuselská“, je zde velký. Proč zrovna tato oblast? A proč se poptávka po novém bydlení soustřeďuje právě na nový bytový dům ...

Zprávy vyhledané na "trigema":

Zobrazeno 2 zpráv z 2 nalezených
Přehled největších projektů v Plzni

Zpráva: Přehled největších projektů v Plzni

Koupě bytu je pro mnoho investorů trefa do černého. Největší zájem je tradičně o menší byty v novostavbách. V Plzni není o novostavby nouze, a tak se zde nabízí i mnoho investičních příležitostí. Mezi nejlákavější patří nově vznikající univerzitní městečko Unicity v lokalitě Bory.

V bývalých Nuselských mlékárnách vzniká bytový areál Chytrého bydlení se zeleným vnitroblokem

Zpráva: V bývalých Nuselských mlékárnách vzniká bytový areál Chytrého bydlení se zeleným vnitroblokem

Developerská společnost Trigema získala a začíná rozvíjet další projekt Chytrého bydlení. Do konce příštího roku zde vznikne bytový projekt CHYTRÉ BYDLENÍ@Nusle (Nová „Nuselská“), jehož součástí bude také vnitroblok plný zeleně a míst pro odpočinek.