Nejlepší výsledky na hledaný výraz "trigema":

Trigema a.s.

Firma: Trigema a.s.

Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit. Výsledkem developerské práce jsou bytové domy Chytrého bydlení, které jsou v současnosti nabízeny už ve třech kvalitativních úrovních. Vedle té základní je to Plus a Premium.

Co je nebo není neprodejný byt?

Článek: Co je nebo není neprodejný byt?

Možnost co nejobjektivněji analyzovat aktuální stav trhu rezidenčního bydlení komplikuje  především nejednostnost názvoslovného aparátu a rozličné metody stanovování a zveřejňování cen.

Rezidenční bydlení v Praze v posledním čtvrtletí roku 2013

Článek: Rezidenční bydlení v Praze v posledním čtvrtletí roku 2013

Na konci třetího čtvrtletí je zřejmé, že prodej bytů zažívá rok od roku vzestupnou tendenci. V roce 2012 se za stejné období prodalo 2 691 bytů, v letošním roce 3 564, z toho jen 1 154 za poslední kvartál. Nabídka volných bytů čítá 6 120 jednotek, z toho je 2 335 dokončených. ...

Nové bydlení v Praze

Článek: Nové bydlení v Praze

Moderní, architektonicky promyšlené, z hlediska uživatelů přívětivé a zároveň energeticky úsporné bydlení je základním rysem všech dosavadních rezidenčních developerských projektů společnosti Trigema. Důraz na ekologické vlastnosti staveb klade i ve své nejnovější nabídce.

Nové bydlení s perspektivou

Článek: Nové bydlení s perspektivou

Nákupu nového bydlení v současné době vycházejí vstříc nízké úrokové sazby hypotečních úvěrů. Těm zase napomáhá mj. větší opatrnost potencionálních kupců zavázat se k dlouhodobému splácení. Zejména jde o mladé rodiny, které potřebují řešit vlastní bydlení.

Firmy vyhledané na "trigema":

Zobrazeno 1 firem z 1 nalezených
Trigema a.s.

Firma: Trigema a.s.

Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit. Výsledkem developerské práce jsou bytové domy Chytrého bydlení, které jsou v současnosti nabízeny už ve třech kvalitativních úrovních. Vedle té základní je to Plus a Premium.

Články vyhledané na "trigema":

Zobrazeno 5 článků z 5 nalezených
V pražském Braníku vzniká bytový projekt Chytrého bydlení

Článek: V pražském Braníku vzniká bytový projekt Chytrého bydlení

Novým rezidenčním komplexem, z jehož nabídky bytů a rodinných domů si lze již nyní vybírat, je Bydlení Braník. Je to jedna z nejnovějších příležitostí pro vaše nové bydlení v Praze.

Chytré bydlení již brzy také v Nuslích

Článek: Chytré bydlení již brzy také v Nuslích

Chytré bydlení je prověřený koncept zavedené developerské společnosti Trigema, který vychází ze souhrnu hned několika benefitů najednou. Jedním z aktuálních bytových projektů, jenž se o tyto výhody může opřít, je Nová „Nuselská“.

Z Nuslí se stává další pražská "cool" čtvrť

Článek: Z Nuslí se stává další pražská "cool" čtvrť

Jednou z pražských čtvrtí, která začíná být pro bydlení čím dál více „trendy“, jsou Nusle. Zájem o nové byty, jak aktuálně dokládá rezidenční projekt Nová „Nuselská“, je zde velký. Proč zrovna tato oblast? A proč se poptávka po novém bydlení soustřeďuje právě na nový bytový dům ...

Bytové projekty Chytrého bydlení jsou už na světě

Článek: Bytové projekty Chytrého bydlení jsou už na světě

Slyšeli jste někdy o Chytrém bydlení? Pokud ještě ne, pak vězte, že první bytové domy Chytrého bydlení společnosti Trigema jsou už dokončené. A další se připravují!

Bytový dům u Hostivařského lesoparku bude k nastěhování do zimy 2017/18

Článek: Bytový dům u Hostivařského lesoparku bude k nastěhování do zimy 2017/18

Poblíž Hostivařského lesoparku v nově se rozvíjející oblasti Prahy 15 se právě rodí projekt bytového domu BLV@Horní Měcholupy. Vybrat si zde můžete z bytů od 1+kk do 4+kk. Cena nejlevnějšího z nich začíná už na úrovni 52 000 korun za m2. Většina z bytů bude mít po dokončení stavby terasu, balkón nebo lodžii.

Zprávy vyhledané na "trigema":

Zobrazeno 5 zpráv z 8 nalezených
Přehled největších projektů v Plzni

Zpráva: Přehled největších projektů v Plzni

Koupě bytu je pro mnoho investorů trefa do černého. Největší zájem je tradičně o menší byty v novostavbách. V Plzni není o novostavby nouze, a tak se zde nabízí i mnoho investičních příležitostí. Mezi nejlákavější patří nově vznikající univerzitní městečko Unicity v lokalitě Bory.

V bývalých Nuselských mlékárnách vzniká bytový areál Chytrého bydlení se zeleným vnitroblokem

Zpráva: V bývalých Nuselských mlékárnách vzniká bytový areál Chytrého bydlení se zeleným vnitroblokem

Developerská společnost Trigema získala a začíná rozvíjet další projekt Chytrého bydlení. Do konce příštího roku zde vznikne bytový projekt CHYTRÉ BYDLENÍ@Nusle (Nová „Nuselská“), jehož součástí bude také vnitroblok plný zeleně a míst pro odpočinek.

Top developerů: Central Group stále suverénní, první trojka stabilní

Zpráva: Top developerů: Central Group stále suverénní, první trojka stabilní

Trh s novým bydlením je sice velmi turbulentní, ale žebříček pražských developerů zůstává stabilní. Za tři čtvrtletí je první s převahou Central Group, druhá Skanska Reality těsně před třetím Finepem. Celkově nízké počty prodaných bytů signalizují, že je na trhu velký nedostatek zejména bytů dostupných pro ...

V Praze se letos prodají nové byty za 30 miliard. Jejich počet ale po sedmi letech růstu poprvé klesne

Zpráva: V Praze se letos prodají nové byty za 30 miliard. Jejich počet ale po sedmi letech růstu poprvé klesne

V Praze se letos prodají nové byty za 30 miliard korun. Podobně jako loni. Počet prodaných bytů přitom klesne o téměř 20 procent na 5 500. Odhaduje to společnost Central Group na základě prodejů z posledních měsíců.

Stavebnictví ani v říjnu nezazářilo. Kvůli nízké produkci bytů rostou výdaje domácností

Zpráva: Stavebnictví ani v říjnu nezazářilo. Kvůli nízké produkci bytů rostou výdaje domácností

Dnes vydanéstatistiky českého stavebnictví za říjen příliš optimismu do adventního času nevnášejí. Výsledek po očištění, mírný růst o 3,2 procenta, české ekonomice mnoho plusových bodů nepřidá. Na lepší časy se neblýská ani při pohledu na počty zahájených bytů, které sice v Praze vzrostly, zatím ale na stále ...