Nejlepší výsledky na hledaný výraz "trigema":

Trigema a.s.

Firma: Trigema a.s.

Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit. Výsledkem developerské práce jsou bytové domy Chytrého bydlení, které jsou v současnosti nabízeny už ve třech kvalitativních úrovních. Vedle té základní je to Plus a Premium.

Co je nebo není neprodejný byt?

Článek: Co je nebo není neprodejný byt?

Možnost co nejobjektivněji analyzovat aktuální stav trhu rezidenčního bydlení komplikuje  především nejednostnost názvoslovného aparátu a rozličné metody stanovování a zveřejňování cen.

Rezidenční bydlení v Praze v posledním čtvrtletí roku 2013

Článek: Rezidenční bydlení v Praze v posledním čtvrtletí roku 2013

Na konci třetího čtvrtletí je zřejmé, že prodej bytů zažívá rok od roku vzestupnou tendenci. V roce 2012 se za stejné období prodalo 2 691 bytů, v letošním roce 3 564, z toho jen 1 154 za poslední kvartál. Nabídka volných bytů čítá 6 120 jednotek, z toho je 2 335 dokončených. ...

Nové bydlení v Praze

Článek: Nové bydlení v Praze

Moderní, architektonicky promyšlené, z hlediska uživatelů přívětivé a zároveň energeticky úsporné bydlení je základním rysem všech dosavadních rezidenčních developerských projektů společnosti Trigema. Důraz na ekologické vlastnosti staveb klade i ve své nejnovější nabídce.

Nové bydlení s perspektivou

Článek: Nové bydlení s perspektivou

Nákupu nového bydlení v současné době vycházejí vstříc nízké úrokové sazby hypotečních úvěrů. Těm zase napomáhá mj. větší opatrnost potencionálních kupců zavázat se k dlouhodobému splácení. Zejména jde o mladé rodiny, které potřebují řešit vlastní bydlení.

Firmy vyhledané na "trigema":

Zobrazeno 1 firem z 1 nalezených
Trigema a.s.

Firma: Trigema a.s.

Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit. Výsledkem developerské práce jsou bytové domy Chytrého bydlení, které jsou v současnosti nabízeny už ve třech kvalitativních úrovních. Vedle té základní je to Plus a Premium.

Články vyhledané na "trigema":

Zobrazeno 4 článků z 4 nalezených
V pražském Braníku vzniká bytový projekt Chytrého bydlení

Článek: V pražském Braníku vzniká bytový projekt Chytrého bydlení

Novým rezidenčním komplexem, z jehož nabídky bytů a rodinných domů si lze již nyní vybírat, je Bydlení Braník. Je to jedna z nejnovějších příležitostí pro vaše nové bydlení v Praze.

Chytré bydlení již brzy také v Nuslích

Článek: Chytré bydlení již brzy také v Nuslích

Chytré bydlení je prověřený koncept zavedené developerské společnosti Trigema, který vychází ze souhrnu hned několika benefitů najednou. Jedním z aktuálních bytových projektů, jenž se o tyto výhody může opřít, je Nová „Nuselská“.

Z Nuslí se stává další pražská "cool" čtvrť

Článek: Z Nuslí se stává další pražská "cool" čtvrť

Jednou z pražských čtvrtí, která začíná být pro bydlení čím dál více „trendy“, jsou Nusle. Zájem o nové byty, jak aktuálně dokládá rezidenční projekt Nová „Nuselská“, je zde velký. Proč zrovna tato oblast? A proč se poptávka po novém bydlení soustřeďuje právě na nový bytový dům ...

Bytové projekty Chytrého bydlení jsou už na světě

Článek: Bytové projekty Chytrého bydlení jsou už na světě

Slyšeli jste někdy o Chytrém bydlení? Pokud ještě ne, pak vězte, že první bytové domy Chytrého bydlení společnosti Trigema jsou už dokončené. A další se připravují!

Zprávy vyhledané na "trigema":

Zobrazeno 2 zpráv z 2 nalezených
Přehled největších projektů v Plzni

Zpráva: Přehled největších projektů v Plzni

Koupě bytu je pro mnoho investorů trefa do černého. Největší zájem je tradičně o menší byty v novostavbách. V Plzni není o novostavby nouze, a tak se zde nabízí i mnoho investičních příležitostí. Mezi nejlákavější patří nově vznikající univerzitní městečko Unicity v lokalitě Bory.

V bývalých Nuselských mlékárnách vzniká bytový areál Chytrého bydlení se zeleným vnitroblokem

Zpráva: V bývalých Nuselských mlékárnách vzniká bytový areál Chytrého bydlení se zeleným vnitroblokem

Developerská společnost Trigema získala a začíná rozvíjet další projekt Chytrého bydlení. Do konce příštího roku zde vznikne bytový projekt CHYTRÉ BYDLENÍ@Nusle (Nová „Nuselská“), jehož součástí bude také vnitroblok plný zeleně a míst pro odpočinek.