IMM COLOGNE 2009 se zúčastní také vystavovatelé z Česka

V expozicích imm pure 2008. Foto: imm Cologne

V expozicích imm pure 2008. Foto: imm Cologne

Každoročně očekávanou mezinárodní událostí v oblasti interiérového bydlení je blížící se veletrh IMM COLOGNE, který se v Kolíně nad Rýnem bude letos konat ve dnech 19. - 25. ledna. Zúčastní se ho také několik českých firem, mj. výrobce sedacího nábytku TON, který je tradičním účastníkem této nábytkářské události. Již poněkolikáté se na veletrhu představí i společnost AHORN CZ.

AHORN bude vystavovat v segmentu nazvaném imm sleep, kterému je vyhrazena hala 9. Návštěvníci najdou v této hale vše, co činí spánek skutečným odpočinkem - od lůžek a matrací po povlečení a doplňky do ložnic.

"My budeme na výstavě prezentovat jednak kompletní kolekci lamelových roštů, jednak postele z masivního dřeva a v neposlední řadě i kolekci matrací vyvinutých s pomocí Měřící deky. Jedná se o zónové a sendvičové matrace a matrace ze studené a visko pěny, " řekl nám ředitel firmy AHORN CZ Ing. Pavel Koňarik.

AHORN.CZ na loňském ročníku veletrhu. Foto: AHORN

V expozicích imm pure 2008. Foto: imm Cologne

"Z kolekce lamelových roštů bych vyzdvihl především lamelový rošt Lineaflex Metalic, který představuje špičkový design a vysokou technologickou úroveň s nejnovějšími bezpečnostními prvky jako je například kontaktní pojistka, která v případě kontaktu sklápěného roštu s překážkou vypne motor a zahájí pohyb roštu opačným směrem. Díky tomu uchrání před skřípnutím například dětské ruce. Nyní přicházíme s ještě vylepšeným designem a možností infra ovládání," upřesňuje Ing. Koňarik a dodává: "Kolínský veletrh představuje velmi zajímavou akci celosvětového měřítka. Výrobci z celého světa zde prezentují nejnovější technologie, design, nápady. Naše společnost se neustále snaží sledovat trendy světového vývoje, a proto se nám daří držet krok s předními světovými profesionály. Z toho důvodu je pro nás účast na tomto významném veletrhu klíčová."

 

Letošního ročníku kolínského veletrhu se zúčastní na 1 200 vystavovatelů z celkem 50 zemí. Láká je sem možnost představit se na prestižní události, která má pověst mezinárodního komunikačního fóra prezentujícího nejlepší kreativní nápady z celého světa a výrazně ovlivňující trendy v bydlení pro příští období.

Rozdělení na segmenty, které vychází z několika hledisek, umožňuje návštěvníkům získat efektivním způsobem ucelené informace v oblastech, které je zajímají. Letos budou špičkoví výrobci z celého světa prezentovat své produkty v osmi segmentech, které obsáhnou celý komplex vybavení interiéru. Patřit k nim kromě imm sleep bude např. imm smart, který zahrne mladý životní styl, imm comfort zaměřený a čalouněný nábytek nebo imm pure, který přinese exkluzivní design.

Kolín je také platformou pro mladé a nezávislé designéry, kteří dostávají letos už počtvrté příležitost předvést své vize a inspirující kreativní nápady v segmentu nazvaném [d3] design talents.

09.01.2009 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • Výrobce Stylového nábytku ASTO

    Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444