Vyhodnocení soutěže Já a bylinky

Děkujeme všem, kteří nám zaslali fotografie, jak pěstují, sbírají nebo suší byliny.

Prohlédněte si vítěze soutěže Já a bylinky.

Aktualizace (15.11.2018):
Vzhledem k porušení pravidel soutěže zasláním cizí fotografie, které pan Petr Bouška alias Šikulka potvrdil, vyhlašujeme nového vítěze soutěže.

Na hlavní cenu, knihu: Zelenina z ekozahrady – pro radost i soběstačnost od autorů Jaroslava Svobody a Lady Svobodové se může těšit paní Táňa Vacková za fotku "Třezalka a trezalkove čarovani, muj bylinkovy ráj".

Další knihu: Zahrada žije – Zahradničíme s dětmi od Anity Blahušové získává pan Martin Byrtus za fotografii s názvem "Já a bylinky? Dělávám si na snídani smoothie z divokých bylin!".

3 květináče Heca ve tvaru plástve v barvě krémové, antracitové a žluté určitě potěší paní Natálii Štaflovou, která soutěžila s fotkou levandule.

Bílý lesklý květináč Magnolia zasíláme paní Šárce Chocová a oceňujeme její bylinkový košík.


Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství SMART PRESS.
Květináče věnovala společnost Harasim velkoobchod s.r.o.
29.10.2018 | redakce Bydlení.cz
  • Harasim velkoobchod s.r.o.

    Dekorace a bytové doplňky pro Vás. Naše společnost Harasim Velkoobchod se zabývá prodejem dekorací a bytových doplňků pro velkoobchodníky i maloodběratele. Na trhu jsme již 20. let. Sortiment zboží neustále rozšiřujeme a můžete se těšit na opravdu bohatou nabídku. Zajímáme se o nejnovější trendy, a proto vám přinášíme vždy aktuální a moderní dekorace a bytové doplňky, s nimi vykouzlíte tou pravou, kouzelnou atmosféru. A s námi to jde i za pár korun!

  • Smart Press

    Nakladatelství Smart Press se věnuje především vydávání kuchařských knih, které mají nápad a šmrnc. Publikace nabízejí neotřelá témata v moderní grafické úpravě s mnoha  profesionálními fotografiemi. Z další vydavatelské činnosti je to například beletrie, osvětová literatura nebo knihy o zahradničení a zdravém životním stylu, převážně od českých autorů.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444