Vyhlášení výherců soutěže: Moje snídaně

Do soutěže Moje snídaně jste mohli zasílat fotografie svých připravených snídaní. Všem děkujeme za účast a gratulujeme vítězům.


Hlavní cenu, pákový kávovar Delimano získává paní Helena Majerová, která soutěžila s fotografií nazvanou "Nejúžasnější snídaně jsou v zákoutí přírody slunečního rána připravená manželem:))". 
Helena Majerová
Balíček prémiové kávy L’OR odesíláme těmto pěti výhercům: Barboře Klejchové, Marcele Šarlotě Tuliové, Janu Ječnému, Šárce Bobkové a Renatě Hanačíkové.Švédské kuchařky – kulinářské tradice Severu od autorky Dominiky Wittenberg Gašparové míří k paní Janě Zachovalové a Jele Feketíkové.Kuchařku pro teenagery od autorky Julie Kučerovské získává paní Kateřina Dreslerová a Marie Kopečková.

Obě kuchařky do soutěže vložilo nakladatelství Smart Press.Partneři soutěže


23.03.2020 | redakce Bydlení.cz
  • Smart Press

    Nakladatelství Smart Press se věnuje především vydávání kuchařských knih, které mají nápad a šmrnc. Publikace nabízejí neotřelá témata v moderní grafické úpravě s mnoha  profesionálními fotografiemi. Z další vydavatelské činnosti je to například beletrie, osvětová literatura nebo knihy o zahradničení a zdravém životním stylu, převážně od českých autorů.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444