Soutěž: Moje snídaně

Jak vypadá vaše ráno? Snídáte ve spěchu - popadnete rohlík a kafe usrkujete z kelímku v autě? Nebo si naopak rádi přivstanete a připravíte celé rodině bohatou a zdravou snídani? Pošlete nám fotografii, jak snídáte - brzy ráno ve všední den, později o víkendu, doma u stolu, v posteli, nebo v kavárně, sami, nebo s rodinou... Výhry budou tentokrát vonět po kávě a dobrém jídle.

Aktualizace: 16.3.2020 - Soutěž je ukončena, probíhá kontrola hlasování.

bydlinekJak na to?
Vaši fotografii, která splňuje téma "Moje snídaně" posílejte prostřednictvím níže připojeného formuláře. Pokud byste měli problém s odesláním, pište na e-mail blog@bydleni.cz.

Fotografie budou zveřejněny na samostatné stránce Moje snídaně, kde je možné hlasovat.

Pro soutěžní fotografie jste mohli hlasovat ZDE do 16. 3. 2020.  Soutěž je ukončena, probíhá kontrola hlasování.

Princip vyhlášení vítězů: 
- Hlavní cenu vybírá redakce z 20 fotografií, které získají nejvíce hlasů.
- Bez ohledu na počet získaných hlasů dále redakce odmění dalších devět soutěžících redakčními cenami.

Doporučení: Redakce bude hodnotit kvalitu a originalitu fotografie. Dejte si proto na fotografii záležet. 

Hlavní cena: Pákový kávovar Delimano

Milujete vše, co se točí okolo jídla? Máte rádi tu vůni, barvu, konzistenci a hlavně samotné vaření? My v Delimano sdílíme stejné nadšení. Pro nás je jídlo oslavou života, kouzlem v kuchyni, které probudí naši představivost a umožní nám vyčarovat něco, o čem se nám ani nezdálo. A věříme, že vaše kuchyně je tou nejlepší místností v našem domově.
 
Jak lépe začít den než skvělou snídaní, která je doplněna neodolatelnou kávou, která je čerstvě uvařená. A o to se postará právě pákový kávovar Delimano, který vyhraje jeden z vás. 

Redakční cena: 5x balíček prémiové kávy L’OR

Dalších 5 z vás redakce odmění balíčkem kapslí s kávou L'OR. L’OR Origins Collection přináší tři fantastické příchutě ze vzdálených koutů světa. Odevzdat se svým smyslům a nechat se podmanit intenzivní rafinovanou chutí a aroma, to vše můžete díky exkluzivnímu výběru kávy z daleké Jižní Ameriky, Indie anebo Oceánie.

Kapsle L’OR jsou kompatibilní s Nespresso* kávovary.

Každá směs prémiové kávy L’OR je vyrobena z kávy pěstované podle trvale udržitelných metod a je na 100 % certifikovaná UTZ. L’OR spolupracuje s UTZ na podpoře trvale udržitelných postupů v zemědělství. Cílem není jen zlepšit životní podmínky zemědělců a jejich rodin, ale i ochrana přírody a životního prostředí. UTZ je globální program pro udržitelné pěstování kávy, kakaa a čaje. Společnosti, které se zavázaly k získání (udržitelné) UTZ surovin, jsou globální značky a maloobchodníci.

*Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS

Redakční cena: 2x Švédská kuchařka – kulinářské tradice Severu od autorky Dominiky Wittenberg Gašparové

Další 2 soutěžící se mohou těšit na kuchařku plnou dobrot ze severské kuchyně. Právě ta je považována za minimálně stejně zdravou jako kuchyně středomořská. Klade velký důraz na kvalitu, čerstvost a lokální původ surovin. Řada z nich roste nebo je běžně k dostání i v našich zeměpisných šířkách (jahody, borůvky, houby a jiné). Popularita zdravé severské kuchyně ve světě narůstá i zásluhou fenoménu New Nordic Cuisine.
 
Autorka vás naučí, jak připravit na Severu tolik milované ryby nebo zvěřinu či lesní plody. Kniha však neobsahuje pouze recepty, ale představí i švédské zvyky a tradice a jídla s nimi spojená. Dozvíte se také, co se považuje za domácí klasiku, proč se říká oblíbené formě stolování švédský stůl, co znamená FIKA, ale také jak se slaví Vánoce, Velikonoce nebo letní slunovrat.

Redakční cena: 2x Kuchařka pro teenagery od autorky Julie Kučerovské

Tato kuchařka je výzvou šestnáctileté Julie jejím vrstevníkům – i když třeba jídlo vypadá složitě, jeho příprava může být úplně jednoduchá a zvládne ji každý. A ani začínající kuchařky a kuchaři by se neměli bát popadnout do ruky měchačky, hrnce a pekáče a pustit se do díla. Vaření je zábava, zvlášť když jídlo chystáte pro rodinu či přátele, či dokonce s nimi. 
 
Knihu, kterou mohou získat další 2 soutěžící, je rozdělena do sedmi tematických kapitol, kam autorka zařadila recepty pro nejrůznější každodenní i slavnostní příležitosti – čtenářům přináší tipy na zdobnou a chutnou víkendovou snídani, menu na nedělní oběd, vánoční pohoštění, zábavný piknik v parku nebo občerstvení na párty, ale i na zdravé a syté svačiny nebo rychlou vegetariánskou večeři. Jednoduché a rychlé recepty přesvědčí mladé čtenáře, že není třeba mít strach, protože když všechny s přehledem zvládne stejně stará Julie, proč by nemohli oni?

Julie Kučerovská, autorka knihy „Kuchařka pro teenagery“, vyhrála 1. místo v celosvětové soutěži Gourmand Cookbook Awards v kategorii „D11 Family“! Vyhlášení a předání cen proběhlo 4. 7. 2019 v čínském Macau.
 
Obě knihy vydává a do soutěže vložilo nakladatelství Smart Press, www.smartpress.cz

bydlinekJak na to?
Vaši fotografii, která splňuje téma "Moje snídaně" posílejte prostřednictvím níže připojeného formuláře. Pokud byste měli problém s odesláním, pište na e-mail blog@bydleni.cz.

Fotografie budou zveřejněny na samostatné stránce Moje snídaně, kde je možné hlasovat.

Pro soutěžní fotografie jste mohli hlasovat ZDE do 16. 3. 2020.  Soutěž je ukončena, probíhá kontrola hlasování.

Princip vyhlášení vítězů: 
- Hlavní cenu vybírá redakce z 20 fotografií, které získají nejvíce hlasů.
- Bez ohledu na počet získaných hlasů dále redakce odmění dalších devět soutěžících redakčními cenami.

Doporučení: Redakce bude hodnotit kvalitu a originalitu fotografie. Dejte si proto na fotografii záležet. Partneři soutěže


14.02.2020 | redakce Bydlení.cz
  • Smart Press

    Nakladatelství Smart Press se věnuje především vydávání kuchařských knih, které mají nápad a šmrnc. Publikace nabízejí neotřelá témata v moderní grafické úpravě s mnoha  profesionálními fotografiemi. Z další vydavatelské činnosti je to například beletrie, osvětová literatura nebo knihy o zahradničení a zdravém životním stylu, převážně od českých autorů.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444