Z nabídky Fortelu

Na čtyřech tisících čtverečních metrech výstavní plochy haly 4 v PVA Letňany představuje veletrh Fortel 2004, který probíhá současně s Tendencí, výběr výrobků a služeb určených především profesionálům z oboru truhlářství.

Seznámit se zde můžete se spoustou novinek a zajímavostí. Svoji nabídku prezentují velcí výrobci truhlářských strojů a nářadí jako BG Technik, Festool, Black and Decker, Bosch, z domácích výrobců např. Jiří Mlynář, autor a výrobce olepovaček hran Miniprof, nechybí ani truhlářské lisy a  minivrtačky a akuvrtačky vhodné i pro kutily. Mezi vystavovateli jsou i dodavatelé materiálů, ze kterých truhlářské výrobky vznikají. K největším z nich patří firma Asko, která má ve svém sortimentu řezivo, deskový materiál, hoblované zboží, palubky, obklady, plovoucí podlahy i podkladové materiály. Sdružení Bubik-Zwyrtek, které v ČR zastupuje polskou firmu Ecru Software,  představuje polský software pro projektování nábytku, navrhování interiérů a okamžitou trojrozměrnou vizualizaci scény.
09.10.2004 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Wienerberger

  Skupina  Wienerberger je součástí nadnárodního koncernu Wienerberger Ziegelindustrie AG, který představuje největšího světového výrobce cihel a současně lídra v produkci pálené střešní krytiny v Evropě . Skupina působí ve více než 26 zemích světa. V roce 2019 společnost Wienerberger oslavila 200 let výročí od svého založení.

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • Mountfield a.s.

  Společnost Mountfield je největší specializovaný prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku a bazénů v České republice a na Slovensku. Na trhu působí již více jak 30 let. V současnosti provozuje 76 prodejních center, z toho 58 v Čechách a 18 na Slovensku. Mountfield je také největším výrobcem bazénů a bazénového příslušenství a své výrobky úspěšně exportuje do 46 zemí světa. Provozuje i svůj e-shop.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444