Vyhrajte digitální hodiny s budíkem značky Sencor

Každý člověk si ráno občas přispí. Žádný však nechce zaspat a zažít ten stres. Ve spolupráci se značkou Sencor jsme pro vás připravili soutěž o čtyři digitální hodiny s budíkem, které vás probudí vždy včas!

Moderní digitální hodiny s budíkem SENCOR SDC 4600 mají „áčkový“ tvar a kovový design. Díky 1,5 cm velikosti číslic na LED displeji je čas na hodinách dobře čitelný. Jas displeje lze přepnout mezi vysokým, nízkým a nebo jej lze vypnout. Budík tedy neruší spánek a lze jej umístit na noční stolek vedle postele. Je nabízen v barvě displeje bílé, oranžové a zelené. Díky duálnímu alarmu a opakovanému buzení zvukovým signálem s ním nezaspíte. Napájení ze sítě zajišťuje kabel se síťovým adaptérem, ale kdyby vypadl proud, vzbudíte se díky záložní baterii.

Digitální hodiny s budíkem SENCOR SDC 4600 jsou dostupné za cenu 299 Kč.

bydlinek Soutěž o digitální hodiny s budíkem Sencor
Zkuste štěstí a hodiny s budíkem mohou být vaše. Nápovědu naleznete na: https://www.sencor.cz/. Soutěž trvala do 3.11.2019. Výherci: Vlasta Maroušková, Milan Zabloudil, Jana Světlá, Iveta Ondříčková

14.10.2019 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • Výrobce Stylového nábytku ASTO

    Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

  • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

    Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444