Výherci Velké vánoční soutěže

Děkujeme všem soutěžícím za zaslané fotografie. O hlavní cenu se utkalo 30 fotek, které získaly nejvíce vašich hlasů, ze všech zaslaných fotek pak redakce vybrala 13 a ty odměnila redakčními cenami. 

 
Všem velmi gratulujeme!

Hlavní cenu, konferenční stolek FOGLAR, získává paní Zdena Počarovská za fotografii Čekáme na Štědrý večer a Ježíška.


Redakční ceny

Kreslící koberec pro děti získává pan Vladimír Suchý.
Na balíček SANITINO se může těšit paní Hana Michalcová a Lucie Vaňková.Pan Matěj Linek a paní Olga Fikrová od nás obdrží univerzální zahradní probiotika a elixír pro pokojovky od firmy WEIKI.Bezdrátová nabíječka pro telefony Trust Qylo udělá radost paní Tereze Jelínkové a čistič oken SENCOR zase potěší paní Pavlu Jirovskou.
Zastřihovač BABYLISS PARIS odesíláme paní Marii Šubíkové.Unikátní komiksovou kuchařku Adéla ještě nevečeřela obdrží paní Helena Zemková, Markéta Nováková, Ilona Hromádková, Josef Škoda a paní Josefína Maťáková.
Partneři soutěže:


 
23.02.2022 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • KORADO a.s.

    Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444