Soutěžte o nejlepší novinku 2017

Podzimní soutěž s Viledou je opět tady a přináší vám možnost vyhrát svou nejlepší novinku v péči o podlahy v podobě 3× Easy Wring & Clean TURBO - set třásňového mopu a kbelíku se šlapacím pedálem.

Tento set je vyroben tak, aby vám maximálně usnadnil práci

Třásně z bílých mikrovláken dokáží absorbovat velké množství vody a červené abrazivní třásně odstraní i zaschlou špínu bez poškrábání podlahy. Boj s mastnotou a nečistotami budete mít s tímto mopem předem vyhraný.

Díky rotačnímu kbelíku se nemusíte ohýbat kvůli každému ždímání, to za vás zvládne ždímací koš, který roztočíte pár snadnými sešlápnutími pedálu.

Kbelík je velmi lehký a svými vychytávkami i velmi komfortní. Ryska MAX vám ukáže, kolik vody je skutečně třeba nalít, a čelním otvorem ji zase pohodlně vylijete ven. A aby vám tyč mopu nepadala všemi směry, když ji zrovna nepotřebujete, stačí ji přicvaknout k rukojeti a můžete se věnovat jiné činnosti.

A nejen proto se Easy Wring & Clean TURBO stal VOLBOU SPOTŘEBITELŮ 2017.

Uklízejte pohodově i vy!

bydlinekZapojte se do soutěže o tři TOP mopy letošního roku a zapomeňte na staré způsoby vytírání podlah
Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. Odpověď naleznete v hlavním videu VILEDA Easy Wring & Clean Turbo CZ. Soutěž trvala do 31.10.2017. Výherci: Jana Pospíchalová, Marcela Kovalová, Aneta Malíková

02.10.2017 | redakce Bydlení.cz
  • Vileda

    Vileda je přední značkou potřeb pro domácnost a na trhu je již více než 30 let. V letech 2014 - 2017 získala značka Vileda prestižní ocenění Superbrands jako výraz uznání za kvalitní služby a vynikající obchodní výsledky, což dokazuje zejména spokojenost zákazníků s jejími výrobky šetřící čas a námahu při úklidu. Výrobky Vileda jsou oblíbené a známé právě svou kvalitou, dlouhou životnost a neustálými inovacemi pro pohodlnější, efektivnější a ekologičtější úklid. Nyní můžete zakoupit více než 150 výrobků, a to takřka na celém světe.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444