Soutěž o vysoce kvalitní přikrývku San Family s možností praní až na 95 °C

JMP Studio zdravého spaní je předním, ryze českým výrobcem matrací již 25 let. Všechny matrace jsou vyráběny jen z vysoce kvalitních a prověřených materiálů. Díky tomu nabízejí příjemný a pohodlný spánek a také mají dlouhou životnost. Matrace můžete vyzkoušet v prodejnách v Praze 4, Praze 5, Brně a ve Valašském Meziříčí.

Ve Studiích JMP si můžete vybrat také postel nebo kompletní ložnici, vše české výroby. Oblíbené jsou postele jak z masivu, tak i z lamina v mnoha barevných odstínech. Vyberete si zde třeba postel s úložným prostorem, postel s vyšší lehací plochou nebo postel pro dítě.

Ke zdravému spaní patří i doplňky. Správně zvolený polštář nebo přikrývka přispějí k dobrému spánku každý den.Přikrývka San Family má jemnou povrchovou tkaninu ze 100% bavlny. Náplň obsahuje značková čtyřdutinková tvarovaná vlákna, která jsou odolná vůči mikroorganismům. Přikrývka je středně hřejivá a při kontaktu s pokožkou vzniká příjemný pocitový efekt. Přikrývka San Family má střední hřejivost a je vhodná pro celoroční používání, pro dospělé, děti i alergiky. 

bydlinekVyhrajte přikrývku San Family
Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. Odpověď najdete na www.loznice.cz. Soutěž trvá do 3. 3. 2020.
Výherce: Eva Dobrovolná

06.02.2020 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • Výrobce Stylového nábytku ASTO

    Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

  • PETROŠ INTERIÉR

    Navrhujeme dekorace interiérů, bytů, hotelů a restaurací po celé ČR. Montáže a aranžování dekorací, záclony, garnýže, rolety, potahové látky, žaluzie. Šijeme na zakázku. Provádíme velkoobchod a maloobchod garnýží a záclon.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444