Soutěž o vánoční osvětlení

Vkusně osvětlená část domu vytvoří tu pravou vánoční atmosféru. S odborníkem na slavnostní osvětlení - společností DECOLED s.r.o. - jsme připravili soutěž o světelné krápníky, které rozzáří vaši zahradu nebo třeba vchod do domu.

Světelné krápníky z řady vánočního osvětlení EASY FIX decentně osvětlí rodinný dům, pergolu nebo balkon. Světelná dekorace o rozměrech 3 x 0,5 metrů září 114 teple bílými LED diodami. Jestliže potřebujete osvětlit velký prostor, díky speciálním konektorům EASY FIX ji lze navzájem propojovat. Jedinečný tvar LED diod zaručuje dokonalý lom světla a jeho rozptyl. 

Osvětlení splňuje bezpečnostní normu IP67, a tak jej můžete ponechat venku po celý rok. Parádu tak udělá nejen během Vánoc, ale i při jiných příležitostech, například narozeninových oslavách nebo zahradní party.

Kvalitní zpracování a použité materiály zaručují velmi dlouhou životnost výrobku. 

bydlinekVyhrajte osvětlení EASY FIX od společnosti DECOLED s.r.o.
Zkuste štěstí v soutěži! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete na konci článku, a mít štěstí při losování. Nápověda se nachází na webové stránce https://www.decoled.cz/. Soutěž trvala do 15.12.2020. Výherci: Petr Forman, Jana Mikisková

30.11.2020 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444