Soutěž o stylový reproduktor

Přenosný reproduktor SRS-XB22 od Sony s funkcí EXTRA BASS™ a technologií BLUETOOTH® je přesně to, co hledáte. Užijte si neuvěřitelný výkon ve velikosti, která se vejde do jakéhokoliv pokoje.

Stylový reproduktor SRS-XB22 je dokonalým doplňkem, ať ho umístíte kamkoliv. Čistý zvuk a neuvěřitelné basy, to je to, proč se stane nezbytností každé domácnosti. Se stupněm krytí IP67 se nemusíte bát vody ani prachu, takže ani pár kapek v koupelně vaši oblíbenou hudbu nezastaví. Navíc je k dostání v nepřeberném množství barevných variant; od klasické černé přes modrou až po luxusní červenou. Každému můžete darovat praktický dárek v jeho nejoblíbenější barvě, nebo si udělejte radost prostě vy sami.

Více naleznete na http://www.sony.cz. 

bydlinekVyhrajte reproduktor od SONY
Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. Nápovědu naleznete na adrese: http://www.sony.cz. Soutěž trvala do 12.2.2020. Výherce: Michala Králíková

13.01.2020 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444