Soutěž o sestavu moderního hliníkového nábytku

Hliníkový zahradní nábytek je odpovědí na nejmodernější trendy vybavení pro dům a zahradu. Nejenže má perfektní design a neotřelý vzhled, potěší také snadnou, bezproblémovou údržbou. U sestavy Angela/Bella potom oceníte výborný poměr ceny a užitné hodnoty.

Pro hliníkový nábytek se rozhodujeme především pro jeho pevnost, odolnost a nenáročnou údržbu. Hliníkový nábytek nepodléhá korozi a díky nízké váze se dá snadno přemisťovat. Pokud byste rádi letošní prázdniny prolenošili v novém křesle, soutěžte o sestavu zahradního nábytku od společnosti Mountfield.

Stůl ANGELA je díky hliníkové konstrukci dostatečně pevný a dílensky dobře provedený. Efektní deska z černě zabarveného bezpečnostního skla o síle 5 mm je odolná vůči poškrábání. Stůl bez problémů odolává také vodě a slunečnímu záření, je stálobarevný a velice snadno se udržuje.

Rozměry stolu (d., š., v.): 160 x 90 x 74,5 cm

Pohodlná křesla BELLA s pevnou hliníkovou konstrukcí a s výpletem z umělé tkaniny mají pětistupňový polohovací systém. Svary na hliníkové konstrukci jsou čistě provedeny a šrouby područek jsou dobře přístupné pro případné dotažení. Ergonomické tvarování opěradla umožnuje pohodlný odpočinek. Jeho aretaci při rozložení zajišťují samostatné zarážky na zadní straně nohou. Tkanina křesel má silnou strukturu a je po krajích dvakrát prošitá. 

Rozměry křesla:(d.,š., v.): 67 x 60 x 110 cm


 
 

 

bydlinek Soutěž o zahradní sestavu nábytku
Odpovězte správně na zadanou otázku. Výherce se stane šťastným majitelem sestavy ANGELA/BELLA. Více informací o ní najdete na www.mountfield.cz. Soutěž trvá do 8. srpna 2016.

Soutěž byla ukončena. Výherce: Martin Schiller

07.07.2016 | redakce Bydlení.cz

BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444