Soutěž o plašič škůdců Deramax®

Obáváte se, že váš dům nebo chatu navštíví nezvaný host v podobě hlodavce? Plašič škůdců Deramax® zajistí, že se vašemu obydlí myši, krysy, potkani, kuny a další škůdci obloukem vyhnou. Zkuste štěstí v soutěži a pokud vás vylosujeme, získáte Deramax® profi s napájecím adaptérem.

Ekologické a bezpečné řešení

Plašič škůdců Deramax® je elektronické zařízení, které vytváří ultrazvukový signál, jehož frekvenci neustále mění, aby si na ni hlodavci nezvykli. Po umístění přístroje do prostoru jsou škůdci trvale obtěžováni signály plašiče a takto chráněným místům se vyhýbají, nebo je opouští.

Provoz plašičů Deramax® je bezpečný, jeho signály jsou pro lidi i běžná domácí a hospodářská zvířata neslyšitelné a neškodné. Přístroje jsou určeny pro provoz i v obytných prostorách, jejich provoz je zcela ekologický, bez využití chemických prostředků a nedochází při něm k úhynu škůdců.

bydlinekVyhrajte ultrazvukový plašič škůdců Deramax® profi + napájecí adaptér
Zkuste štěstí v soutěži! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete na konci článku, a mít štěstí při losování. Nápověda se nachází na webové stránce https://www.hubeni-skudcu.cz/. Soutěž trvala do 27.12.2020.

Výherce: Luboš Vrba

24.11.2020 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.

 • LIFETECH s.r.o.

  LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444