Soutěž o palačinkovou pánev Tefal Unlimited

Dozlatova opečené palačinky bez nutnosti přidaného oleje nebo tuku. Nový nepřilnavý povrch Titanium Anti–Scratch, v porovnání s ostatními nepřilnavými povrchy značky Tefal, je až šestkrát odolnější proti poškrábání* a dno je kompatibilní se všemi varnými deskami. 

O novou palačinkovou pánev si můžete zasoutěžit právě teď.

Vyzkoušejte palačinkovou pánev Tefal Unlimited a usmažte si chutné palačinky

Když pánev dosáhne ideální teploty pro smažení, indikátor Thermo–Signal, známé červené kolečko uprostřed pánve, změní barvu a tvar nového designu zmizí. Tím značí, že pánev dosáhla dokonalé teploty pro smažení. Dno Thermo–Fusion se extrémně rychle ohřívá a tím zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla k perfektnímu smažení. Díky nepřilnavému povrchu je vaření pohodlné a čištění velmi rychlé.

Doporučená cena: 1 179 Kč 

Zkuste štěstí v soutěži. Pokud se na vás štěstí usměje, můžete už brzy překvapit rodinu třeba tímto luxusním palačinkovým dortem.

 

bydlinekVyhrajte palačinkovou pánev značky TEFAL
Tři z vás si palačinky brzy usmaží na nové nepřilnavé pánvi. Stačí odpovědět na níže připojenou otázku a mít štěstí při losování. 

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.homeandcook.cz. Stejně tak zde najdete další spoustu pomocníků do kuchyně, které vám nejenže ulehčí práci, ale také s nimi dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Soutěž trvaĺa do 30. 4. 2021. Výherci: J. Spurná, Anna Kaslová, Petr Vysoký*Interní test opotřebení
31.03.2021 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • KORADO a.s.

    Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444