Soutěž o napařovač od značky Tefal

Snadná péče o oděv doma i na cestách

Ani na cestách nemusíte vypadat jako vágus. S ručním napařovačem Tefal Access Steam Pocket snadno vyžehlíte košili i šaty, které ještě před chvílí ležely zmuchlané ve vašem kufru. Zúčastněte se soutěže.

Už žádné žehlicí prkno

Ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket dokáže poskytnout okamžitou pomoc s pomačkaným oděvem. Díky bleskově rychlému několikasekundovému zahřívacímu času můžete ihned vyjít ze dveří a vypadat báječně. Tento snadno použitelný ruční napařovač přichází s parním výkonem 19 g / min, 1300 W a zvýšenou bezpečností díky stabilní základně a automatickému vypnutí. Tyto vlastností tvoří perfektní každodenní napařovač pro bezpečné použití pro všechny tkaniny.

Napařovač Tefal Access Steam Pocket ulehčuje každodenní péči o oděv, kdekoli se ocitnete. Vylepšené bezpečnostní funkce - jako tlačítko pro výstup páry, autonomní design pro celkovou stabilitu a funkce automatického vypnutí - poskytují perfektní výsledky bezpečně a snadno na jakékoli tkanině. Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9 % zárodků a bakterií.

bydlinekVyhrajte ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket
Zkuste štěstí v soutěži - stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jeden z vás se může těšit na ruční napařovař oděvů od Tefalu.
Nápovědu najdete na webové stránce https://www.tefal.cz/. Soutěž trvala do 15. 11. 2020. Výherce: Markéta Štěpanovská

19.11.2020 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444