Soutěž o kuchyňské doplňky v jarním dekoru

I když únor ještě vládne, všichni se těšíme na jaro. Protože i my se ho nemůžeme dočkat, připravili jsme ve spolupráci s e-shopem MAGNET 3PAGEN soutěž o sadu doplňků do kuchyně v jarním dekoru.

Zkuste štěstí a vyhrajte sadu pečicích forem, snídaňových kalíšků na vajíčka a praktických misek.

Hledáte pěknou dekoraci do interiéru? Potřebujete vybavit domácnost a zahradu? Navštivte e-shop MAGNET 3PAGEN, který již od roku 1967 patří mezi nejvýznamnější zásilkové obchody v České republice s více než 350 tisíci stálých zákazníků. Zboží můžete objednávat na internetové adrese www.magnet-3pagen.cz.

MAGNET 3PAGEN pro čtenáře portálu BYDLENI.CZ vybral 2 sady jarních produktů, které v kuchyni uvítá každý. Zkuste štěstí a vyhrajte set složený z pečicích forem, kalíšků na vajíčka a praktických misek.

Co můžete vyhrát?

Jak přivítat jaro? Zkuste upéct voňavý koláč a pozvat hosty na první venkovní posezení. Vyberte si nejvhodnější tvar ze sady tří pečicích forem ve svěžích jarních barvách. 

Velikonoce nemohou existovat bez vajíček. Až vám koledník přinese výslužku plnou pestrobarevných vajec, připravte snídani v novém servisu. Po vajíčku v tmavě modrém kalíšku s bílými puntíky sáhne každý. 

Na pomazánku, když se chystáte na první jarní piknik, na oběd do práce nebo na běžné uchovávání jídel v lednici... Praktické, uzavíratelné misky oceníte při každé příležitosti. Misky s pevnými víky zachovají čerstvost pokrmu a opět příjemně překvapí jarním designem.

E-shop MAGNET 3PAGEN nabízí širokou škálu dekorativních produktů pro domácnost, zahradu, ale i doplňky do kuchyně, produkty pro zdraví, fitness a pro volnočasové aktivity. Ušetřit můžete v rámci sezónních výběrů, výprodejů nebo slevových akcí.
bydlinek
Soutěž o 2 balíčky produtků v jarním designu
Soutěžte a dva z vás získají balíček složeý ze tří výše zmíněných produktů z e-shopu MAGNET 3PAGEN.
Nápovědu hledejte na webových stránkách: www.magnet-3pagen.cz.

Soutěž trvala do 11. března 2018. Výherci: Lenka Prášková, Petra Urbancová
19.02.2018 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444