Soutěž o elektrické kartáčky na zuby Oral-B

Internetový obchod s kvalitními produkty pro ústní hygienu nazuby.cz věnuje do soutěže oscilační kartáček pro dospělé a pro děti.

Kartáček pro dospělé Oral-B Pro 2 2000 je vybaven senzorem tlaku, který vás upozorní, když na něj příliš tlačíte. Dětský kartáček Oral-B Vitality Kids Pixar šetrně odstraňuje zubní plak a je vhodný pro děti již od 3 let. Pro menší děti můžete zvolit jemnější režim čištění. Děti jistě potěší i možnost polepení rukojeti jednou z přiložených samolepek hrdinů z oblíbených filmů od Pixaru.

Samozřejmostí u elektrických kartáčků je dvouminutový časovač, který ohlídá doporučenou dobu čištění.

Elektrické kartáčky se těší stále větší oblibě, Zvyšují kvalitu čištění, protože udělají několikanásobně více čisticích pohybů, než když si čistíte zuby manuálním kartáčkem. Výsledkem jsou zdravější zuby a dásně. 

bydlinekVyhrajte elektrické kartáčky Oral-B
Dva z vás se mohou těšit na výhru. Stačí odpovědět na níže připojenou otázku a mít štěstí při losování. Správnou odpověď se dozvíte na adrese www.nazuby.cz.

Soutěž trvá do 1.5. 2021.

E-shop nazuby.cz tvoří vlastní magazín. Do kolika kategorií jsou články rozděleny?
*a)
*b)
*c)


  Údaje o soutěžícím
Pro zařazení do slosování na BYDLENÍ.CZ uveďte email, jméno a adresu

*Jméno:
*E-mail:
*Adresa pro zaslání výhry:
Zasílat zprávy o soutěžích
* povinná pole
31.03.2021 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • GEBERIT spol. s r.o.

  Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

 • LIFETECH s.r.o.

  LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.

 • Los Kachlos s.r.o.

  Los Kachlos je od roku 1996 významný český prodejce obkladů a dlažeb a výhradní dodavatel předních španělských i italských výrobců. Ve značkových showroomech v Praze, Brně, Zlíně, Uherském Hradišti a Bratislavě jsou k vidění obklady do koupelny , obklady do kuchyně , dlažby do interiéru i venkovní dlažby v nejrůznějších stylech a formátech a zejména té nejvyšší kvalitě.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444