Soutěž o elegantní přehoz s polštářem

Soutěžte o elegantní přehoz

Soutěžte o elegantní přehoz

Představte si, jaké by to bylo žít na francouzském venkově. Užívat si klidu a pohody v krásném prostředí a domov mít zařízený s typickým francouzským šarmem. Eshop Ma Maison je prodchnut elegantním francouzským stylem. Inspirujte se a zkrášlete si interiér vkusným doplňkem.

Ma Maison věnuje vylosovanému šťastlivci francouzský přehoz s polštářem na jednolůžko. Zkuste štěstí v soutěži.

Umění užívat si života se dá naučit. A ve vkusně zařízeném domově vám to půjde snadněji

Navštivte eshop Ma Maison, který vyrábí masivní nábytek a kuchyně v neokázalém francouzském stylu. Inspirujte se povedenými realizacemi nebo si rovnou vyberte z bohaté nabídky krásných přehozů, polštářků, dek, ubrusů, prostírání a dalšího francouzského textilu.

bydlinekSoutěž o přehoz s polštářem z eshopu Ma Maison
Jak snadno domů dostat kousek Francie? Vyhrajte v soutěži elegantní přehoz s polštářem v šedobílém provedení. Soutěž trvala do 24.9.2017. Výherce: Kristýna Kudrnová

04.09.2017 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

    Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444