Soutěž o držák na monitor

Přemýšlíte, kde si vytvoříte vlastní pracovní koutek? Jak ho vybavíte a přizpůsobíte prostoru? Zúčastněte se soutěže o držák na monitor, který v době, kdy většina z nás pracuje z domova, oceníte o něco více.

Držák na monitor od značky Stell nadchne všechny náročnější uživatele, kteří k práci využívají dva monitory. Můžete mít monitor stolního počítače permanentně umístěný na jednom rameni držáku a na druhé rameno umístíte například váš notebook.  Díky držáku snadno vytvoříte mnohem efektivnější prostředí z pohledu ergonomie.
 
Držák na monitor Stell SOS 2020 zaujme jednoduchým elegantním vzhledem, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. Je sestaven z těch nejlepších materiálů a díky značkovému plynovému pístu vydrží navěky.

Instalace držáku probíhá pouhým uchycením na hranu stolu nebo do otvoru pracovní desky. Držák umožňuje náklon i otočení v rozmezí +90° až -90° v několika kloubech. Navíc tento model disponuje porty USB 3.0, audio a mikrofon, které jsou umístěny na základně. Držák tedy podporuje jak přenos dat, tak přes něj můžete nabíjet mobilní telefon, připojit k němu sluchátka nebo mikrofon, a to vše v pohodlném dosahu.

bydlinekVyhrajte držák na monitor Stell SOS 2020 
Zkuste štěstí v soutěži - stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete na konci článku. Nápovědu najdete na webové stránce https://www.stell.cz/. Soutěž trvala do 22. 11. 2020. Výherce: Pavla Moučková

01.11.2020 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • Výrobce Stylového nábytku ASTO

  Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444