Soutěž o balíčky produktů Rex

Většina z nás touží vytáhnout z pračky čisté a voňavé prádlo, ale ne všem se to bohužel daří. V čem může být problém? Záleží na více faktorech, a proto vám přinášíme tipy, jak mít prádlo nejen beze skvrn, ale i zahalené do krásné svěží vůně.

Svěží a čisté prádlo s produkty značky Rex

Pračka je domácí spotřebič, který automaticky kupujeme při zařizování domácnosti, protože nám výrazně usnadňuje domácí práce. Nicméně, aby odváděla svou práci na jedničku a abyste předešli nepříjemnému zápachu či dokonce vzniku plísní z vlhkosti, je třeba jí věnovat určitou pozornost. Nebojte, není to nic těžkého, posuďte sami. Pravidelně čistěte zásobník, do kterého dáváte aviváž a prací prostředek. Pračku po praní nechte otevřenou a nechte vyvětrat, otřete mokré části, abyste předešli vzniku plísní a zápachů. Do sucha vytřete těsnící gumu, v níž se zdržuje přebytečná voda a usazeniny. Nezapomeňte také na pravidelnou údržbu filtru.
 

Jak zatočit s nežádoucími skvrnami

V první řadě v boji se skvrnami rozhodně hraje čas. Jakmile tedy zjistíte, že je vaše prádlo znečištěno, co nejrychleji ho namočte do studené vody. Teplá voda by totiž jen podpořila usazování pigmentů do látky a ztížila by její odstraňování. Oblečení nedrhněte a skvrnu rozhodně nerozmazávejte ubrouskem. Pokud nemáte možnost oblečení namočit do studené vody, místo znečištění pořádně vysušte. Takto „ošetřené“ znečištěné prádlo následně vložte do pračky, nastavte doporučenou teplou vody a prací režim. A nezapomeňte zvolit vhodný prací prostředek.

Co se týče dávkování pracího prostředku a aviváže, rozhodně tento krok nenechávejte náhodě a měření "od oka". Pokud dáte pracího prostředku příliš v domnění, abyste svému prádlu dopřáli, naopak pracímu procesu uškodíte. V pračce se vytvoří příliš mnoho pěny a praní se stává neefektivní.

Skvělé řešení nabízejí prací prostředky značky Rex, které vedle zářivé čistoty přinášejí díky vylepšené technologii parfémů příjemnou a uklidňující vůni, která vydrží týdny. V nabídce produktů naleznete nejen klasický prášek na praní a gely, ale nově i kapsle Rex 3+1 Power Caps.


Jedná se o jedinečné preddávkované kapsle určené k praní i obtížně odstranitelných skvrn, jakými jsou tráva, červené víno, krev, bláto či mastnota, a to i během praní i při nízkých teplotách od 20 ° C. Nové Rex 3 +1 Power Caps jsou k dispozici ve variantě pro bílé i barevné prádlo a kombinují v sobě sílu třech benefitů – zaručují prvotřídní čistotu a odstranění nečistot, svěžest a zářivé barvy vašeho oblečení.

Navíc díky Aromatherapy provedení vaše oblečení provoní smyslnou vůní v kombinaci s esenciálními oleji, ať už je to smyslná orchidej s makadamovým olejem nebo elegantní lotus s mandlovým olejem. 

bydlinekZapojte se do soutěže a 5 z vás může vyhrát balíček pracích prostředků Rex
Stačí odpovědět na níže připojenou otázku a mít štěstí při losování. Soutěž trvala do 15.9.2021.
Výherci: Nikola Lieblová, Stanislava Krátká, P. Prosecká, Jiřina Šilhavá, Veronika Holánková

16.08.2021 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • KORADO a.s.

  Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.

 • Los Kachlos s.r.o.

  Los Kachlos je od roku 1996 významný český prodejce obkladů a dlažeb a výhradní dodavatel předních španělských i italských výrobců. Ve značkových showroomech v Praze, Brně, Zlíně, Uherském Hradišti a Bratislavě jsou k vidění obklady do koupelny , obklady do kuchyně , dlažby do interiéru i venkovní dlažby v nejrůznějších stylech a formátech a zejména té nejvyšší kvalitě.

 • STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o.

  Už více než 10 let provádíme profesionální stěhování bytů a rodinných domů, firem i státních institucí po celé České republice. Díky kvalitě a komplexnosti našich stěhovacích služeb patříme v ČR k předním hráčům v oboru. V roce 2008 jsme získali prestižní certifikát kvality ISO.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • LIFETECH s.r.o.

  LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444