Soutěž: Moje nejmilejší hračka

Vzpomenete si, jakou hračku jste nedali z ruky? Máte ji schovanou? S jakou hračkou jste si dokázali vyhrát hodiny, s jakou jste usínali každou noc? A jaké hračky mají rády vaše děti? U příležitosti Mezinárodního dne dětí vyhlašujeme novou soutěž Moje nejmilejší hračka. Pošlete nám fotografii vaší nejmilejší hračky, hlasujte a vyhrajte.

bydlinekFotografie si můžete prohlédnout na samostatné stránce Moje nejmilejší hračka, kde je možné pro fotky hlasovat.

Soutěž trvala od 17. května 2017 do 12. června 2017 do 12:00. Výsledky najdete ZDE.

Princip vyhlášení vítězů: Do finále postupuje 15 fotografií s nejvíce hlasy, z nichž redakce vybere jednoho vítěze, který obdrží hlavní cenu. Dále, bez ohledu na počet získaných hlasů, redakce odmění další dva soutěžící redakčními cenami.

Hlavní cena: Poukaz  v hodnotě 3 000 Kč na zboží podle vlastního výběru v e-shopu www.hezkydetskynabytek.cz

E-shop s dětským a studentským nábytkem pro věkovou skupinu 0 – 25 let provozuje značka Čilek. Nábytek je navrhován s maximálním důrazem na kvalitu, bezpečnost, ergonomii a nadčasovost. Na nábytek je poskytována záruka 5 let, každý produkt je držitelem certifikátu kvality GS.

Firma KAF s.r.o. je od roku 2008 výhradním dodavatelem nábytku Čilek pro Českou republiku a současně nabízí poradenství při zařizování dětských pokojů, dopravu i montáž nábytku. Prodejny najdete v Brně a Praze.
 

Redakční cena: Dětský sedací vak od společnosti JABBA Design 

JABBA Design je dlouholetým výrobcem sedacích vaků, který své originální nápady promítá do moderního a pohodlného interiérového vybavení. V kolekcích najdete sedací pytle v líbivých vzorech, barvách a kvalitních tkaninách. JABBA vyšla vstříc svým klientům a vytvořila kolekce šité takřka na míru.

Společnost si zakládá na kvalitě materiálů a na provedení výrobků. Na vzhledu sedacích pytlů spolupracuje s designéry nebo přímo s klientem. V nabídce JABBA Design najdete i krásné drátěné lampy a další bytové doplňky. JABBA prostě tvoří nábytek, který si zamilujete.

Redakční cena: Mluvící panenka Daniela Llorona

Další výherce získá mluvící panenku s příjemně měkkým látkovým tělem. Panenka začne říkat „mama" a „papa" a plakat jako opravdové miminko, jakmile vytáhnete dudlík z jejích úst. 

Cenu do soutěže vložila společnost Pygmalino®, která již 15 let zásobuje český trh kvalitními hračkami evropského původu. Tyto výrobky získávají každoročně řadu ocenění „Správná hračka“ nebo „Hračka roku“ a přinášejí radost dětem od nejmladšího věku.

Italské stavebnice QUERCETTI® svým designem a kvalitou provedení zaujmou nejen děti, ale i jejich rodiče. Hitem minulých Vánoc byl unikátní systém výroby portrétů pomocí kolíčků Pixel Art. Hrám GRANNA® naopak fandí čeští kliničtí logopedi, kterým pomáhají v práci s malými dětmi. Ručně vyráběné španělské panenky LLORENS® potěší každou holčičku.

Širokou nabídku hraček naleznete na www.pygmalino.cz

bydlinekFotografie si můžete prohlédnout na samostatné stránce Moje nejmilejší hračka, kde je možné pro fotky hlasovat.

Soutěž trvala od 17. května 2017 do 12. června 2017 do 12:00. Výsledky najdete ZDE.

Princip vyhlášení vítězů: Do finále postupuje 15 fotografií s nejvíce hlasy, z nichž redakce vybere jednoho vítěze, který obdrží hlavní cenu. Dále, bez ohledu na počet získaných hlasů, redakce odmění další dva soutěžící redakčními cenami.Partneři soutěže:

17.05.2017 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444