Pečujte o zdraví svých domácích mazlíčků

Soutěžte a vyhrajte přípravky z řady Aktivní zvíře

Domácí zvířata (hlavně psi a kočky), která s námi žijí ve stejném prostoru, jsou právoplatnými členy domácnosti. Většina lidí se o ně stará jako o děti a poskytuje jim tu nejlepší péči – kvalitní stravu, pohyb venku, hračky apod. A v případě úrazu či nemoci se snaží o zvířecího kamaráda co nejlépe postarat. Hlavně psi mají podobné zdravotní problémy jako lidi – úrazy, nemoci, opotřebení stářím. Díky veterinárním přípravkům se dá některým komplikacím spojeným s věkem předcházet nebo je zmírňovat. Pomáhají také s hojením ran.

Veterinární produkty podporující zdraví domácích zvířat

Řadu veterinárních produktů Aktivní zvíře vyvíjí výzkumná a výrobní firma Contipro. Společnost se na světové úrovni také zabývá využitím kyseliny hyaluronové, která má spoustu zajímavých vlastností. Mimo jiné podporuje a urychluje přirozené procesy hojení. Hlavními produkty řady Aktivní zvíře jsou gel Dentaren na podporu hojení dásní a drobných poranění v ústní dutině a kloubní výživa Geloren dog, které můžete díky naší soutěži vyzkoušet.
 

Zdravé klouby s Gelorenem 

Psi a kočky mívají potíže s klouby z různých příčin. U mladých psů bývá důvodem nadměrné zatěžování při sportu, u starých zvířat opotřebením věkem a s tím spojená onemocnění, jako je artróza. Také může dojít k poranění kloubů a šlach. Geloren pomáhá všechny tyto zdravotní komplikace řešit. Může se podávat i preventivně, hlavně u plemen s predispozicí ke kloubním problémům či starším a obézním psům. Geloren obsahuje vysokou koncentraci aktivních látek, především kyselinu hyaluronovou. Podává se ve formě ochucených želatinových tablet, díky nimž se dobře dávkuje. 
 

Zdravé dásně díky Dentarenu 

Psi a kočky mívají také v ústní dutině podobné problémy jako jejich páníčci. Protože si psi zuby nečistí jako my, usazuje se jim na nich zubní kámen. Pokud se neřeší, může se rozvinout v zánět dásní a postupně může dojít až k parodontóze. Při hrách a okusování předmětů se zvířata mohou poranit na dásních. Úlevu od bolesti a pomoc při hojení přináší přípravek Dentaren s aktivními látkami. Dobře se nanáší a ulpívá i na vlhkých sliznicích, má antimikrobiální účinky.

bydlinek Soutěž o Geloren dog a Dentaren
Chcete, aby váš domácí mazlíček běhal a skákal s radostí a bez bolesti? Na stránkách www.aktivnizvire.cz najdete řadu potravinových doplňků s kyselinou hyaluronovou a dalšími aktivními látkami podporujícími zdraví domácích zvířat. Zkuste štěstí v soutěži o přípravky Geloren dog pro zdravé klouby vašeho psího miláčka a Dentaren pro péči o ústní dutinu. Stačí odpovědět na otázku.

Soutěžit můžete do 8. února 2017. Odpověď najdete na stránkách Aktivní zvíře.

Výhry
1. místo: Geloren dog
2. místo: Dentaren
3. místo: Dentaren  

Soutěž byla ukončena. Výhercům gratulujeme:  Hana Vejtasová, Marek Dostál, Ivana Křížovská

09.01.2017 | redakce Bydlení.cz
  • Aktivní zvíře

    Veterinární přípravky Aktivní zvíře vyvíjí a dodává na trh česká výzkumná a výrobní firma Contipro. Jejich unikátní složení zajistí maximální péči o zdraví vašich domácích mazlíčků i užitkových zvířat. Společnost se na světové úrovni zabývá využitím kyseliny hyaluronové.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444