Oslavte s námi Dormeo den spánku

Zdraví se koupit bohužel nedá, ale vždy bylo, je a bude jeden z těch nejcennějších darů, který člověk v životě má. Měli bychom si jej vážit obzvláště v dnešní uspěchané době, která si kvůli špatným návykům moderního života vybírá svou daň. Zdraví si bohužel nikdo z nás koupit nemůže, ale je možné změnou životního stylu alespoň zčásti předejít některým zdravotním komplikacím.

Základním pilířem pro zdraví je kvalitní spánek a na jeho důležitost by se nemělo zapomínat. Dormeo coby odborník přes spánek se snaží prostřednictvím různých aktivit na tento fakt upozornit. Jednou z nich je např. Dormeo den spánku, který se tento rok slaví od 11. do 17. března. Pokud se budete chtít přidat k oslavám, navštivte např. www.dormeo.cz nebo naše prodejny. Můžete se také zapojit do projektu PRÁCE SNŮ a získat za 8 hodin spánku na veřejnosti odměnu 3 000 Kč, matraci a další produkty Dormeo! Stačí se přihlásit na www.spaci.cz a vyplnit formulář. V pondělí 11. 3. vyhlašujeme 3 štastlivce.

bydlinek
Soutěž s DORMEO
Zúčastněte se soutěže s DORMEO. Stačí správně zodpovědět otázku a mít štěstí při losování.
Výhry:
1. cena Sada dvou anatomických polštářů Siena v hodnotě 1290 Kč
2. cena Warm Hug 130x190 v hodnotě 1 380 Kč
3. cena Warm Hug 130x190 v hodnotě 1 380 Kč

Soutěž trvala do 18.3.2019. Výherci: Petra Mikulčíková, Jana Sklenářová, E. Bartecká

05.03.2019 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

  • Výrobce Stylového nábytku ASTO

    Nabízí přes 150 druhů solitérů z masivu buku. Nábytek je vhodný pro vstupní haly, kanceláře, pracovny, jídelny, obývací pokoje, ložnice a další místnosti.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444