Mějte svou váhu pod kontrolou

Soutěž o váhu na měření tělesného tuku Tefal Body Signal

Blíží se zima a s ní i čas obávaného přejídání a neustálého mlsání. Pokud vám záleží na postavě, zdraví a celkové kondici, začněte sledovat vývoj vaší tělesné hmotnosti. Vaším každodenním spojencem na cestě za lepším tělem se stane váha na měření tělesného tuku Body Signal.

S Tefal Body Signal budete mít přehled o svém těle

Sledujte složení svého těla a množství tělesného tuku s ohledem na váš věk, pohlaví a výšku. Vývoj tělesné hmotnosti můžete sledovat díky technologii Concept Visio Control. Světelné indikátory vám okamžitě sdělí, jak si vedete:

 • Zelená kontrolka signalizuje úbytek tuku či získání svalové hmoty,
 • oranžová stabilní váhu a 
 • červená kontrolka znamená nárůst tuku či úbytek svalové hmoty.

Váhu Tefal Body Signal může používat celá rodina, protože paměť váhy na naměřené hodnoty tělesného tuku dokáže rozeznat více členů.

bydlinekVyhrajte váhu Tefal Body Signal
Zkuste štěstí v soutěži - stačí odpovědět na jednoduchou otázku.
Nápovědu najdete na adrese https://www.tefal.cz/. Soutěž trvala do 25.10.2020. Gratulujeme výherci: Jitka Kabátková

02.10.2020 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.

 • LIFETECH s.r.o.

  LIFETECH dodává pro bazény od cca 10 m 3 do cca 120 m 3 vlastní ozonizační komplety, pro větší a veřejné bazény ozonovou technologii a technologii ozon/UV. Navrhuje a vyrábí také ozonizační zařízení pro úpravny pitných a minerálních vod, pro čističky odpadních vod, pro dezinfekci, čištění a dezodorizaci vzduchu a dezinfekci povrchů. K výrobkům firmy se řadí i kosmetika - vysoce ozonizovaný olivový olej Lifex. Produkce firmy je orientována na privátní uživatele, veřejný sektor i průmysl. LIFETECH je výhradním distributorem multifunkčních van neoQi pro ČR a SR.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444