Soutěž o řadu hrnců WMF Fusiontec Compact

Hrnce WMF Fusiontec Compact do vaší kuchyně vnesou pořádek a systém. Tato řada svým praktickým stohovatelným designem šetří cenné úložné místo, kterého v kuchyňské lince není nikdy nazbyt. Zkuste štěstí a zapojte se do soutěže o sadu 3 hrnců WMF Fusiontec Compact.

Jedinečný materiál hrnců WMF Fusiontec dělá z vaření nevšední zážitek. Keramické vrstvy, ze kterých jsou hrnce WMF Fusiontec složeny, prošly během výroby procesem pálení a tvrzení, vytvořil se tak téměř nezničitelný materiál, který významně prodlužuje životnost produktů. Tento supermateriál disponuje nespočtem prvotřídních vlastností od hladkého povrchu odolného proti poškrábání přes možnost vaření s nízkým obsahem tuku až po snadné čištění.

Hrnce jsou perfektním vodičem tepla, zajistí, aby vaše pokrmy byly rovnoměrně propečené a svou schopností tepelné akumulace je dlouho udrží připravené k servírování.

Řadu hrnců Fusiontec Compact doplňují praktické poklice, které stejně jako hrnce zajišťují díky svému ergonomickému designu i maximální pohodlí při používání.

Hrnce WMF Fusiontec Compact jsou vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních, a zároveň jsou vhodné pro umývání v myčce.bydlinekZapojte se do soutěže o sadu 3 hrnců WMF Fusiontec
Stačí odpovědět na níže přiloženou otázku a mít štěstí při losování. Správnou odpověď můžete vyhledat na adrese https://www.wmf.cz/.

Soutěž trvala do 4.3.2022. Výherce: Lenka Plánková

09.02.2022 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

  • KORADO a.s.

    Jsme dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444