Ideální linie - Ideal Standard

Společnost Ideal Standard nabízí široký výběr v programu sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských armatur, akrylových van různých typů a velikostí, včetně vířivých masážních systémů a sprchových vaniček.

Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Firma bere design jako stejně důležitou vlastnost, jako je kvalita. Proto každým rokem oslovuje přední světové designery, aby vytvořili ojedinělé koupelnové variace. Ideal Plus je název nového povrchu používaného u sanitární keramiky firmy Ideal Standard. Stejně jako rosa nebo déšť na čerstvém listu se sbíhá voda na povrchu sanitární keramiky v pramínky, které se nezdržují v nejbližším spoji, ale spolehlivě samy odtékají. Povrch lze také velmi dobře čistit a neusazují se na něm zbytky nečistot a vápníku.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Vybrat si nejpěknější variantu umyvadla a vybavení je díky široké nabídce celkem obtížné. Pro snadnou koordinaci s různými doplňky pro vybavení koupelny, navrhl sanitární výrobky Antonio Bullo. Tvary a linie sanitární techniky díky tomu harmonicky splývají s koupelnovým nábytkem. Elegance tvarů, zachování proporcí a péče, věnovaná všem detailům, zároveň dokonalá funkčnost a inteligentní rozvržení prostoru, to vše umožňuje volnost pohybu a podporuje hygienu a čistotu.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Renzo Piano, známí světový designer a projektant městkých budov a částí, nyní vytvořil exkluzivní koupelnovou kolekci sanitární keramiky a armatur pro společnost Ideal Standard. Neobvyklí tvar kolekce sanitární keramiky je zvýrazněn přísně geometrickým až avantgardním tvarem koupelnových armatur série Piano.
29.04.2003 | Martin Vápeník

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • PETROŠ INTERIÉR

  Navrhujeme dekorace interiérů, bytů, hotelů a restaurací po celé ČR. Montáže a aranžování dekorací, záclony, garnýže, rolety, potahové látky, žaluzie. Šijeme na zakázku. Provádíme velkoobchod a maloobchod garnýží a záclon.

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444