Kancelář - nezbytná součást našeho života

Co přinesl Pragooffice 2007

Sled jarních výstav zaměřených na bydlení, nábytek a související oblasti doplnil o minulém víkendu 2. mezinárodní veletrh PRAGOOFFICE 2007, který se konal na Výstavišti v Praze - Holešovicích. Tato akce je příspěvkem k problematice, která dnes nabývá na stále větším významu - kvalita a funkčnost vybavení kanceláří sehrává důležitou roli v efektivitě práce a výrazně ovlivňuje zdraví uživatelů.

Druhý ročník výstavy kancelářského nábytku a vybavení PRAGOOFFICE připravil hlavní organizátor a zakladatel této nové tradice Incheba Praha. Tak jako v loňském roce i letos se program veletrhu zaměřil především na kancelářský nábytek, posílena ale byla nomenklatura kancelářské a výpočetní techniky a v samostatné sekci se představili výrobci a dodavatelé kancelářských potřeb. 


V kancelářích, ať už v administrativních budovách nebo ve stále narůstajícím počtu těch domácích, tráví většina z nás významnou část dne, z toho podstatný díl sezením. Naši celkovou kondici však neovlivňuje jen vhodně zvolená a kvalitní židle, ale i další nezbytný nábytek, celkový vzhled interiéru a funkčnost uspořádání celého prostoru. 


Tohoto sílícího trendu jsou si pořadatelé veletrhu PRAGOOFFICE dobře vědomi. Vystavovatelé ve svých expozicích představili svět kanceláří jako svět moderního životního a pracovního stylu, kde se setkává maximální funkčnost s vysokými požadavky na estetický dojem. K veletrhu se vracíme v malé fotogalerii:

  

 


      

13.02.2007 | redakce Bydlení.cz
  • INCHEBA PRAHA spol. s r.o.

    Incheba Praha pořádá výstavy a veletrhy od roku 1992. Veletržní činnost mateřské společnosti Incheba na území České a Slovenské republiky se však datuje již od 60. let.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444