Chcete vymalovat? Nedělejte kompromisy. Špičková kvalita, to jsou Barvy DULUX

Soutěž o 3 ks 10l barvy DULUX VINYL MATT PBW

Chcete vymalovat doma, ve firmě, nebo kdekoliv jinde kvalitní barvou, ale nechcete za ni zaplatit ani korunu? Zkuste štěstí a vyhrajte celkem 30 litrů vynikající bílé matné barvy se skvělou kryvostí a vymalujte s ní až 540 m2 zdí. Barva DULUX VINYL MATT PBW je opravdový bestseller mezi barvami nejvyšší kvality.

Proč se vyplatí na malování použít barvu vysoké kvality?

Každý kvalitní řemeslník i kutil dnes už dobře ví, že na kvalitě barvy se nevyplatí šetřit, protože barvy nejenom zkrášlují, ale také chrání náš majetek. Pokud nechci malovat ve více častějších intervalech a přeji si, aby barva vydržela dlouhou dobu, platí toto pravidlo dvojnásob.
 

Proč Nejlevnější-Barvy-Laky.cz doporučují na zeď zvážit použití barvy DULUX VINYL MATT?

Dulux je výrobce barev nejvyšší kvality. Interiérová barva Dulux Vinyl Matt je bílá, vodou ředitelná vinylová barva, s vysokou bělostí a stálobarevností. Barva je otěruvzdorná a omyvatelná, vhodná nejenom na zeď a má neuvěřitelnou výdatnost - až 18 m2 z jednoho litru. To znamená, že z 10l balení natřete až 180 m2 stěn.
 

Co ještě naleznete na www.Nejlevnejsi-Barvy-Laky.cz?

V e-shopu i prodejnách Nejlevnější-Barvy-Laky.cz můžete vybírat z téměř 12 000 produktů. Z toho cca 6 000 produktů v různém množství si můžete ihned odnést. Na webu je pro vaše pohodlí a orientaci vždy zobrazené aktuální množství skladem nejenom pro jednotlivé pobočky, ale i ostatní způsoby doručení. V případě, že potřebujete větší množství jednotlivých produktů, využijte množstevní slevy.


bydlinek
Soutěž o 3 balení barvy Dulux Vinyl Mat PBW 10l
Odpovězte na soutěžní otázku, kterou naleznete v níže přiloženém formuláři, a pokud budete mít štěstí při losování, barva je vaše. Správnou odpověď naleznete na adrese www.Nejlevnejsi-Barvy-Laky.cz.
Soutěž trvala do 19. srpna 2018. Výherce: Daniela Kubejová
23.07.2018 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444