Celoskleněné dělící stěny a dveře - nová inspirace

Kompletní služby při dokončování bytového interiéru nabízí klientům firma ABH Design, která společně s dodávkou a položením podlah dodává a instaluje interiérové dveře a schodiště podle výběru zákazníka.


Tato firma nabízí i celoskleněné mobilní panely, dělící stěny a posuvné a otočné dveře, které se do našich interiérů stále více prosazují. Nejsou dnes již zdaleka pouze doménou hotelů, luxusních správních budov nebo bank.
Velký podíl na globálním prosazování těchto zajímavých stavebních prvků mají přední výrobci kování, kteří uceleným sortimentem závěsů, zavíračů, madel a ostatních komponentů pro instalaci skleněných dveří a stěn otevřeli tomuto interiérovému členění cestu do našich domovů.
Firma ABH Design klade důraz na vysokou funkčnost, estetičnost a design ale i na bezpečnost. Dnes již dávno neplatí, že pokud sklo rozbijete, můžete se pořezat. O bezpečnostně upravené celoskleněné dveře se prostě nepořežete.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Systémy s posuvnými, celoskleněnými panely nebo posuvnými a otočnými dveřmi slouží především ke spojování ale i rozdělování místností. Umožní rozvržení i prosvětlení prostoru podle chuti, potřeby a nálady uživatele.

V nabídce firmy ABH Design samozřejmě nechybí ani dveře přizpůsobené tradičním obložkovým zárubním se stejnými technickými parametry a vlastnostmi.
27.08.2003 | Natálie Presová

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Optimi, spol. s r.o.

  Firma Optimi spolupracuje s celou řadou řemeslníků a montážních firem. Každý projde školením, aby věděl, jak se systémem správně nakládat, jak ho namontovat a udržovat. Počátky uvedení systému OPTIMI - zasklení lodžií na náš trh se datují od roku 1994, kdy byla práva na výrobu, obchodování, montáž a prodej zakoupena u finské firmy Lemminkainen, která systém na zasklení lodžie vyvinula a je vlastníkem světového patentu pro zasklení balkonů a lodžií.

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.

 • HON - okna, dveře

  Eurookna a vchodové dveře děláme už více než 93 let. S našimi okny budete přírodě nablízku.

 • HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

  Společnost HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s. patří mezi tři největší výrobce zdících systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Vyrábí kompletní stavební systém zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelněizolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy anebo nepálených cihel HELUZ NATURE Energy pro zdravější mikroklima.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444