Celoskleněné dělící stěny a dveře - nová inspirace

Kompletní služby při dokončování bytového interiéru nabízí klientům firma ABH Design, která společně s dodávkou a položením podlah dodává a instaluje interiérové dveře a schodiště podle výběru zákazníka.


Tato firma nabízí i celoskleněné mobilní panely, dělící stěny a posuvné a otočné dveře, které se do našich interiérů stále více prosazují. Nejsou dnes již zdaleka pouze doménou hotelů, luxusních správních budov nebo bank.
Velký podíl na globálním prosazování těchto zajímavých stavebních prvků mají přední výrobci kování, kteří uceleným sortimentem závěsů, zavíračů, madel a ostatních komponentů pro instalaci skleněných dveří a stěn otevřeli tomuto interiérovému členění cestu do našich domovů.
Firma ABH Design klade důraz na vysokou funkčnost, estetičnost a design ale i na bezpečnost. Dnes již dávno neplatí, že pokud sklo rozbijete, můžete se pořezat. O bezpečnostně upravené celoskleněné dveře se prostě nepořežete.
Kliknutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Systémy s posuvnými, celoskleněnými panely nebo posuvnými a otočnými dveřmi slouží především ke spojování ale i rozdělování místností. Umožní rozvržení i prosvětlení prostoru podle chuti, potřeby a nálady uživatele.

V nabídce firmy ABH Design samozřejmě nechybí ani dveře přizpůsobené tradičním obložkovým zárubním se stejnými technickými parametry a vlastnostmi.
27.08.2003 | Natálie Presová

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

  Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. patří mezi tři největší výrobce zdicích systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Vyrábí kompletní stavební systém HELUZ zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy. Sortiment dále tvoří ploché překlady, keramické stropy, komínové systémy a speciální tvarovky.  

 • XELLA CZ | YTONG

  Výrobce inovativního a ekologického stavebního materiálu, který v Česku patří mezi zavedené značky. Pod značkou YTONG vyrábí společnost Xella CZ pórobetonové tvárnice (obvodové stěny, příčky, překlady, obezdívky atd.), jež jsou vhodné pro stavbu rodinných domů a bytů, nebo jejich rekonstrukce.

 • HON - okna, dveře

  Eurookna a vchodové dveře děláme už více než 93 let. S našimi okny budete přírodě nablízku. Tradici výroby nejen dřevěných oken a dveří, ale i jiných truhlářských výrobků založil v roce 1924 náš děda. Dnes vyrábíme dřevěná a dřevohliníková okna, vchodové dveře , posuvky a balkónové dveře, repliky historických oken na památkově chráněné stavby a další otvorové výplně na všechny druhy staveb, od moderních domů až po kostely.

 • Yale

  Firma Yale vyrábí klíče, zámky a bezpečnostní systémy a dodává je milionům lidí do více než 125 zemí celého světa. Jako jedna z nejstarších mezinárodních značek patří Yale mezi nejznámější a nejrespektovanější jména mezi výrobci zámků. V její historii najdete zásadní novace pro celý průmysl. Představuje kvalitu, design, spolehlivost, důvěru a co je nejdůležitější – bezpečnost. Cílem společnosti Yale je dát zákazníkům pocit bezpečí, aby si mohli plně užívat života bez starostí a mít volnost výběru.

 • SAPELI a.s.

  Rodinná firma z Vysočiny, kvalitní truhlařina se stoletou tradicí. Lídr v zakázkové výrobě dveří, který za 30 let od revoluce do značné míry ovlivnil trh výroby a prodeje dveří a zárubní. Ale také značka, kterou si s výrobkem firmy spojí úplně všichni. SAPELI = zkrátka dveře.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444