Aby vaše vzpomínky byly zářivé

Soutěž o tiskárnu od značky Epson

Uchovejte si svoje nejhezčí vzpomínky navždy! Díky tiskárně Expression Premium XP-900 od Epsonu si můžete své oblíbené snímky vytisknout ve skvělé kvalitě.

Vytiskněte si své oblíbené snímky v profesionální kvalitě na multifunkční tiskárně Expression Premium XP-900 od Epsonu se samostatnými zásobníky inkoustu, díky kterým je nutné vyměnit vždy pouze spotřebovanou barvu a tím snížit své náklady. Tisknout můžete až do formátu A3+ v živých barvách, rychle a ve vysokém lesku. Navíc pokud si stáhnete aplikaci iPrint, můžete tiskárnu propojit se svým chytrým telefonem nebo tabletem a tisknout tak zcela bezdrátově. Díky aplikaci Creative Print můžete také tisknout přímo ze sociální sítě Facebook nebo vytvářet vlastní pohlednice z cest, potisknout si DVD a mnohem více.

Více naleznete na http://www.epson.cz

bydlinekVyhrajte multifunkční tiskárnu od Epsonu
Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. Nápovědu naleznete na adrese http://www.epson.cz. Soutěž trvala do 26.12.2019. Výherce: Zuzana Majerová

26.11.2019 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

    Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444