Zahrada v jednotném stylu se systémem BARK

Někdy je opravdu složité zkombinovat funkčně rozdílné betonové prvky v zahradě, na terase či v okolí domu, tak aby spolu nenásilně ladily. Pro zjednodušení výběru připravila společnost PRESBETON pro svoje zákazníky ucelený systém vzájemně kombinovatelných prvků, které vizuálně na sebe navazují.

Jedná se o systém BARK, který je charakteristický reliéfem s imitací prkna a třemi barevnostmi - hnědá barva a „melíry“ béžovo-hnědá a hnědo-černá, které lze spolu bez problémů kombinovat.

Základní součástí tohoto systému je dlažba BARK, kterou lze použít jako nášlapné desky pro přístupové chodníky nebo z ní lze vyskládat celou plochu. Je určena pro pochozí plochy. Na vydlážděnou plochu lze navázat dalším výrobkem tohoto systému, a to jsou schody BARK, palisády BARK či osázené květináče BARK. Jako dělicí prvek pro viditelné rozdělení prostoru lze použít kostku BARK. K olemování travnatých ploch slouží travní lem BARK. A v případě potřeby odvodu vody ze zpevněných ploch je k dispozici žlab do dlažby BARK.


Výrobky Systému BARK lze použít zejména v exteriérech, jako jsou zahrady, zpevněné plochy v okolí rodinných domů, parky, nádvoří kulturních a společenských center apod. Dlažba BARK je však také vhodná do interiérových prostor, jako jsou zahradní kuchyně, srubové domky, altány aj.
Betonové prvky BARK jsou mrazuvzdorné a jsou opatřeny impregnací Protect System TOP proti znečištění a pronikání vody. Více informací na www.presbeton.cz.

07.05.2018 | PR
  • PRESBETON Nova, s.r.o.

    Společnost PRESBETON je předním českým výrobcem širokého sortimentu betonového zboží - venkovní dlažby, obrubníky, zdicí tvarovky, ztracené bednění, palisády, okrasné a svahové tvárnice, lavičky, květináče, stojany na kola, odpadkové koše, schodišťové stupně. Výrobky jsou mrazuvzdorné, opatřeny impregnací a mají vysokou životnost.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444