Užijte si léto v přírodě: široký sortiment potřeb pro grilování a kempování

Začali jste už s přicházejícím horkem plánovat letní grilování na terase?  Anebo byste rádi strávili prázdniny na chatě, či kempováním v přírodě pod stanem případně širým nebem? Potom vám určitě přijde vhod široká nabídka vařičů, grilů, nádobí, tepelných zářičů a dalších praktických potřeb pro jakékoli venkovní aktivity, které nyní nově najdete na stránkách e-shopu www.nejlevnejsi-kamna.cz.

Grily a vařiče pro vaření pod širým nebem

Krásné letní počasí přímo svádí k tomu, abychom si připravili něco dobrého na grilu, které jsou však velmi často neskladné. Co potom dělat, když se rozhodneme vycestovat, a chceme grilovat jinde, než například na chatě? K tomu může perfektně posloužit skládací gril Karavan, který se dá složit do tvaru kufříku a snadno přenášet. Díky tomu jej můžete používat nejen na terase, ale také ho lze bez problémů kamkoli dopravit autem. Součástí nového sortimentu se staly oblíbené skládací paella soupravy nebo praktické kempingové vařiče umožňující uvařit si jídlo i v nejrůznějších improvizovaných podmínkách.

Nádobí vhodné do kempu i do kuchyně

Praktický kotlík případně nerezový hrnec se při kempování hodí vždy. V nové nabídce e-shopu proto najdete železné kotlíky, nerezové hrnce různých objemů, stojany nad ohniště, dále grilovací pánve a pánve WOK, pánve na paellu, hluboké pánve a rendlíky, zapékací mísy, poklice a další praktické vybavení, které se hodí jak pro vaření v kempu, tak doma v kuchyni. Všechno nabízené nádobí se vyznačuje vysokou kvalitou, skvělou odolností vůči poškození a v neposlední řadě dlouhou životností.

Tepelné zářiče a lapače hmyzu pro ještě příjemnější pobyt venku

Ani chladné večery vám o prázdninách nemusí překazit plány. Venkovní topidla a zářiče jsou dostatečně výkonné pro vytápění neizolovaných prostor a zároveň platí za velmi reprezentativní doplněk na terase či zahrádce. Příjemný pobyt venku zajistí lapače hmyzu nebo odpuzovače pavouků. Při přespávání pod stanem se bude také rozhodně hodit kempingová lampička na plynové kartuše nebo turistická svítilna. S tímto a dalšími výrobky od společnosti Nejlevnější kamna bude léto v přírodě ještě příjemnější a pohodlnější. Kromě webových stránek lze další informace zjistit na facebookové stránce firmy.

24.06.2019 | PR
  • NEJLEVNĚJŠÍ KAMNA

    Internetový obchod nejlevnejsi-kamna.cz nabízí širokou nabídku kvalitních krbových kamen Prity, Kratki a Thalia za velice příznivé ceny. Další kategorií je řada produktů pro kempování, grily, vařiče, kuchyňské vybavení a mnoho dalších.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444