Tři otázky pro uživatele samoobslužného skladu

Less Mess Storage je nejrozšířenějším řetězcem pro osobní skladování v České republice a Polsku. Kromě toho se zabývá také službami pro firmy. Jde o čím dál více zaběhnutou a proslulou společnost. Svědčí o tom ocenění, které uděluje FEDESSA, Evropská federace asociací pro osobní skladování. Ta v říjnu 2019 zvolila jeden z varšavských skladů Less Mess skladem roku. A to díky designu, službám pro zákazníky, nebo třeba ekologickému chování.

Ocenění dozajista přispívá k dobrému jménu firmy. Jaký ale mají názor samotní zákazníci v České republice? Zeptali jsme se pana Voráčka, který spolu s manželkou a malou dcerou služeb Less Mess Storage využil. Co Voráčkovy vedlo k užití osobního skladu a jak se jim služba osvědčila? O tom vypoví v následujícím rozhovoru.

Co vás přimělo k využití osobního skladu?

Jak už to tak občas v životě chodí, rozrostla se nám rodina, a tak jsme se potřebovali přesunout z podnájmu do většího, pokud možno svého. Situace na trhu s nemovitostmi ovšem není pro lidi, kteří si chtějí pořídit vlastní bydlení, moc příznivá. Nakonec jsme investovali do bytu v novostavbě, která nám sice vyhovuje, ale v projektu se bohužel nemyslelo na sklep.

A tak jste našli alternativu v Less Mess Storage.

Ano. Zvažovali jsme spoustu možností a nakonec zvolili tuto variantu osobního skladu. Bydlíme za Prahou a sklad v Dejvicích vyhovuje našim potřebám. Máme toho k uskladnění opravdu hodně a proto jsme využili velkou kóji. Člověk má totiž spoustu věcí, které nepoužívá denně a jednoduše je nemá kam umístit. Takže se takový prostor hodí, zvlášť pokud je k dispozici za rozumnou cenu.


Mohl byste popsat proces, jak probíhalo pořízení prostoru?

Úplně jednoduše online. Na webu firmy jsme zadali, že chceme rezervovat, podle velikosti v metrech čtverečních si vybrali sklad, vyplnili formulář a poslali žádost. Veškerá další administrativa zabrala ani ne třicet minut. 
 
U Voráčkových vše proběhlo bez problémů. Kdyby však přece jen nastaly jakékoli drobné nejasnosti, zákaznická podpora funguje nonstop online i osobně v konzultačních hodinách. 
 
15.01.2020 | PR - redakce BYDLENÍ.CZ
  • Less Mess storage

    Pronájem skladovacích prostor pro soukromé osoby i firmy. Krátkodobý či dlouhodobý pronájem zabezpečených kójí v různých velikostech mohou občané využít při stěhování a k úschově věcí, pro které doma nemají místo (kola, lyže, sezónní věci). Firmy sklady využívají jako archiv a ke skladování obchodního zboží.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444