Vánoční tip: Svíčky Heart & Home provoní váš domov

Lámete si hlavu, čím obdarujete kamarádku, maminku nebo třeba babičku? Darujte to, co jim vás vždy připomene. Něco, co je pěkné, co provoní celý byt a navodí jedinečnou atmosféru. Svíčky Heart & Home.

Ekologické a ekonomické zároveň

Jak rychle a jednoduše na domácí pohodu? Dejte si svařené víno nebo lahodný čaj a zapalte si svíčku prémiové značky Heart & Home. Jejich vosk je vyroben ze sójových bobů, a tak představuje unikátní ekologickou alternativu parafínových svíček.

Sójový vosk je oproti parafínu šetrnější k životnímu prostředí a jako netoxický neškodí vašemu zdraví. Tento přírodní vosk hoří čistým plamenem, který na skle ani na zdi nezpůsobí žádné šmouhy od sazí. 
 
TIP: Pro dobré hoření věnujte svíčce správnou péči - knot musí vyčnívat maximálně 1 cm nad hladinu vosku. Podívejte se na video:

 
Dalším benefitem svíček Heart & Home je jejich výdrž. Díky pomalejšímu hoření při nižších teplotách oproti parafínovým svíčkám hoří mnohem déle. Navíc vůně sójového vosku se uvolňuje, i když zrovna svíčka nehoří. Váš interiér tak bude provoněn jemným aroma po celý den. 

 
Z nabídky svíček Heart & Home si můžete vybírat mezi mnoha vůněmi. Doporučujeme jemné aroma třešňového květu nebo vanilkového krému, uklidňující levanduli, podtóny smyslné ambry nebo vůni toskánského fíku. V pestré nabídce vůní od květinových přes citrusové až po orientální si vybere opravdu každý.

K atmosféře klidného adventu doporučujeme jednu ze svíček: Vůně vánočního stromečku, Hřejivé Vánoce nebo Teplo rodinného krbu.

Svíčka je balena do elegantní dózy s plechovým víčkem, která poslouží jako dekorativní prvek i po jejím vyhoření. Pro zakoupení navštivte eshop.albi.cz/.
08.12.2020 | PR - redakce BYDLENÍ.CZ

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • ŠPINAR - software s.r.o.

  Fima ŠPINAR – software s.r.o. je výhradním dodavatelem programu TurboCAD, TurboFLOORPLAN, TurboCADCAM a dalších cca 50 programů pro český a slovenský trh. Společnost dodává také vlastní produkty DAEX, které nabízí na světovém trhu.

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • SAPELI a.s.

  Rodinná firma z Vysočiny, kvalitní truhlařina se stoletou tradicí. Lídr v zakázkové výrobě dveří, který za 30 let od revoluce do značné míry ovlivnil trh výroby a prodeje dveří a zárubní. Ale také značka, kterou si s výrobkem firmy spojí úplně všichni. SAPELI = zkrátka dveře.

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444