Přívětivý kov

Stánek 2A1

Společnost IRON – ART prezentuje na veletrhu své výrobky prostřednictvím galerie PAPILLION.

Největší výrobce kovaného nábytku v Čechách zde představuje část kolekce 2004, která zahrnuje především postele, rozkládací  gauče, jídelní sety, zahradní nábytek, svítidla a řadu dalších doplňků. Kov se zde uplatňuje jako materiál tvárný a elegantní, který nepůsobí zdaleka chladně a neútulně. Výrobky firmy IRON – ART se stávají úspěšnými a oblíbenými téměř ve všech zemích západní a jižní Evropy, ale také v Anglii, Skotsku, USA, Izraeli a nově v jižní Americe. Podstatná část prodeje se odehrává na domácím trhu, kde si tento druh nábytku postupně nachází své pevné místo. 
08.10.2004 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • PETROŠ INTERIÉR

    Navrhujeme dekorace interiérů, bytů, hotelů a restaurací po celé ČR. Montáže a aranžování dekorací, záclony, garnýže, rolety, potahové látky, žaluzie. Šijeme na zakázku. Provádíme velkoobchod a maloobchod garnýží a záclon.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444