Připravte se na topnou sezónu - a proč právě s Kermi?

Přibližně 75 % energie v domácnosti připadá na vytápění. Z tohoto důvodu je zjevné, že právě v této oblasti se klade velký důraz na energetickou úsporu. Právě zde přináší Kermi nové standardy v segmentu vytápění, neboť spojují kvalitu, design a funkcionalitu v jednom. Široký sortiment a kompletní řešení od A až po Z.

Pro uspokojení domácí peněženky - až 11% úspora energie

  • až o 100 % zvýšení příjemného tepla
  • 25 % zkrácená doba ohřevu

Kermi deskové radiátory jsou vyráběny s patentovanou jedinečnou technologií therm-x2 se zřetelem na maximální energetickou efektivitu. Tato technologie prokazatelně snižuje spotřebu energie až o 11 %! Člověk takto ušetří oproti tradičním radiátorům ročně přibližně přes 6.000 kW hodin. S tímto množstvím energie by bylo možné upéct např. 6.000 koláčů, 15.600krát se oholit elektrickým strojkem, 6.270krát vyprat v automatické pračce nebo 42 let provozovat ledničku. Více informací o technologii therm-x2 naleznete na www.kermi.cz.
 

Pro maximální bezpečí - Kermi příslušenství pro upevnění radiátoru

Radiátor může být vystaven vysokému zatěžování ze všech stran (sezením na radiátoru, odkládáním těžkých věcí, apod.). Proto velmi záleží na správné technice a odborné montáži upevnění radiátoru.

Kermi montážní upevnění nabízí velkou nosnost při zatížení, optimální stabilitu a maximální bezpečnost. Tento upevňovací systém splňuje konformní předpisy a normy VDI 6036, směrnice k upevňování radiátorů, a nabízí tak ideální řešení příslušenství pro upevnění radiátorů. Díky Kermi upevňovací technice a její odborné montáži jsou radiátory odolné proti každodennímu nadměrnému zatěžování a poskytují tak pocit bezpečí domova
 

Pro tepelnou pohodu se stylovým vzhledem - v jakoukoli roční dobu

Kermi designové radiátory jsou k dodání také s elektrickým přídavným vytápěním nebo pro výhradně elektrický provoz. Nabízí tím tak optimální řešení pro vytápění v přechodné roční době, kdy se ústřední topení neuvádí do provozu.

Díky připojovací sadě x-link lze navíc kombinovat koupelnové a podlahové vytápění dohromady a docílit tak ještě větší tepelné pohody. Pomocí připojovací sady x-link lze přes koupelnový radiátor snadno a rychle připojit okruh podlahového vytápění k existujícím topným rozvodům. Člověk přemýšlející o dovybavení koupelny o podlahové vytápění tak není nucen se vzdát tepelného komfortu poskytovaného radiátorem. 
 

Pro osobitý vkus - kombinace stylu a tepelné pohody

Perfektní tepelné pohodlí a zároveň přesvědčivý vzhled. Kromě maximálního tepelného pohodlí nabízí radiátory Kermi široký výběr designu a barevného provedení. Kromě klasické bílé barvy je možné volit z pěti barevných edic vzorníku Kermi – edice Soft, Ethno, Nature, Metallic nebo Chrom, či ze sanitárních nebo všech odstínech barev palety RAL Classic.

Kermi moderní a energeticky úsporné radiátory si lze navíc dovybavit doplňky, jakou jsou např. háček a madlo pro pohodlné zavěšení a nahřívání ručníků či polička na odkládání ručníků.

Foto 1: Designový radiátor Ideos s kruhem na ručníkyFoto 2: Designový radiátor Rubeos madlem na ručníkyFoto 3: Designový radiátor Geneo quadris s háčkem na ručníky
 
Více informací na www.kermi.cz

Zdroj všech fotografií: Kermi GmbH
10.09.2018 | PR
  • Kermi s.r.o.

    Kermi, přední evropský výrobce a dodavatel v oboru vytápění, s více jak 50 letou zkušeností na trhu. Inovátor s patentovanou technologií x2 pro moderní, energeticky efektivní topné systémy. Oceněn již podruhé Národní cenou kvality ČR.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444