Pověste to na žebřík

Foto: www.funkyjunkinteriors.net

Foto: www.funkyjunkinteriors.net

Leží jen tak na zahradě, je opřený v kůlně o zeď. Víte, že si žebřík můžete postavit i do bytu a rázem tak získat jedinečnou a praktickou dekoraci? Do koupelny, ložnice nebo třeba na chodbu!

Starý, pokřivený i oprýskaný

Že máte jenom starý, oprýskaný žebřík? Tím lépe, zrenovujte jej, zachovejte patinu a postavte si ho do vašeho bytu. Designéři se snaží patinu vytvořit uměle, vy jen upravte ostré hrany smirkem a nic nemusíte předstírat. 

Žebřík můžete také natřít bílou, kterou nic nezkazíte. Ani dalších barev se však nemusíte obávat. Vyzkoušejte například tolik oblíbené pastelové barvy a udělejte ze žebříku výrazný akcent.

Žebřík v koupelně

Takový žebřík dokáže proměnit vaši koupelnu v originálně a designově řešenou místnost. Potřebujete někam odkládat ručníky, mycí houby, hřebeny nebo třeba oblečení, když se jdete sprchovat? Žebřík postavte hned vedle umyvadla a ručníky zavěste na jednotlivé příčky. Pokud máte možnost získat pokřivený žebřík, ani nevíte, jaké máte bohatsví. Přesvědčete ve fotogalerii, jakého nevšedního vzhledu za pomoci žebříku docílíte.
Foto: Pinterest.com

 

Žebřík v ložnici

V ložnici můžete žebřík využívat k odkládání šátků, šperků nebo k zavěšení ramínek s vašimi šaty. Na jednotlivé příčky navrtejte další háčky a žebřík se rázem stane každodenním praktickým pomocníkem. A pokud byste chtěli ze žebříku vytvořit odkládací místo, které spolehlivě zastoupí i noční stolek, doplňte jej poličkami. Poproste zručného kutila ve vašem okolí, který si s tím jistě hravě poradí.
Foto: Nina Holst / Stylizimo.com, harligthemma.blogspot.cz
Foto: www.funkyjunkinteriors.net


Foto: Pinterest.com, Nina Holst / Stylizimo.com, www.harligthemma.blogspot.cz, www.funkyjunkinteriors.net
02.09.2021 | Jana Koenigová

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Ing. Karel Peterka - THERMO PLUS - projektový ateliér

  Projektový ateliér Ing. Karla Peterky nabízí individuální i typové projekty rodinných domů. Dále projekty novostaveb a rekonstrukcí bytových domů včetně půdních vestaveb.

 • GEBERIT spol. s r.o.

  Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností. Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové vybavení.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • HAAS + SOHN Rukov s.r.o.

  Vyrábíme a dodáváme krbová kamna, krbová kamna s výměníkem, krbové vložky, krbové vložky s výměníkem, krbové sestavy, peletová kamna a příslušenství jako krbové nářadí, kouřovody a další. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis našich výrobků. Společnost HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH, čímž se stala součástí značky působící na trhu od roku 1854.

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444