Posviťte si na práci/ Prosvětlete svůj domov

M-svítidla a M-dekorace jsou zvýrazněným tématem letošního ročníku Mobitexu. Hledáte-li inspiraci, jakým osvětlením vybavit své bydlení, navštivte pavilon A1.

Markslöjd - stánek 027
Švédská firma Markslöjd představuje svoji kolekci světel určených především do moderně a stylově čistě zařízených bytů. Pro výrobky je typická jednoduchost a střídmost tvarů, která vytváří do jisté míry chladnější dojem. Nejčastěji používaným materiálem je chromovaný kov a matné sklo. Malé detaily u jednotlivých výrobků evokují funkční design první poloviny dvacátého století.
Marbet-Oswietlenie - stánek 028
Společnost Marbet prezentuje na veletrhu široký sortiment světel pro nejrůznější účely. Světla jsou vyvedena v jednoduchých tvarech. Nejčastějším materiálem je opět sklo a kov. Zpestřením jsou pastelové barvy v teplých odstínech. Závěsné lustry jsou zdobnějších tvarů.
Atos – stánek 040
Společnost Atos je výhradním dovozcem svítidel úspěšného zahraničního výrobce, firmy Hesmo. Hesmo nabízí osvětlení pro široké použití. Typickým prvkem jejích modelů je design s přírodními motivy, patrná je inspirace květinami a stromy, pro někoho možná až příliš bohatá. Neudiví ovšem, že svítidla polské firmy Hesmo jsou mimo jiné ozdobou prezidentských paláců v Polsku, Litvě a Estonsku.
18.03.2004 | Petr Březina

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

  • ABB s.r.o. Elektro-Praga

    ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444