Podle poslední módy

Stánek 1C4

KOLOVRAT ČM je firma s rodinnou tradicí, která vyrábí ve vlastní továrně potahové a dekorační látky pro nábytkářský průmysl, čalouníky, velkoobchody i maloprodej. Dodává také záclony a zatemněné podšívky (blackouts).

Z její produkce se můžete na našem trhu setkat se závěsy, přehozy a různými textilními dekorativními doplňky. Jsou zde schopni zhotovit exkluzivní vzory podle přání zákazníka. V kolekci tohoto výrobce můžete najít i řadu replik historických tkanin. A s čím  přichází KOLOVRAT ČM na veletrh Tendence? „Tradičně  stylovou dekorativní metráž a nově aktuální barvy  a dezény určené pro přehozy podle poslední francouzské módy,“ přibližuje firemní expozici výkonný ředitel ing.Vladimír Vancl.
07.10.2004 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

  • PETROŠ INTERIÉR

    Navrhujeme dekorace interiérů, bytů, hotelů a restaurací po celé ČR. Montáže a aranžování dekorací, záclony, garnýže, rolety, potahové látky, žaluzie. Šijeme na zakázku. Provádíme velkoobchod a maloobchod garnýží a záclon.

  • JMP - Studio zdravého spaní®

    Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444