Optimální řešení výtahů s tradicí už 21 let

Otázka dopravy a přesunu osob mezi jednotlivými podlažími budov byla vždy aktuální. Již 21 let své zkušenosti z oboru a optimální řešení vertikální dopravy nabízí společnost DOMOVNÍ VÝTAHY s.r.o. Prohlédněte si řešení výtahů pro různé typy budov.

Domovní výtahy

Pro střední zdvihy firma dodává osvědčené modely osobních elektrických nebo hydraulických výtahů. K těmto modelům v žádaném provedení a kvalitě firma přidá malý typ osobního výtahu. Tímto inovačním krokem vám tak nabídne levnější variantu a lehkou konstrukci osobního výtahu. Toto kompaktní zařízení je nazýváno „Domovním výtahem“ a zařízení je určené pro menší zdvihy.

Technologie malého domovního výtahu je v mnoha ohledech přizpůsobena pro váš byt, bytový dům, RD nebo vilu. Výsledkem instalace je snadná doprava osob mezi podlažími malým výtahem vyrobeným podle vašich představ. Vertikální doprava domovním výtahem je také často realizována v budovách veřejně přístupných a budovách občanského vybavení jako rychlé a jednoduché řešení bezbariérového přístupu.

Moderní technologie

Výtahy společnosti DOMOVNÍ VÝTAHY s.r.o. jsou vybaveny kompaktními lanovými pohony s motory osazenými permanentními magnety nebo pohony klasickými převodovými v moderním provedení a s vyšší účinností. Výtahy jsou dodávány se strojovnou, nebo v provedení bez strojovny. Dalším řešením mohou být také flexibilní pohony hydraulické. U těchto hydraulických výtahů je možno dodat nové řízení s měničem frekvencí, které zajistí vysoký komfort jízdy v tišším a plynulejším provozu agregátu. To má za následek také razantní snížení energetických nároků hydraulických agregátů.

Úsporná řešení

Společnost DOMOVNÍ VÝTAHY s.r.o. dodává ekologicky efektivní výrobky. Výtahy jsou díky novým a energeticky šetrným pohonům ještě o 30 % energeticky méně náročné.

Komfort jízdy zajišťují další vylepšení, jako je nové LED osvětlení kabin, chytré řízení výtahů procesory, individuální nastavení, Standy (úsporné klidové režimy), EKO Drive a další. K systému je také dodávána rekuperace elektrické energie. Všechna tato nová opatření snižují energetickou náročnost při zachování vysokého komfortu jízdy.

Design a architektura

Instalace výtahů jsou určeny do uzavřených šachet. Výtahové šachty mohou být klasické zděné, nebo betonové. Instalaci lze také provést do ocelové konstrukce šachty, která může být dodána s výtahem. Tyto lze instalovat v interiéru a exteriéru budovy.

Vybavení výtahů (výtahových kabin, dveří, opláštění šachet atd.) a další zpracování je vždy předmětem společné dohody se zákazníkem. Firma je schopna uspokojit nejen požadavky na běžné materiálové provedení, ale také na atypická provedení s vyššími nároky na design. Spolupráce s architekty při výběru materiálů a při návrhu konečného designu výtahu je běžnou činností, kterou firma DOMOVNÍ VÝTAHY s.r.o. nabízí v rámci každé zakázky.
28.01.2016 | PR

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • Optimi, spol. s r.o.

  Firma Optimi spolupracuje s celou řadou řemeslníků a montážních firem. Každý projde školením, aby věděl, jak se systémem správně nakládat, jak ho namontovat a udržovat. Počátky uvedení systému OPTIMI - zasklení lodžií na náš trh se datují od roku 1994, kdy byla práva na výrobu, obchodování, montáž a prodej zakoupena u finské firmy Lemminkainen, která systém na zasklení lodžie vyvinula a je vlastníkem světového patentu pro zasklení balkonů a lodžií.

 • HON - okna, dveře

  Eurookna a vchodové dveře děláme už více než 93 let. S našimi okny budete přírodě nablízku. Tradici výroby nejen dřevěných oken a dveří, ale i jiných truhlářských výrobků založil v roce 1924 náš děda. Dnes vyrábíme dřevěná a dřevohliníková okna, vchodové dveře , posuvky a balkónové dveře, repliky historických oken na památkově chráněné stavby a další otvorové výplně na všechny druhy staveb, od moderních domů až po kostely.

 • Architektonická kancelář Křivka s.r.o.

  Architektonická kancelář Křivka nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací. Kancelář byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou.

 • ROCKWOOL, a.s.

  ROCKWOOL, a.s. patří do Skupiny ROCKWOOL – předního světového výrobce kamenné minerální vlny – dodavatele výrobků a systémových řešení, které vedou k zvýšení energetické účinnosti, požární odolnosti a zlepšení akustiky stavebních objektů. Kamenná vlna je přírodním materiálem, je recyklovatelná a šetrná k přírodě

 • HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

  Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., člen skupiny HELUZ GROUP, patří mezi tři největší výrobce zdicích systémů na našem trhu, jako jediná je ryze česká. Vyrábí kompletní stavební systém HELUZ zahrnující obvodové i vnitřní cihelné bloky, včetně cihel s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu řady HELUZ FAMILY 2in1 pro nízkoenergetické a pasivní domy. Novinkou je PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s variabilním vnitřním prostorem pro umístění venkovní stínicí techniky. Sortiment dále tvoří ploché překlady, keramické stropy, komínové systémy a speciální tvarovky. Je členem skupiny HELUZ GROUP.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444