Nový nízkoenergetický KUBIS 77 - designové, funkční a úsporné bydlení

Představujeme vám nový dům, který byl navržen tak, aby splnil požadavky na úsporné a zdravé bydlení. Rodinný dům KUBIS 77 se vyznačuje především jednoduchostí, praktičností a minimálními nároky na energetickou náročnost. 

Rodinný dům KUBIS 77 patří ke dřevostavbám, které vás překvapí smyslem pro praktičnost a funkčnost především. Dům téměř čtvercového půdorysu na ploše
76,85 m2 umístíte i na malý pozemek. Díky jednoduchému tvaru a dvěma podlažím můžou rodiny využít každého centimetru zastavěné plochy. 
Co majitelé nového domu KUBIS 77 jistě ocení, je jeho minimální energetická náročnost. Díky svému tvaru, použitým materiálům a způsobu vytápění patří KUBIS 77 k domům nízkoenergetického standardu. Jeho roční měrná potřeba tepla na vytápění je nižší než 40 kWh!

Co je součástí domu KUBIS 77

K úspornému a především zdravému bydlení přispívá i systémy, které jsou součástí domu KUBIS 77: 

  • řízené větrání s rekuperací
  • tepelné čerpadlo
  • podlahové vytápění v prvním patře
KUBIS 77 - design, funkčnost, úspornost
Nový dům KUBIS 77 nabízí výběr ze dvou typů střech. Do moderní zástavby se hodí KUBIS s pultovou střechou. Ten, kdo raději důvěřuje klasice, zvolí sedlovou střechu se sklonem 30°.

Obrázek vlevo: KUBIS 77 se sedlovou střechou
Obrázek vpravo: KUBIS 77 pultová střecha KUBIS 77 s pultovou střechou 
Dostatek prostoru
Dům KUBIS 77 splní vysoké nároky moderní rodiny. Dům je dvoupodlažní a jeho obyvatelům nabízí přes 122 m2 podlahové plochy.  Přízemí může rodina využívat pro společné chvíle, patro pak k odpočinku v prostorných pokojích. 
Nízkoenergetický rodinný dům KUBIS 77 můžete pořídit na klíč za 2,75 mil Kč. V ceně je rovněž zahrnuto tepelné čerpadlo, řízené větrání s rekuperací, podlahové vytápění v 1NP, základová deska a DPH.
07.11.2014 | PR - redakce BYDLENÍ.CZ
  • RD Rýmařov s. r. o.

    Za 50 let působení na stavebním trhu jsme realizovali více než 25.000 staveb rodinných i bytových domů a developerských projektů. Naše energeticky efektivní dřevostavby splňují veškeré podmínky moderního způsobu bydlení.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444