Moderní lepidlo s historií

Soutěž o balíček lepidel Pattex

Znáte Chemoprén? Kdo by ho neznal. Vždyť s ním lepili již naši rodiče a možná i prarodiče. V současné době je na trhu nepřeberné množství lepidel, ale Chemoprén zůstává pomocníkem, na kterého se vždy můžete spolehnout. Za ta léta dostal nový kabátek. Pod názvem Pattex Chemoprén dokáže pomoci vždy, když potřebujete.

Opravit či přilepit ovšem můžete mnoho věcí. Pattex Chemoprén nyní představuje širokou škálu výrobků pro různá lepení

Když potřebujete něco univerzálního a máte různé materiály, které budete lepit, pomůže Pattex Chemoprén Univerzál, můžete jej použít pro lepení plastů, třeba právě linolea, marmolea nebo korku. Vytvořit novou podlahu, nebo obložení stěn je s Chemoprénem hračka. Lepí i další materiály, jako je dřevo, sklo, kov, kůži či gumu. Pro lepení větších ploch je ideální balení v plechovce.

Když ovšem budete potřebovat jen malou opravu, bude úplně dostačovat Pattex Chemoprén v tubě. Díky speciální trysce se lepidlo se snadno nanáší a po správném uzavření vydrží déle. Lepidlo skvěle přilne k povrchu, velmi dobře drží, má velkou okamžitou pevnost a odolává vlhkosti.

Potřebujete extrémního siláka? Na silně namáhané spoje je ideální Pattex Chemoprén Extrém. Má neuvěřitelnou sílu, dokáže dokonce slepit řemenici, nevadí mu ani lepení izolací na místech, které jsou vystavované vyšším teplotám. Tohle je prostě silák na správném místě. Pattex Chemoprém má pochopení jak pro kutily, tak pro profesionály.
 

bydlinekZískejte balíček lepidel Pattex
Také si na Chemoprén pamatujete? Zapojte se do soutěže a vyzkoušejte jeho současnou podobu. Odpověď na otázku naleznete na: www.pattex.cz.

Soutěž trvala do 31. 8. 2016. Výhercům gratulujeme: Lída Malá, Petr Zastoupil, Josef Král

23.08.2016 | redakce Bydlení.cz

BYDLENÍ.CZ doporučuje

 • JMP - Studio zdravého spaní®

  Značkové matrace a rošty pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie, široká nabídka postelí a ložnic, rozkládací postele, polštáře a přikrývky – to vše najdete v JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí.

 • AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

  Objevte širokou nabídku dekorativních skel pro moderní interiér. Společnost AGC Flat Glass Czech je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě - vyrábí funkční skla pro architekturu a skla pro interiér.

 • IZOLTECH s.r.o. - technické izolace a zateplení budov

  Prodej, konzultace a realizace v oborech stavebních izolací a zateplení budov (fasádní zateplovací systémy, izolace staveb a rozvodů topení, sanity a klimatizací)

 • ABB s.r.o. Elektro-Praga

  ABB s.r.o., Elektro-Praga je od roku 1993 součástí koncernu ABB, přední světové firmy v technologiích pro energetiku a automatizaci. Organizační jednotka Elektro-Praga, se sídlem v Jablonci nad Nisou, má v České republice 150letou tradici v oblasti výroby a prodeje spínačů a zásuvek pro domovní i průmyslové použití.

 • SEDAČKY A POSTELE s.r.o.

  Firma se zabývá expresní výrobou sedacích souprav na míru vašeho bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Zhotoví vám rozměry na přání včetně atypů. Výběr se vyznačuje širokou škálou potahových materiálů. Zařizování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.


BYDLENI.CZ Internetový magazín o bydlení a životním stylu. Byty a reality. Katalog firem, produktů a služeb.

REDAKCE BYDLENI.CZ: Kotlářská 5, 602 00 Brno; tel.: 532 154 444; info@bydleni.cz
Provozovatel serveru: ABSTRACT s.r.o.; Kotlářská 5, 602 00 Brno; info@abstract.cz; Tel.: 532 154 444